Evde magic mushroom

Kankalar mantar sporu siparişi vereceğim her şey tamam ama bir türlü tohumsuz boş kompost bulamıyorum yurtdışı fiyatları çok pahalı. Bunun başka bir yöntemi var mıdır spor geldikten sonra normal torf toprağa sıksam olmaz mı ?

cannaTech

Yeni üye
kanka gerek yok kendin de az ugraşarak yaparsın kompostu.bugdayı ve ya mısırı haşlayarak basitçe yapılıyor.o parayı vermeye gerek yok bence
şırınga olarak da ülkeye sokamazsın

kanka gerek yok kendin de az ugraşarak yaparsın kompostu.bugdayı ve ya mısırı haşlayarak basitçe yapılıyor.o parayı vermeye gerek yok bence
şırınga olarak da ülkeye sokamazsın

Deneyeceğim kanka teşekkür ederim zaten şırıngasız gönderen bir yer buldum hollandadan sadece ilaç şişesi ile yolluyor o problem olur mu sence

cannaTech

Yeni üye
buyuk ihtimalle gümrükten geçmez.bir çok satıcıyla konuştum yollarız ama alamazsın dediler.tüm kargolar açılıyor artık.takipsiz korgo ve hiç bir şekilde bağlantın olmadıgı bir adrese ,sahte isimle şansını deneyebilirsin. gelişmelerden beni de haberdar edersin :)

buyuk ihtimalle gümrükten geçmez.bir çok satıcıyla konuştum yollarız ama alamazsın dediler.tüm kargolar açılıyor artık.takipsiz korgo ve hiç bir şekilde bağlantın olmadıgı bir adrese ,sahte isimle şansını deneyebilirsin. gelişmelerden beni de haberdar edersin :)

Ciddi misin kanka ya herkes spor geçer falan diyordu ama o da problem olacak sanırım. Peki senin yapacağın gibi print olarak söylemek daha mı garanti olur ?

cannaTech

Yeni üye
O zaman bende print almayı deneyeyim peki yine takipsiz ve sahte isimle mi vereyim sence
siparişlerin hepsi takipsiz ve sahte isimle başka adreslere olacak.tabi polis gelip kapına kadar alıp götürmesini istemiyorsan.forumda darkweb konuları vs var nasıl sipariş filan verilir diye .iyice oku araştır.sonra başın derde girmesin

Spor var denedim yetiştirmeyi ama başaramadım yabancılar direk poşet şeklindeki spawnlara enjekte edip büyütüyor bu sekildeyse siteyi banada atabilirmisin kanka

Kanka yukarda ki arkadaşın attığı linkten yola çıkarak o kadar para vermek bana da saçma geldi bu videoda çok daha masrafsız ve basit yöntemi var sana da yardımcı olur.

Sporları nerden aldın ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke deyorke:
  • MarlaMurat44 MarlaMurat44:
  • R raw.w33ds:
    hahahaha ***** ********* ******* ** ** ****** ** ********** ****** **********
    R raw.w33ds: hahahaha ***** ********* ******* ** ** ****** ** ********** ****** **********