Forumda atılan görselleri açmak ne kadar sağlıklı?

OttoMan347

√SEFİR√
Bi süre haftada 1 içip sonra düzenli içmeyi dene çok içmen seni daha çok sıkıntıya sokar tamamen doğal ve full sativa genetikler iç geçmiş olsun

MalrukLord

Doktor
noexif olayı ile atıyorum ben fotoları tüm bilgileri silinmiş şekilde. fotoğrafın içine trojan tarzı ek dosya yüklersen yüklediğin siteden engellenir. ha engellenmedi buranın duvarları engeller. hadi diyelim onu da geçti windows defender'dan sekmez :D

Ü

Üye silindi 26274

Guest
Harmanlık çok öfke yapıyo, bacaklarım durmuyo sürekli hareket halinde, tesbih bile aldım ben :/ Sokakta utanıp çekemiyom ama evde full tesbih elimde durmadan rahat hissetmiyorum kendimi
tespihten neden utanıyorsun güzel kardeşim ben her yerde çekiyorum :) çok güzel bir narcılım var sana da tavsiye ederim..

Bana yakışan bişey değil brom ya. Ben sevmiyorum öyle muhabbetleri tam olarak. Başlardaa nedenini anlamamıştım ama sonradan idrak ettim.

Ü

Üye silindi 26274

Guest
Bana yakışan bişey değil brom ya. Ben sevmiyorum öyle muhabbetleri tam olarak. Başlardaa nedenini anlamamıştım ama sonradan idrak ettim.
bunun yakışması ile olayı ne hocam kötü bir şeyde bize yakışıyor mu yani. önce tespih nedir anlamak lazım. neyse konu farklı yere gitmesin..

OttoMan347

√SEFİR√
kanka ticaretini yaptığım zamanlardan 2 tane evladiyeliğimi göstereyim sana o zaman orjinal baltık :) https://ibb.co/wpkR1PJ
Severizzz :D
Bende karışık kanka ticaretini yapmıyorum ama hastasıyım :D
Bu daha karışık kanka gümüş kafeste karetta karetta kabuğu parçası, fil dişi ve damla karışımı var.
Bu da @Pr3sident dostuma enes abdo elinden çıkma benden hatıra kaldı :)

@OttoMan47 reis bu konu hakkında, elimize güzel hissiyat veren bi tesbih taşı modeli var mıdır? Bende 5₺'lik var akca ağacı demişlerdi, kokmuyo ama fazla hem de taşı hiç iyi değil.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    S sumugan: *****