Firecracker , yüksek ve uzun süreli kafalar!

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20002
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 20002

Guest
yarım saat bir saat sonra mayışma başladı reis pek bişi anlamadım... yarın bidaha yapacağım finalde sanki fırın çalışmıyordu anlamadım o yüzdendir bence... tekrar deneyince paylaşacağım...
Afiyet olsun beyler. Forumun bi kısmı heralde bu tarif yüzünden artık sigaraya tövbe diyecek :)
Cibril genelde bro tarifte daha öncede bahsettiğim gibi biraz otu fazla kaçırınca misal 1+ gr beni de direk bayıltıyor ertesi gün kalktığımda acayip kafası devam ediyordu. Ondan 0,5-0,7 gr arası 1 porsiyon olarak yapılmasını öneriyorum.

C

Cibril

Guest
Afiyet olsun beyler. Forumun bi kısmı heralde bu tarif yüzünden artık sigaraya tövbe diyecek :)
Cibril genelde bro tarifte daha öncede bahsettiğim gibi biraz otu fazla kaçırınca misal 1+ gr beni de direk bayıltıyor ertesi gün kalktığımda acayip kafası devam ediyordu. Ondan 0,5-0,7 gr arası 1 porsiyon olarak yapılmasını öneriyorum.
Kral ikinciyi denedim valla fenaydı yüksek ve yoğun bir kafası var finalde yapıştırdı beni koltuğa...

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Bro tarifte püf noktalar;
Min 0,5, max 0,7 gr 1 porsiyonda geçmeyin.
Dekarb için iyice parça pinçik edin ve fırında alüminyum folyoya iyice yayın.
sıcaklık derece ve sürelerine tarifteki gibi tam uyun.( Fırın sıcaklıkları hep tam hazır modda olsun koyup ısınmasını beklemeyin)
Üstüne en az 5-6 saat cuara yapmayın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 20002

Guest
Fan yaprağı kullanmam bro. Islak trimden şeker yaprakları çok lezzetli oluyor ama.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Hepsi yazıyo bro bi konuyu incele derim. Hatta püf noktalarına kadar yazıldı herşey

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • kamilars kamilars:
    +1
  • BRUNOOOOO BRUNOOOOO:
    +1
  • B Bavçikimari:
    ******* dready*** ********* ******* ******* ********* *** ***** ** ** ****** ******* ********* ****** ******** ********** *** ******* ** ***** dready* ** ******* dready** **** ******* ***** ***** ***** ****** ** ****** *********** ******* dready*** ******* ****** ******
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
    SariTursu SariTursu: ****** *******