Fikir ?

LvbelC5

Kıdemli Üye
Merhaba dostlarım şu son sıralar growkent toprakvesu magicplant sitelerinin alışveriş yapan müşterilerini paket etme olaylarından sonra herkes o sitelerden çekinir oldu. şöyle bir fikir buldum şimdi hepsiburada internet sitesinde gezerken toprakvesu firmasının Hepsiburada sitesinde satış yaptığı mağazasını buldum. şöyle düşünürsek alışverişi ordan yaparsak hem faturayı Hepsiburada adina keserler özel kendi şirketleri adına değil böylelikle paket olma riski olmaz Hepsiburada isimli kargolarla elimize ulasir sizce çalışır mı bu sistem en azından özel şirket adına gelmediği için devlet siteden adresleride zorla alamaz Hepsiburada gibi sitelerin belirli kuralları vardır sonuçta... herkese iyi forumlar

Bubleb00m

Kıdemli Üye
Bir süredir aklımda kanka, arada fiyat farkı olmasına rağmen bi çekiyo insanı ancak kesilen fatura aynı değişen bişey yok

kaiser

Kıdemli Üye
kanka sen nike ürününü avmden aldıgında faturayı avm adına mı kesiyorlar? asdasldasşaf mantıklı değil, hiç değil, sıfır, zero

Fatura yine sizin adınıza kesilicek, ama zaten birazcık düşünseniz herkes gibi sizde şuan n11, hepsiburadan vb. sitelerden grow malzemeleri tedarik ediyor olucaksınız. :)

LvbelC5

Kıdemli Üye
bazı dalga geçen arkadaşlar olmuş ben bir kaç gün önce an bloom sipariş etmiştim Hepsiburada sitesinden ürünün faturası şu şekilde ulaştı elime https://ibb.co/Z6FDDrG kargo desen zaten adamlar siparişi alıyor Hepsiburada bu satıcıya bitane kod veriyor bu kodu gidiyor kargo şubesine söylüyor kargo şubesi o kodu alarak yolluyor bizim ürünü böylelikle kargoda Hepsiburada adina geliyor bol dumanlar

#Cigâ

Doktor
Milleti paket ettiren firmaya hala para kazandırmak niye boşverin alternatifler var biraz araştırırsanız bulursunuz alışveriş yapılacak yer

#Cigâ

Doktor
ben magic ve toprak sudan gübre aldım yani sorun yok basit ihtiyaçlarını karşılayabilirsin zaten bu baskınlar 1 günde planlanmadı buranın varlığını da biliyorlar ama gidipte bütün sistemi bi ton paraya tek bir siteden dizersen birilerinin dikkatini çekebilirsin onun dışın da ise n11 den fatura kestirmek mantıklı Trendyol da kullanabilirsin orda da grow ürünleri var hepsiburada vb sadece müşterilerini paket ettiren firmaya 5 kuruş kazandırmamak iyi olur :D
Toprak ve su trendyol : https://www.trendyol.com/magaza/toprakvesu-m-191825?sst=0 trendyolun da göze batıcağını sanmıyorum :D

Son düzenleme:

kaiser

Kıdemli Üye
dalga geçen diye beni kastediyorsan sitelerin nasıl çalıştığını bilen biriyim ondan böyle yazdım dostum, sen ne derece güvenip alabilirim desen de o sitelerin faturaları kendi üzerinden sana verme gibi bir durumu yok yani imkansız. Ama bu dediğin teknolojide sağlam bi blockchain tabanlı merkeziyetsiz e-ticaret sitesi açılabilirmiş güzel fikir :) bunun dışında ordan almanla kendi sitesinden alman dışında pek fark yok, zaten diğer grow siteleri de kendisi vermiyor devlete bu bilgileri, devlet zaten satış esnasında alıyor. Aynı şey hepsiburada,n11,trendyol gibi e-ticaret mağazalarında da geçerli. Senin alışveriş esnasında girdiğin kart bilgilerin, fatura bilgilerii, alıcı bilgilerin ve adresin otomatik olarak maliyenin sistemine düşer. Bir de sitelerden az ürün alarak veya tüm sistemi ordan toplamadım ya şeklinde düşünerek kendinizi kandırmayın, baskın olduğu hafta burda çok kişi gördük ufak tefek şeylerle sıkıntı yaşayan. Bu işi yapmak istiyorsanız en temel şey güvenliğiniz

LvbelC5

Kıdemli Üye
ben magic ve toprak sudan gübre aldım yani sorun yok basit ihtiyaçlarını karşılayabilirsin zaten bu baskınlar 1 günde planlanmadı buranın varlığını da biliyorlar ama gidipte bütün sistemi bi ton paraya tek bir siteden dizersen birilerinin dikkatini çekebilirsin onun dışın da ise n11 den fatura kestirmek mantıklı Trendyol da kullanabilirsin orda da grow ürünleri var hebsiburada vb sadece müşterilerini paket ettiren firmaya 5 kuruş kazandırmamak iyi olur :D
Toprak ve su trendyol : https://www.trendyol.com/magaza/toprakvesu-m-191825?sst=0 trendyolun da göze batıcağını sanmıyorum :D
Hepsiburada olmazda Trendyol olur öyle mi hahahah

higthead

Jolly Green
n11 ve hepsıburada vs bu tarz aracı firmalarda bızım grow sıtelerı cok yuksek fıyatları var komısyon kesıldıgı ıcın.

#Cigâ

Doktor
Hepsiburada olmazda Trendyol olur öyle mi hahahah
anlamadım ne dediğini ama hepsiburada da olur n11 de olur sıkıntı olmaz yani dediğim gibi büyük iş yaparsan millet domates yetiştireceğini düşünmez yani (sonradan fark ettim biraz garip yazmışım hepsiburada vs derken alışveriş yapabilirsin anlamın da)

Son düzenleme:

StrterGrow

Yeni üye
Kanka bende o sitelerden alışveriş yaptım fakat bu işlerde hiç tarağı olmayan yakın bir arkadaşımın üzerine dolayısıyla arkadaşımı paket etseler de ellerinde hiç bir şey yok, ortada kanıt yok çünkü, şu durum var arkadaşının bunu bilmesi lazım ki aynasızlar kapıya dayanınca aldım geri gönderdim gibi yalan söyleyebilsin :D

LvbelC5

Kıdemli Üye
Kanka bende o sitelerden alışveriş yaptım fakat bu işlerde hiç tarağı olmayan yakın bir arkadaşımın üzerine dolayısıyla arkadaşımı paket etseler de ellerinde hiç bir şey yok, ortada kanıt yok çünkü, şu durum var arkadaşının bunu bilmesi lazım ki aynasızlar kapıya dayanınca aldım geri gönderdim gibi yalan söyleyebilsin :D
Kanka oturduğun evin sokağına iste arkadaşının tc üzerine teslim al birtek telefon numarası kalıyor onuda kaybettim başkaları kullanmış felan dersin zaten kargocu adrese gelince arıyor nerdesin diye bekle geliyorum diyip sokağın başından arkadaşın tcsine teslim al olsun bitsin

StrterGrow

Yeni üye
Kanka oturduğun evin sokağına iste arkadaşının tc üzerine teslim al birtek telefon numarası kalıyor onuda kaybettim başkaları kullanmış felan dersin zaten kargocu adrese gelince arıyor nerdesin diye bekle geliyorum diyip sokağın başından arkadaşın tcsine teslim al olsun bitsin
aynen kanka büyük şehirde oturanlar dediğin metodu kullanabilir fakat benim oturduğum yere kargo bile gelmiyor benim yöntem burada işe yarıyor şu an, arkadaşımın her şeyden haberi var dert etmiyor zaten, kafam rahat yani:D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    hahahaha ******** ** ******* hahahaha ******** ******** ********** ****** ****** ****
    S SuperKafa: hahahaha ******** ** ******* hahahaha ******** ******** ********** ****** ****** ****