Film izlemek isteyenlere öneri

no_smoke

Yeni üye
Revolver (Tabanca) Jason statham başrolde
Filmi tam 3 kere izledim üçünde de kafam güzeldi. İlk izlediğimde cast çok boş geldi.
2. izlediğimde arkadaşla beraber izledim; AAaaaa, Jason statham oynuyormuş dedi bende aynen ama bi sahnede oynuyor galiba dedim yarısına kadar izledim ben bu filmi görmedim demiştim. (ilk izlediğimde kafam o kadar iyimiş yani) sonra direk Jason ile başlıoyor zaten sahne arkdş da işte ya başrolde deyince başladık gülmeye :D neyse çat pat ikinciyide izledim anlamadım dedim baştan sonra tekrar izliyim başka bir zaman izledim gene anlyamadım bu sefer flmin anlatımınıda izledim onu da anlamadım kafam o kadar güzeldi yani :D

Climax var birde tam ekran yüksek ses ile izleyin müzikler vs alıp götürüyor.

Bu aralar netflixden inside job (çizgi dizi anime) sardım. ek olarak netflix den darmaduman, paradise pd, rick and morty, how to sell drugs online, trailer prak boys (anime versiyonu) tavsiye ederim.

Revolver (Tabanca) Jason statham başrolde
Filmi tam 3 kere izledim üçünde de kafam güzeldi. İlk izlediğimde cast çok boş geldi.
2. izlediğimde arkadaşla beraber izledim; AAaaaa, Jason statham oynuyormuş dedi bende aynen ama bi sahnede oynuyor galiba dedim yarısına kadar izledim ben bu filmi görmedim demiştim. (ilk izlediğimde kafam o kadar iyimiş yani) sonra direk Jason ile başlıoyor zaten sahne arkdş da işte ya başrolde deyince başladık gülmeye :D neyse çat pat ikinciyide izledim anlamadım dedim baştan sonra tekrar izliyim başka bir zaman izledim gene anlyamadım bu sefer flmin anlatımınıda izledim onu da anlamadım kafam o kadar güzeldi yani :D

Climax var birde tam ekran yüksek ses ile izleyin müzikler vs alıp götürüyor.

Bu aralar netflixden inside job (çizgi dizi anime) sardım. ek olarak netflix den darmaduman, paradise pd, rick and morty, how to sell drugs online, trailer prak boys (anime versiyonu) tavsiye ederim.
Kanka sen birde ( final space) izle netfilxte ben böyle saçma sapan aynı zamanda da harika Bir animasyon izlemedim hayatımda rick ve mortiyi ondan sonra izledim kesinlikle final space süper

matata

Yeni üye
Yapin bi sigara Pineaplle Express yada Harold and Kumar go to white castle izleyin ikiside komedi haze le ilgili ne kadar geyik varsa hepsini yapmis adamlar efsane :D

WeedUp

Yeni üye
Beyler direk yönetmenin ismini veriyorum Tarantino’nun bütün filmlerine göz atın alemdeki altın yönetmenlerden.

FullHD1

Kıdemli Üye
Dont be a menace (toplum zararlısı)
I am legend
Deadsnow 1 & 2
28 gün sonra
Hot tub time machine 1&2
Idiocracy
Tanrının kitabı
Kan ve kemik

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 20768

Guest
başta rocknrolla ve snatch sonrasında guy ritchienin tüm filmleri. (madonnayı mutlu etmek için swept away diye bi film çekmiş onu izlemeyin bence. )

pokerist

Yeni üye
Kankalarıma müptezel filmi önereyim;
How high. Redman ve methodman başrol almış eski bir yapım ama yüksek kafayla güzel gidiyor genel olarak komedi ve ot filmi :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • F Fısfısss01:
  • F Fısfısss01:
    ** **** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    *********** ***** ******* * ****** ********** *** ****** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    ****** **** **** **** *** dready**** **** ******* ** ********* ********** *** ****
    ** ********** ***** ******** ***** **
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    F Fısfısss01: ******** *****