Feminize tohumda sömeklenmeye sokma nasıl olur

blasha

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba çadırımda şuanda 3 tane auto 2 tane feminize var, autolar zaten kendisi çiçeklenmeye geçiyor, feminize yi çiçeklenmeye sokmam için ışık dongusunu 12-12 ve bloom ışığı kullanmalıyım anladığım kadarıyla yanlışım varsa düzeltin lütfen. Ben çadırdan ilk önce autolari çıkartmak istiyorum o yüzden ışık döngüsü ve ışık rengi autoya göre, onların yanında feminize lerde gelişim durumunda, ışığı ve saat ayarını değiştirmediğim yani çiçeklenmeye sormadığın sürece büyümeye devam ederler mi yoksa zarar görürler mi yardımcı olabilir misiniz acaba? Tesekkurler.

bafici

Müptezel
Arkadaşlar merhaba çadırımda şuanda 3 tane auto 2 tane feminize var, autolar zaten kendisi çiçeklenmeye geçiyor, feminize yi çiçeklenmeye sokmam için ışık dongusunu 12-12 ve bloom ışığı kullanmalıyım anladığım kadarıyla yanlışım varsa düzeltin lütfen. Ben çadırdan ilk önce autolari çıkartmak istiyorum o yüzden ışık döngüsü ve ışık rengi autoya göre, onların yanında feminize lerde gelişim durumunda, ışığı ve saat ayarını değiştirmediğim yani çiçeklenmeye sormadığın sürece büyümeye devam ederler mi yoksa zarar görürler mi yardımcı olabilir misiniz acaba? Tesekkurler.
vegde büyümeye devam eder bro photo. eğitim verirsin bol bol, autolar olunca alırsın çiçeğe.

blasha

Yeni üye
Çadırın kapasitesinden fazla bitki var içinde malesef bir hata yaptım, o sebepten autolari içeriden çıkarınca çiçeğe almak istiyorum ki rahat rahat güzelleşsinler kızlarım yardımın için teşekkür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • W whocanstopme:
    *** ******* ***** **
  • Mordecai Mordecai:
    ******* hahahaha* **** ****** ** ****** ****** ***** ***** ******
  • kurabiyeci kurabiyeci:
    ******** **
  • W whocanstopme:
    ***** ***** *** * ******* hahahaha* ** ****** * ********* ** ******* ****
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** **
  • W whocanstopme:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • W whocanstopme:
  • Mordecai Mordecai:
  • W whocanstopme:
  • kurabiyeci kurabiyeci:
  • kurabiyeci kurabiyeci:
  • W whocanstopme:
    ***** * **** *** ** *** ****** ***** ********** ******** ******* ** ********** ****** **** *** *** ******* ** ***** *** hahahaha ******** **** **** *** ********** **** ******* ***** ***** *** * ******* hahahaha* ** ****** * ********* ** ******* ****
    ********* ***** ****** *** hahahaha****** ********** ******
  • kurabiyeci kurabiyeci:
    ** *** ** ********* ******* **** ***** hahahaha* ********* **** ******
  • Mordecai Mordecai:
    **** ****** ***** *** ******** * ******** * ******* **** hahahaha
    +1
  • kurabiyeci kurabiyeci:
  • W whocanstopme:
    ***** * **** *** ** *** ****** ***** ********** ******** ******* ** ********** ****** **** *** *** ******* ** ***** *** hahahaha ******** **** **** *** ********** **** ******* ***** ****** ******* ******* ****** ** *** **** ********* ********** hahahaha***** ****
  • kurabiyeci kurabiyeci:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******* * **** ***** hahahaha* *** *** ******** **** hahahaha **** ****** ***** *** ******** * ******** * ******* **** hahahaha
  • LedZeppelin LedZeppelin:
  • LedZeppelin LedZeppelin:
    LedZeppelin LedZeppelin: *** ** ** ****** ******** ****