Forumda atılan görselleri açmak ne kadar sağlıklı?

Evet abiler güzel bir konu hakkında konuşmak istiyorum. Diyelim sizlere bir görsel atıldı buradan, bu görsel linkine tıkladıktan sonra bilgisayarınız ele geçirilebilir ve polisler tarafından evinize ziyaret gerçekleşebilir. Bu konu hakkında daha fazla bilgisi olan birisi varsa aydınlatabilir mi? Bu olay mümkün müdür?

C

Canna

Guest
Dostum forumda atilan postalar dahil her sey sunucudan geciyor, yani web sitesinin saklandigi serverden, eger altta zannetigin gibi bir casus yazilim varsa serverdeki koruyucular onu yakalar, merak etme sikinti yok. O dedigin senin email aderesine gönderilen postlarda olabilir, forumda olacagini zannetmiyorum, ayrica VPN ile giriyorsun buraya VPN de bir koruyucu.

ebitar

Yeni üye
jpeg ile bir script çalıştırmak mümkün değil. scriptler genelde .exe ile çalışır ki bunlar hemen hemen her türlü koruma yazılımına yakalanır. .avi gibi video dosyalarına yaptığını iddia edenler var fakat pratikte pek olası değil.

Sana şu kadar söyliyim, ne bakıyon lan diye sokakta millete saldırmışlığım var övünülecek bişey olarak anlatmıyorum rahatsız oluyorum. İnsanlar bbana bakınca saldıracak gibi hissediyorum. Sokağa çok çıkasım gelmiyo sorunlar yaşıyorum.

Harmanlık çok öfke yapıyo, bacaklarım durmuyo sürekli hareket halinde, tesbih bile aldım ben :/ Sokakta utanıp çekemiyom ama evde full tesbih elimde durmadan rahat hissetmiyorum kendimi

@Canna reis aslında ben rahatlamak için içiyorum. Gün içerisinde aşırı stressli birisiyim. Hiç rahat hissetmiyorum kendimi ama bazen bi sigara denk geliyo. O kadar rahatlıyorum ki konuşasım dahi gelmiyo. Hep öyle sigara denk gelse hayatım normale dönecek gibi

C

Canna

Guest
Tamam da sen yazdiklarina göre yüksek deprasyona giriyorsun , depresyonun ne oldugunu cok iyi biliyorum ben kendim depresyon hastasiyim ama beni esrar yapmadi hasta. Yok dostum gel bu abini dinle sen biraz ara ver.

Tamamdır reis zaten param da bitti sıfırlandık 1gr 200₺ vere vere. Ben en iyisi growa 2 3 gün içerisnde başlıyım. Auto super lemon 3 ay sonra hasadımı alayım. Kendi yaptığımı içeyimm en iyisi değil mi

Sokatakinin icinde ne oldugunu bilmiyorsun kafa yapsin diye icine katmadiklari kimyasal yok orpsbu cocukalrinin, kendin yetistir , kaliteli organik cigara ic
evet reis kesinlikle öyle yapmaya karar verdim. Sizin de yardımlarıızla kurdum bütün her şeyi öğrendim. Umarım güzel güünler bekliyor beni

C

Canna

Guest
Aynen yalniz super lemon haze cok boya gider en basta egitimlerle tedbirini al.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    S sumugan: *****