Fan Ve Buhar Makinesi Önerisi

Ü

Üye silindi 22921

Guest

Dshh

Üye
Sinbo sakın alma sağlam çıkma ihtimali %50 gibi bişey ben aldıktan sonra 1 hafta içinde su kaçırmaya başladı eve geldim ki kabin göl olmuş sinirlendim duvardan duvara çarparak parçaladım. Şuan bood marka kullanıyorum 5lt haznesi var 1 senedir sıkıntısız çalışıyor

Ü

Üye silindi 25337

Guest

Brom elektrik tuketimi nasil bu fanin

Ü

Üye silindi 22921

Guest
2 cikis , 1 giris e total de 3 adet sessiz pc fani siparis verecektim toplam 90 lira falan di 2 saksi da isimi gorur diye dusunuyorum. Aceba onlari iptal edip bunu mu alsam bilemedim
60 60 kabine alacagın bir çıkış fanı linkini attım. Giriş fanı gerek yok. Delik aç yeter fan kadar.

Ü

Üye silindi 25337

Guest
60 60 kabine alacagın bir çıkış fanı linkini attım. Giriş fanı gerek yok. Delik aç yeter fan kadar.
60*60 benim box degil brom. Konu sahibinin. Benim box 160*101*60. Gerci hemen hemen ayni boy. Isik sizmasi olacak delik acarsam geceleri odaya ay dogmus gibi olmasin komsulara karsi , sonucta 250 300w isik olacak kucucuk box un icinde

Ü

Üye silindi 22921

Guest
60*60 benim box degil brom. Konu sahibinin. Benim box 160*101*60. Gerci hemen hemen ayni boy. Isik sizmasi olacak delik acarsam geceleri odaya ay dogmus gibi olmasin komsulara karsi , sonucta 250 300w isik olacak kucucuk box un icinde
O zaman o linki attıgımı giriş yap.Bde 200lük yada 170lik çıkış al aynı yerden

KafasıZz

Yeni üye

bende o buhar makinesini düşünmüştüm fandan kastım içeride rüzgar yapıcak tarzdan

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Kaç günlük bitki. Ne kadar su verdin. Ya fazla su ya da sıcaktan bayılmış gibi. Işıgın altında çekmişsin anlaşılmıyor. Yinede bir bilene sor derim @Kanka @Aguş

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Tokarev Tokarev:
    ******** ******* ********** ******* ****** ******* ******** hahahaha* *** *** **** ***** ****** **
  • Tokarev Tokarev:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ***** ****** ***** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ** **** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ** ****** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ***** hahahaha**** ****** ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    * ****** ********* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* hahahaha*
    +1
  • U Ubo:
    ********** ******* hahahaha** hahahaha**** **** ********** ******
  • U Ubo:
  • istr istr:
  • istr istr:
    ********** ******** ****** ******** ********** ******* ****** ** ***** hahahaha ********** ****** ******* ***** ** ******* ******* ** ******** ********** ***** ******** hahahaha ******** ********
    istr istr: ********** ******** ****** ******** ********** ******* ****** ** ***** hahahaha **********...