Evde yapılabilecek pyschedelic maddeler

bokluderehazexx

Yeni üye
kankalar yaşadığımız yer gereği bazı şeyleri bulmamız zorlaşabiliyor bunlara alternatif yapılabilecek şeyler(evde yada temini kolay ) var mı bilgisi olan aydınlatırsa çok iyi olur

bokluderehazexx

Yeni üye
Cvp: Evde yapılabilecek pyschedelic maddeler

blhack' Alıntı:
bokluderehazexx' Alıntı:
kankalar yaşadığımız yer gereği bazı şeyleri bulmamız zorlaşabiliyor bunlara alternatif yapılabilecek şeyler(evde yada temini kolay ) var mı bilgisi olan aydınlatırsa çok iyi olur
kanka ben üzerlik çayı yapmıştım konumda tarifi de var istersen bak ama dikkatli ol yaparken içerken vs. sorumluluk kabul etmiyorum bu konu hakkında bilgili değilsen yaklaşma  derim.

bi araştırıyım de kanka taklaya gelmeyek sonra esrar harici hiçbişey kullanmadım daha önce

Dodo

Üye

bokluderehazexx' Alıntı:
blhack' Alıntı:
kanka ben üzerlik çayı yapmıştım konumda tarifi de var istersen bak ama dikkatli ol yaparken içerken vs. sorumluluk kabul etmiyorum bu konu hakkında bilgili değilsen yaklaşma  derim.

bi araştırıyım de kanka göte gelmeyek sonra esrar harici hiçbişey kullanmadım daha önce

Üzerlikten DMT yapiliyor dostum eski bir şaman ritüeli aslında tanrı boyutuna çıkabilmek için araştırıcaksan DMTyi araştır hiç denemediysen zamanı mutlu olduğun bir zaman olarak seçmeni öneririm

bokluderehazexx

Yeni üye

Dodo' Alıntı:
bokluderehazexx' Alıntı:
bi araştırıyım de kanka göte gelmeyek sonra esrar harici hiçbişey kullanmadım daha önce

Üzerlikten DMT yapiliyor dostum eski bir şaman ritüeli aslında tanrı boyutuna çıkabilmek için araştırıcaksan DMTyi araştır hiç denemediysen zamanı mutlu olduğun bir zaman olarak seçmeni öneririm

eyvallah kanka çok sağol

Narkotik

Üye
[font='Open Sans', sans-serif][size=small]Beyler gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim yalnız olmadığımı bilmek beni sevindirdi tarifi şuraya bırakayım denedikten sonra yaşadıklarınızı paylaşırsanız sevinirim dediğim gibi kullanmadan önce birkaç gün et alkol vb. şeyler tüketmezseniz iyi olur.

Malzemeler:

Üzerlik Tohumu
Toz zencefil
Defne Yaprağı
Limon
Sirke
Varsa 10 cm kargı kamışını küçük parçalar halinde atabilirsiniz etkisini yükseltir ya da 2-3 çay kaşığı toz akasya yaprağı.
Not: Burdakilerden zorunlu olanlar limon ,sirke ve üzerlik tohumudur diğerleri mide bulantısı vs. için eklenmiştir.

Öncelikle 2.5-3 litre suyu bir tencerede kaynatıyoruz yüksek ateşte.Ardından 25-30 gr(çeyre çay bardağı falan) üzerlik tohumunu suya atıp yarım limon sıkıp 1-1.5 yemek kaşığı sirke atıyoruz (limon biraz büyük olursa iyi olur harmalinin yeteri kadar çözünmesi için asidik etkiyi yaratmamız gerekiyor.1 çay kaşığı toz zencefil ve 2-3 adet defne yaprağını da ekledikten sonra bu karışımı karıştırıyoruz ve 30-35 dakika yüksek ateşte kaynatıyoruz başında durmanızda fayda var köpürüp taşabilir karıştırınca köpükleri iner.Zencefil ve defne yaprağı opsiyoneldir dediğim gibi.30-35 dakika kaynattıktan sonra tencereyi kısık ateşe alıp kapağını kapatıp 15 dakika daha kaynatıyoruz.(kaynatma esnasında su bitecek gibi olursa su ekleyebilirsiniz.)15 dakika civarı daha kaynattıktan sonra altını kısıp soğutuyoruz ve bir tülbentten süzüyoruz sonrasında içime hazır.Mide bulantısı vs. gibi etkiler ilk içişte normaldir mideniz boşsa safrayı kusabilirsiniz boğazınız tahriş olabilir vs.İlk seferde yarım çay bardağından fazla tüketmeyiniz [img=21x21]https://us8.proxysite.com/process.php?d=dMUOTQ4%2Bga%2BL2tU0xnXbvPtnlw8j4ke5lWKVRkj8fnPzQqFh92E0X28V&b=1[/img]. 

yukarıdaki kardeşimden alıntı kanka denemedim ben de deniycem bu hafta inşalalh
[/font][/size]

bokluderehazexx

Yeni üye

Narkotik' Alıntı:
[font='Open Sans', sans-serif][size=small]Beyler gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim yalnız olmadığımı bilmek beni sevindirdi tarifi şuraya bırakayım denedikten sonra yaşadıklarınızı paylaşırsanız sevinirim dediğim gibi kullanmadan önce birkaç gün et alkol vb. şeyler tüketmezseniz iyi olur.

Malzemeler:

Üzerlik Tohumu
Toz zencefil
Defne Yaprağı
Limon
Sirke
Varsa 10 cm kargı kamışını küçük parçalar halinde atabilirsiniz etkisini yükseltir ya da 2-3 çay kaşığı toz akasya yaprağı.
Not: Burdakilerden zorunlu olanlar limon ,sirke ve üzerlik tohumudur diğerleri mide bulantısı vs. için eklenmiştir.

Öncelikle 2.5-3 litre suyu bir tencerede kaynatıyoruz yüksek ateşte.Ardından 25-30 gr(çeyre çay bardağı falan) üzerlik tohumunu suya atıp yarım limon sıkıp 1-1.5 yemek kaşığı sirke atıyoruz (limon biraz büyük olursa iyi olur harmalinin yeteri kadar çözünmesi için asidik etkiyi yaratmamız gerekiyor.1 çay kaşığı toz zencefil ve 2-3 adet defne yaprağını da ekledikten sonra bu karışımı karıştırıyoruz ve 30-35 dakika yüksek ateşte kaynatıyoruz başında durmanızda fayda var köpürüp taşabilir karıştırınca köpükleri iner.Zencefil ve defne yaprağı opsiyoneldir dediğim gibi.30-35 dakika kaynattıktan sonra tencereyi kısık ateşe alıp kapağını kapatıp 15 dakika daha kaynatıyoruz.(kaynatma esnasında su bitecek gibi olursa su ekleyebilirsiniz.)15 dakika civarı daha kaynattıktan sonra altını kısıp soğutuyoruz ve bir tülbentten süzüyoruz sonrasında içime hazır.Mide bulantısı vs. gibi etkiler ilk içişte normaldir mideniz boşsa safrayı kusabilirsiniz boğazınız tahriş olabilir vs.İlk seferde yarım çay bardağından fazla tüketmeyiniz [img=21x21]https://us8.proxysite.com/process.php?d=dMUOTQ4%2Bga%2BL2tU0xnXbvPtnlw8j4ke5lWKVRkj8fnPzQqFh92E0X28V&b=1[/img]. 

yukarıdaki kardeşimden alıntı kanka denemedim ben de deniycem bu hafta inşalalh
[/font][/size]

Kanka bende bu hafta yada haftaya denemeyi düşünüyorum ölmezsem guncellerim konuyu

yorgun

Yeni üye

blhack' Alıntı:
bokluderehazexx' Alıntı:

o dediğin formül kafa yapmıyor
çok kişi denedi
ben dahil

Testament

Yeni üye

blhack' Alıntı:
kanka suyu 1-1.5 litreye düşürebilirsiniz isterseniz ya da üzerliği 75-80 gr'a çıkarın forumda herkes bişey olmadı falan diyo da :D

Açtığın konuyu takip ediyorum,deneyenler bir etki yaşamadığını yazıyor hep, ben de denemeyi düşünüyordum lakin geri dönüşleri okuyunca vazgeçtim.
Bi kafa yaşadığına emin misin?
Plasebo etkisi yaşamış olabilir misin?
Sorularımın nedenine gelirsek; burada herkes kafasını kurtarmaya çalışıyor, yani özetle kimsenin tarif dışına çıkacağını sanmıyorum.
Bu durumda da birkaç ihtimal ön görüyorum.
1- Ya herkesi trollüyorsun ki böyle bir şey yapacağını sanmıyorum, üzerklik tohumu bu tür işler için kullanılan bir şey.
2- Tarifi şans eseri doğru tutturdun ve burada asıl tarif paylaşılmamış, bilinçli veya bilinçsiz.
3- Bana kalırsa bu üzerklik tohumu farklılık gösteriyor (cins,tür) ve bu karışımı aktarlar biliyor ve kafa yapmayanını satıyorlar.

Atladığın bir detay olabilir mi? Bizi aydınlatırsan seviniriz açıkçası. :)

Farukk96

Yeni üye
Dolapta hala durur yarım litrelik şişede kanka. 1 çay bardağı içtim ama tadı leş leş zorlaya zorlaya 10 dakkada zor içtim gram etki etmedi bana. Tohumuda aynı şekilde çiğneyerek tükettim biraz onun tadıda leş oda bi etki yapmadı

Polarize

Yeni üye

Kanka benim bildiğim tohumsuzun bu başlığı var youtubede falan da araştırıp bakabilirsin lsdye yakın etkileri olduğu söyleniyor ama doğrusunu bulman gerekiyor Türkiyedekiler kafa yapmıyor amazondan araştırıp bakabilirsin. Bana pahalı geldiği için almadım ben ama çok denemek istersen iş göreceğini düşünüyorum.
PHP:

https://tohumsuz.com/showthread.php?tid=335

patadox

Yeni üye
Beyler evde mescalin yapabilirsiniz san pedro kaktüsünden türk bir internet sitesinde satılıyor ismini vermeyeceğim araştırıp bulun youtube da san pedro mescalin extract diye aratırsanız yapılışını da bulabilirsiniz gayet basit fakat ben sorumluluk kabul etmiyorum genel olarak mantara benzer bir kafası var psikolojiniz düzgün değilse asla denemeyin kendinizi dairenin camından aşağıya atabilirsiniz halise düşüp bu konuyla ilgili yakında boş zamanımda bir konu açabilirim anlamayanlar için bu arada sakın bana kaktüsü nereden bulabilirim özelden yaz wickr dan yaz demeyin araştırın bulun var yani

newpsy

Yeni üye
üzerlik kesinlikle kafa yapmıyor.ne kadar kullandığımı şuan hatırlamıyorum ama sadece midem bulandı kustum. söyleyeceklerim bu kadar.

Dilek H

Yeni üye

Selamlar, henüz yeniyim, ilk yorumumu bu konuya yapayım dedim :)
Doğadan toplayabileceğiniz ve deneyimlediğim birkaç bitki söyleyeceğim;
[font=arial, sans-serif]Rhododenron (Ponticum) [/font][font=arial, sans-serif]komar çiçeği, s[/font]arı ağu, komar çiçeği ya da yabangülü de deniyor. Karadeniz bölgesinde yaylalarda ya da yüksek orman yollarında epeyce bulmanız mümkün. Aynı zamanda Delibal diye bilinen high honey ide arılar bu çiçekten yapıyor :)
Pelin Otu ([font=arial, sans-serif]Artemisia absinthium)[/font] da var :)
Bunları normal bitki çayı yapar gibi tüketebilirsiniz ya da sigara yapabilirsiniz :)
Çok yüksek kafalar sayılmaz ama gayet hoş 

• Like
Tepkiler: Bar

bokluderehazexx

Yeni üye

Dilek H' Alıntı:
Selamlar, henüz yeniyim, ilk yorumumu bu konuya yapayım dedim :)
Doğadan toplayabileceğiniz ve deneyimlediğim birkaç bitki söyleyeceğim;
[font=arial, sans-serif]Rhododenron (Ponticum) [/font][font=arial, sans-serif]komar çiçeği, s[/font]arı ağu, komar çiçeği ya da yabangülü de deniyor. Karadeniz bölgesinde yaylalarda ya da yüksek orman yollarında epeyce bulmanız mümkün. Aynı zamanda Delibal diye bilinen high honey ide arılar bu çiçekten yapıyor :)
Pelin Otu ([font=arial, sans-serif]Artemisia absinthium)[/font] da var :)
Bunları normal bitki çayı yapar gibi tüketebilirsiniz ya da sigara yapabilirsiniz :)
Çok yüksek kafalar sayılmaz ama gayet hoş 

Miktar olarak birşey söyleyebilir misin kaç litre suya kaç gr vs. özellikle komar çiçeği için yaprakşar kuru mu olmalı yaş mı? Biraz daha detay verirseniz çok iyi olur

blhack' Alıntı:
kanka suyu 1-1.5 litreye düşürebilirsiniz isterseniz ya da üzerliği 75-80 gr'a çıkarın forumda herkes bişey olmadı falan diyo da :D

Bende kafa yaptı'da yani sadece böyle nasıl desem ilginç derecede boyut kayması gibi.Acid'de zaman geçer mi geçmez mi anlamassınya aynı onun gibi.Ama o az kafadan sonra bir karın ağrısı girdi böyle bir şey yok.O mide bulantısına değecekk bir iş değil aga üzerlik çayı.

Beyler evde mescalin yapabilirsiniz san pedro kaktüsünden türk bir internet sitesinde satılıyor ismini vermeyeceğim araştırıp bulun youtube da san pedro mescalin extract diye aratırsanız yapılışını da bulabilirsiniz gayet basit fakat ben sorumluluk kabul etmiyorum genel olarak mantara benzer bir kafası var psikolojiniz düzgün değilse asla denemeyin kendinizi dairenin camından aşağıya atabilirsiniz halise düşüp bu konuyla ilgili yakında boş zamanımda bir konu açabilirim anlamayanlar için bu arada sakın bana kaktüsü nereden bulabilirim özelden yaz wickr dan yaz demeyin araştırın bulun var yani
Benim her yıl düzenli tükettiğim bir kaktüstür san pedro dün akşam arkadaşın biri yapımını detaylı anlatmıştı ama bulamadım tekrar konuyu zaten google da meskalin kaktüsü diye ararsanız ''patadox''un haklı olduğunu göreceksiniz bırakın üzerlik safsatalarını zehirleneceksiniz

mi-su-ka

Yeni üye
şimdi size gelincik bitkisinden neler yapıldığını anlatmaya kalksam ooo neyse güzel başlık. bakalım gelincikten deneyen varmı benim gibi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • Emmy Emmy:
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    * **** ** **
  • Emmy Emmy:
    ***** * ******** **** ****** ******* **** ***** ***** ********** ********** ****** hahahaha* **** ** ******* ********* ****** hahahaha*** ******* *** *** hahahaha hahahaha**** ******* ******* hahahaha *******
  • lavrens lavrens:
    ******* ***** ****** *** *** * **** ****** * ********** **** **** ****** ***** **** hahahaha* *** *** * ******* hahahaha ******** **
    +1
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Emmy Emmy:
    ********* hahahaha hahahaha ********* ******** ***** ******* *** ****** **** ****** ** ******* ********* *******
  • Emmy Emmy:
    ****** ***** ***** ******* ***** *** ******* **** **** ******* ***** **** ** ******* ***** ****** *** *** * **** ****** * ********** **** **** ****** ***** **** hahahaha* *** *** * ******* hahahaha ******** **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******* ***** **** ** ******** ******* ********* hahahaha* ****** hahahaha*** **** ******* ******* *** *** **** ******** ***** **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • lavrens lavrens:
    hahahaha***** ****** ***** ******
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ***** ******** hahahaha** ********** ***** ***** ******* ***** *** ******* **** **** ******* ***** **** **
    +1
  • lavrens lavrens:
    ***** ****** ***** ******** **** **** ****** ******* ****** ******* **********
    +1
  • Emmy Emmy:
    *** ******* hahahaha* ****** ******* **********
  • K Keyifcihtiyar:
    +1
  • K Keyifcihtiyar:
  • Emmy Emmy:
    hahahaha**** ********* ******* *** **** ********** ******** ****** ***** **** ******* ******* ****** ***** ***** ******* ******* ******* *** ****** ****** *** ***** ****** ***** **** **** *** ***** ***** ***** ******* ****** hahahaha*
  • Avare Avare:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: *********