Ev-Yap gübre tarifinden anlayanlar?

LucaChangretta

Kıdemli Üye
Selam kankalar öncelikle lütfen daha önceden denememiş arkadaşlar sağdan soldan copy+paste tarifler vermesin.
Sorular şu şekilde ;
1. Sömekleri şişirmek için ev yapımı doğal gübre tarifi
2. Sömekleri bitmeye yakın soğuk verip morartma işleminin detayı nedir.
Şu anda kullandığım gübre takvimi şöyle
10 litre suya; AN 42ml bloom 36 ml micro 20ml grow
Şimdiye kadar herhangi bir hastalık, yanık olmadı daha hiç ph ölçümü yapmadım önceki growumdada yapmamıştım şansıma çeşme suyu bitkinin istediği değerlere çok yakın Ph perfectde olunca hiç sorun olmuyor

Bitkimin son durumu şu şekilde IMG_20210401_063211.jpg

Selam kankalar öncelikle lütfen daha önceden denememiş arkadaşlar sağdan soldan copy+paste tarifler vermesin.
Sorular şu şekilde ;
1. Sömekleri şişirmek için ev yapımı doğal gübre tarifi
2. Sömekleri bitmeye yakın soğuk verip morartma işleminin detayı nedir.
Şu anda kullandığım gübre takvimi şöyle
10 litre suya; AN 42ml bloom 36 ml micro 20ml grow
Şimdiye kadar herhangi bir hastalık, yanık olmadı daha hiç ph ölçümü yapmadım önceki growumdada yapmamıştım şansıma çeşme suyu bitkinin istediği değerlere çok yakın Ph perfectde olunca hiç sorun olmuyor

Bitkimin son durumu şu şekilde Ekli dosyayı görüntüle 7297
Morartma işlemi için en az bir hafta fln soğukta bekletmen lazım

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Dostum ben yaptım ama dediğin gibi henüz şişme bilgi çünkü kullanmadım lakin yapan abimiz bu işte duayen Youtubeden Orcan Öbekçi yazarsan yaptığı soğuk kompos çayı , solucan gübresi çayı mükemmel tarifler bir bak derim ...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    **** ***** ** ******* **
  • istr istr:
    hahahaha* ***** **** *** ********** ***** ********* **** *** ****** **
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** hahahaha** ****** ********** *** ****** **
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha** ** *** **** ******** ******* ***** ******* *** ** ***** **** hahahaha********* ****** ******* ***** ******* ****** ******** ********* **
  • L Levrekbaz45:
    ********** hahahaha ******
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ****** *** hahahaha******** hahahaha ******
  • T terbiyeligunahkar:
  • istr istr:
    ***** ********** ***** *** ******* ********* ***** ***** ***** ********* ** ***** hahahaha** ** *** **** ******** ******* ***** ******* *** ** ***** **** hahahaha********* ****** ******* ***** ******* ****** ******** ********* **
  • istr istr:
    ******* ******* ******** *** ****** ******** ** ********** ***** ***** ***** **** hahahaha* ******* ****** ****** *** *********
    +1
  • L Levrekbaz45:
    **** *** ** ***** *** **** ********** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ** ***** hahahaha* ******* ******** *** ****** ******** ** ********** ***** ***** ***** **** hahahaha* *******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ********* * *** ****** ******* ********* ******* ******** *** ****** ******** ** ********** ***** ***** ***** **** hahahaha* *******
  • Emmy Emmy:
    ******* ******** ****** ********** ***** **** ** ** ** ***** ******** **** *** ** ***** *** **** ********** **
  • istr istr:
    **** ** ****** ****** ******* ******* ********** ******** ******** ***** ******** ** *** ** ***** ****** ***** ****** ****** **** *** ** ***** *** **** ********** **
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ** hahahaha** ***** ****** **** ***** ****** ******** hahahaha** ******** ***** ** ***** ******* ********** ***** *** ********* ********** ***** *** ******* ********* ***** ***** ***** ********* ** *****
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    hahahaha ***** **
  • istr istr:
    *** ****** ****** ******** ***** ********** ********* ******* ********* ** ****** *** ** **** ***** **** ********* ****** ******* ***** ** hahahaha** ***** ****** **** ***** ****** ******** hahahaha** ******** ***** ** ***** ******* ********** ***** *** ****
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ** *** ** ******* ** ****** ****** ******* ******* ********** ******** ******** ***** ******** ** *** ** ***** ****** ***** ****** ******
  • T terbiyeligunahkar:
    * **** ********** hahahaha* hahahaha** ***** **
  • L Levrekbaz45:
    ***** ********** ***** *** ******* ********* ***** ***** ***** ********* ** ***** * ***** ***** ******** ** hahahaha** *** **** ****** **** ******** *********
    +1
  • istr istr:
    **** ******** ****** ***** ***** ****** hahahaha ***** ** *** ** ***
    +1
  • Emmy Emmy:
    ******* ******* ********** ******** ***** ****** ****** ** ******* * ***** ***** ******** ** hahahaha** *** **** ****** **** ******** *********
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha** **** **
  • Emmy Emmy:
    ****** ********* ******* ******* ***** ******* hahahaha ******** ****** ***** ***** ****** ******
    Emmy Emmy: ****** ********* ******* ******* ***** ******* hahahaha ******** ****** ***** ***** ****** ******