Etikete Gerek Yok

Arkadaşlar geçenlerde birçoğumuzu bastılar
Birçoğumuz diken üstünde,
Yeni yasa yolda Yetiştirme ile ilgili şüpheye düşenler soyut ve somut delil ile aranacak.

Bununda temel sebeblerinden bir tanesi herkesin alışveriş yaptığı siteyi etiket etmesi
Misal growkent magicplant gibi siteler forumda çok konuşuldu duyuldu ve malesef buradan yola çıkarak işlemler yapıldı.

Lütfen duyarlı olalım ve kimse aldığı Ledcinin gübrecinin, filtrecisinin reklamını yapmasın üstü kapalı konuşsunki sıra başkalarına da denk gelmesin arkadaşlar hepinize iyi growlar.

Knk yeni yasa demişsin bu yasayı biraz acarmısın aydınlatmalı bu konuda
Dün Meclis Tv’yi izlerken gördüm yeni yargı pakedi geliyor örneğin sen sigara içerken yakalanınca growshop alışverişlerini kontrol edip evine baskında düzenleyebilecekler ve bu yasa haline geliyor 1 aya kadarda bunu yürürlüğe sokacaklarını söylediler.
Anlaşılan daha beter hale geleceğiz :(

Woppy

Ordinaryüs
O zaman sivilin temizse ve yakalanmadan grow marketlerden ihtimal azalıyor desene grow marketlerden sadece bu iş için alışveriş yapanlar yokki kullandınız ürünler seracılık kapalı alan yetişticiliğindede kullanıyor.

O zaman sivilin temizse ve yakalanmadan grow marketlerden ihtimal azalıyor desene grow marketlerden sadece bu iş için alışveriş yapanlar yokki kullandınız ürünler seracılık kapalı alan yetişticiliğindede kullanıyor.
Telefon görüşmelerin daha hassas dinlenebilir dikkat et

Woppy

Ordinaryüs
Knk öyle trafiğe girmiyorum 4 duvar arasında ne yaparsak orada yapıyorum kimseye irtibat yok bu konularda en yakınına guvenmyeceksın sıkıntılı riskli işler eger bu işlere uğrasıyprsan çeneni kapalı tutacaksın.

Papilyus

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba bunun hakkında forumda başlık açmayı düşünüyordum ama burda denk geldi benide yaklaşık 2 hafta önce bu konudan ötürü evime yapılan baskınla aldılar verdiğiniz bütün siparişlerden takiptesiniz bende verdiğim siparişlerden ötürü paket oldum buna nasıl bir çözüm yolu bulursunuz hayal gücünüze bağlı
ama artık bilmeniz gerekliliki artık internetten vereceğiniz bütün gübre toprak vs. Gibi grow malzemelerinden direk emniyetin kucağındasınız eğerki bu aldığınız malzemelere açıklama yapabileceğinizi düşünüyorsanız
yanılıyorsunuz (bizzat beni örnek alabilirsiniz) kimse domates yetiştirmek için 250 ml si 100-200 liralık gübre almaz (ki ben 2500 TL civarı gübre almıştım) veya siz kimi gördünüzki 50lt toprağa 150 lira para veripte domates yetiştireni devir değişti arakadaşlar artık herkes herşeyin farkında adamlar selam verdiğiniz insanları bile takip ediyor siz sanmayınki sizi takip edip bulamayacaklar benim yetiştirdiğimi benden başka kimse bilmiyordu ama verdiğim siparişten buldular ne telefon trafiğim vardı ne biriyle görüşmem uzun lafın kısası kimse bilmiyor bişey olmaz veya beni bulamazlar gibi söylemlerle kendinizi kandırmayın en beklemediğiniz anda aç kapıyı polis bağrıntısına uyandığınız zaman her şey için çok geç olmuş oluyor nasıl yaparsınız bilmem ama artık internet üzerinden alışveriş yapmayın gidin elden alın

Helopapa

Üye
N ceza
Arkadaşlar merhaba bunun hakkında forumda başlık açmayı düşünüyordum ama burda denk geldi benide yaklaşık 2 hafta önce bu konudan ötürü evime yapılan baskınla aldılar verdiğiniz bütün siparişlerden takiptesiniz bende verdiğim siparişlerden ötürü paket oldum buna nasıl bir çözüm yolu bulursunuz hayal gücünüze bağlı
ama artık bilmeniz gerekliliki artık internetten vereceğiniz bütün gübre toprak vs. Gibi grow malzemelerinden direk emniyetin kucağındasınız eğerki bu aldığınız malzemelere açıklama yapabileceğinizi düşünüyorsanız
yanılıyorsunuz (bizzat beni örnek alabilirsiniz) kimse domates yetiştirmek için 250 ml si 100-200 liralık gübre almaz (ki ben 2500 TL civarı gübre almıştım) veya siz kimi gördünüzki 50lt toprağa 150 lira para veripte domates yetiştireni devir değişti arakadaşlar artık herkes herşeyin farkında adamlar selam verdiğiniz insanları bile takip ediyor siz sanmayınki sizi takip edip bulamayacaklar benim yetiştirdiğimi benden başka kimse bilmiyordu ama verdiğim siparişten buldular ne telefon trafiğim vardı ne biriyle görüşmem uzun lafın kısası kimse bilmiyor bişey olmaz veya beni bulamazlar gibi söylemlerle kendinizi kandırmayın en beklemediğiniz anda aç kapıyı polis bağrıntısına uyandığınız zaman her şey için çok geç olmuş oluyor nasıl yaparsınız bilmem ama artık internet üzerinden alışveriş yapmayın gidin elden alın
Ne ceza aldın knka süreci anlatır mısın

Geçmiş olsun bilader dediğin gibi artık herkesi bu şekilde durmaksızın paket ediyorlar
Özellikle kabin alan herkese geliyorlar çok dikkat edin

Papilyus

Yeni üye
N ceza

Ne ceza aldın knka süreci anlatır mısın
Daha mahkemeye çıkmadım kral evde yetişmekte olan 20 kök sigara bide 0,59 gr kokain buldular eve 3 araba polis geldi (9-10 kişi)
İçeri girer girmez alt katta diye söyledim
Köpek falan soktular aradılar her yeri satışa dair hiçbir delil (hassas terazi konuşma kaydı veya herhangi bir yazışma) bulamadılar ilk hastaneye götürdüler idrar tahlili aldılar sonra narkotik şubeye götürdüler ifademi aldılar kimle yaptığımı kime sattığımı falan sordular isim falan istediler bende olan şeyleri anlattım ne birinden alır nede birine satarım nede satan birisini tanırım dedim bi kaç bişey daha sorup bıraktılar bidahada ne arayan oldu ne soran

Yahu yıllardır aktif hizmet veren bu siteleri burada dillendirdik diye mi Türk polisi farkına vardı? Akıl işi mi?

Senin 20 kök yakalanmandan max alacağın idrar verme cezasından öte geçmez.

Teknik ya da fiziki takibe gelecek olursak bu öyle basit alınan bir karar değil. Polis aa şunları bi takip edelim şüpheli bunlar diye hareket etmez. Operasyonun bir ayağıdır ki takip sonucunda şahıs bişey yakalatsa ya da yakalatmasa farketmez; takibe sebep mesele hakkında ifadesi alınır.
Basit türetilen mantık çerçevesinde hareket etmiyor narkotik operasyonları işi yok growculardan 2x2 ve üstü çadır alanı, 10x toprak, +3-5 bin gübre alana çökmek gibi bir stratejisi yok. Olmasında; böyle ipuçlarıyla operasyonda elde edilen başarı; Türk polisinin fonksiyonelsiz ve niteliksiz olduğu sonucu doğurur.

Şuna emin olunuz; bu adreslere yapılan operasyonlar doğruysa şayet, ana sebebi grow marketler değildir.

Haberin haber niteliği taşımadığını, kelime oyunları içerdiğini düşünüyor ve hatta kimse yanlış anlamasın yalancıdırda demiyorum kimse için.
Lakin bu haber asparagastan öte bişey değil
Emniyet 600 adrese boşa kürek sallamak için organize olmaz

Papilyus

Yeni üye
Yahu yıllardır aktif hizmet veren bu siteleri burada dillendirdik diye mi Türk polisi farkına vardı? Akıl işi mi?

Senin 20 kök yakalanmandan max alacağın idrar verme cezasından öte geçmez.

Teknik ya da fiziki takibe gelecek olursak bu öyle basit alınan bir karar değil. Polis aa şunları bi takip edelim şüpheli bunlar diye hareket etmez. Operasyonun bir ayağıdır ki takip sonucunda şahıs bişey yakalatsa ya da yakalatmasa farketmez; takibe sebep mesele hakkında ifadesi alınır.
Basit türetilen mantık çerçevesinde hareket etmiyor narkotik operasyonları işi yok growculardan 2x2 ve üstü çadır alanı, 10x toprak, +3-5 bin gübre alana çökmek gibi bir stratejisi yok. Olmasında; böyle ipuçlarıyla operasyonda elde edilen başarı; Türk polisinin fonksiyonelsiz ve niteliksiz olduğu sonucu doğurur.

Şuna emin olunuz; bu adreslere yapılan operasyonlar doğruysa şayet, ana sebebi grow marketler değildir.
Ben bildiklerimi ve tecrübe ettiklerimi diğer arkadaşlarada bildirmekle kendimi yükümlü sayarım başımdan geçen bütün olayı detaylı bir şekilde anlatıyorum arkadaşlarım içtiğimi bilirdi ama kendi evimde yetiştirdiğimi kimse bilmezdi ben kendi kafamda yürüttüğüm düşünceye ayrıca polisin söylediği şeylere dayanarak böyle bir uyarı yapma gereksiniminde bulundum

Beni yanlış anlama söylediklerine inanmıyor ya da karşı geliyor değilim. Fikrim bu yönde yoksa senin söylediklerine inanıyorum.

Papilyus

Yeni üye
Beni yanlış anlama söylediklerine inanmıyor ya da karşı geliyor değilim. Fikrim bu yönde yoksa senin söylediklerine inanıyorum.
saygı duyarım ama ne olursa olsun ister benim anlattıklarım hikaye olsun ister gerçek şunu sormak isterim sizcede eğer elinizde imkan ve ulaşım varsa gidip grow malzemelerini elden nakit parayla teslim almakmı güvenlidir yoksa kendi kartınızla evinize verdiğiniz siparişmi

Ben zaten hep söylediğin şekilde alışveriş yaptım. Bak yine diyorum söylediklerin doğrudur inanmıyor değilim. Haber lanse edildiği gibi değil yani basın müdürü ya da emsal mevkide birileri ile anlaşılıp bir takım sebepler için kurgulanmış diye düşünüyorum (içeriğini bilemem) ucu da sana dokunmuştur o da senin kısmetin :)

Diyorum acayip şanssızmışsın birileri kimi kimselere bir düzenek kurmuş, günahsız sen ise vesilesiyle zarar görmüş oldun. Geçmiş olsun kanka ne diyim fakat emin ol bir şey olmaz sana

Helopapa

Üye
Daha mahkemeye çıkmadım kral evde yetişmekte olan 20 kök sigara bide 0,59 gr kokain buldular eve 3 araba polis geldi (9-10 kişi)
İçeri girer girmez alt katta diye söyledim
Köpek falan soktular aradılar her yeri satışa dair hiçbir delil (hassas terazi konuşma kaydı veya herhangi bir yazışma) bulamadılar ilk hastaneye götürdüler idrar tahlili aldılar sonra narkotik şubeye götürdüler ifademi aldılar kimle yaptığımı kime sattığımı falan sordular isim falan istediler bende olan şeyleri anlattım ne birinden alır nede birine satarım nede satan birisini tanırım dedim bi kaç bişey daha sorup bıraktılar bidahada ne arayan oldu ne soran
Geçmiş olsun kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
    K Kblaybrn: hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **