Fidelerin dalları çok zayıf ve ölüyor neden böyle yapar

12 günlük fidelerim var kabininde 50 walltlik cob LED var sıcaklık 22 25 nemi 50 ila 60 da tutuyorum etrafa siprey sıkarak havalandırmam yok kabinde iki gün önce küçük vantilatör açtım sadece akşama kadar çalıştı vantilatorden sonra dallar yıkılmış gördüm ve iki tanesi yavaş yavaş kurudu gibi bişey acaba vantilaorden mi öldüler daha hiç gübre vermedim gübre içinde doğal vermeyi düşünüyorum param yok :D pervaneyi ne zaman açmam gerek gübreyi ne zaman vermem ve doğal nasıl vermem gerek bu kabiniin havalandirmasini kuracağım şimdilik böyle duruyor bı yardım ederseniz memnun olurum fotoğraf aticam ama nasıl atılıyor bilmiyorum

OttoMan347

√SEFİR√
Çubuk gibi bişeyle destekle sıkmadan bağla toparlayana kadar. Vantilatör hafif vursun dalların kalınlaşması için esinti şart. Sürekli çalışsın vanti

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kokokoco kokokoco:
  • bandaleros bandaleros:
    **** **** ******** ******** ******* ******* ********** *** ***** hahahaha****** ****** ******** *** *** ******* ********** ****** *** **** ****** ** hahahaha* ******** ******* ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ***** ** ***** ******** ******* ****** ***** ****** ******* ****** hahahaha hahahaha** ****** ****** ** **********
  • A ax-b:
    ***** *** ******** ***** *** ****** *** hahahaha* **** ****
  • A ax-b:
    ***** hahahaha ********* ******
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* ****** *** ***** ******* **** *** hahahaha ****** ***** ******* ****** ***** hahahaha**
  • A ax-b:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ********** ****** ***** ******* ***** hahahaha ********* ******** ****** ********
  • A ax-b:
    hahahaha ***** ****** ***** hahahaha* ********* ***** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha***** *** *** **** ****** *** ********* ******* ****** ********** ***** ********** ***** **** * ********** ******* ********* ***** **** ******** ***** ******* *****
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ***** ***** ****** ****** hahahahahahahaha***
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ******* *** hahahaha* **** **** **** **** * ****** ****** ******** *** ****** ******* ********* ******* **** *** ******* ****** **
  • A ax-b:
    ****** ****** ***** ******** * ********* **** ******* ********* ******** ******
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ***** *** ***** ****** ********** ** ***** hahahaha ***** ***** ****** ****** hahahahahahahaha***
  • A ax-b:
    **** ** ********* ******* ******* **** hahahaha * *** ***** ****** ****** ***** *** ****** ***
  • Mordecai Mordecai:
  • bandaleros bandaleros:
    ******* hahahaha** ******** ******
  • A ax-b:
    *** hahahaha* *** * **** ********* hahahaha** ***** hahahaha** ******* *** hahahaha* **** **** **** **** * ****** ****** ******** *** ****** ******* ********* ******* **** *** ******* ****** **
  • kokokoco kokokoco:
  • bandaleros bandaleros:
    **** *** hahahaha* *** * **** ********* hahahaha** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
  • Mordecai Mordecai:
  • Bomberx Bomberx:
  • A ax-b:
    **** ****** ****** **** ******* * ****** ********* ******* hahahaha***
  • A ax-b:
    *** **** ***** **** **
    A ax-b: *** **** ***** **** **