ESRARLI KAFA IZLENILECEK YABANCI DIZILER

Abdulkadir

Yeni üye
Pek bilinmedik kıyıda köşede kalmış bir dizi önereyim ben de. Peep show. Toplam 9 sezon 6 şar bölüm. İlk 8 sezonu netflixte var. 9u da internette bulabilirsiniz.
İngilterede yaşayan 2 erkek ev arkadaşın hikayesini anlatan bir dizi. İlk sezon görüntü kalitesi pek iyi değil. Bunun yanında çekim tarzına ilk başta alışamayabilirsiniz çünkü kafa kamerasıyla çekildi çoğu sahne.
Kötü yanları bu kadar. İyi yanları ise çok sabit bir konu üzerinden ilerlemiyor. Durum komedisi. Ama öyle böyle komedi değil. Kendi düşüncelerini de seslendirdikleri için düşünceleri yaptıklarıyla birleştiğinde gülmekten altınıza işeyebilirsiniz.
Dediğim gibi ilk sezon biraz garip gelmişti bana. 9 sezon bittiğinde de yenisi gelmeyecek diye üzülmüştüm. Hala aradan bir bölüm açıp ilk heyecanla güldürmeyi başarır. İyi seyirler

president

Müptezel
kafam cok güzelken bir film izlemiştim snopp dogg ile wiz khalifa oynuyordu.Filmin adını hatırlamıyorum kanka ama cok güzel filmdi. Güzel bi entry olmuş düşünen beynine sağlık.

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Ekli dosyayı görüntüle 3197

Bu diziyi izleyin arkadaşlar, ilk 1-2 bölüm sıkıyor ama sonra dizi içine alıyor sizi. Eğlenceli..
2. Sezonu bekliyordum, o da yeni yayınlandı. :)

Kanka eğer izlemediysen breaking bad'ı izlemeni tavsiye ediyorum netflix de var.
Bir kimya öğretmen düşün %99 saflıkta metanfetamin yapıyor ve bir imparatorluk kuruyor sıfırdan.. Bizim okuldaki kimyacida anca bize zulm ederdi hayır yani okulda boyle kimya öğretmenleri vardıda biz mi pişirmedik

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Kanka eğer izlemediysen breaking bad'ı izlemeni tavsiye ediyorum netflix de var.
Bir kimya öğretmen düşün %99 saflıkta metanfetamin yapıyor ve bir imparatorluk kuruyor sıfırdan.. Bizim okuldaki kimyacida anca bize zulm ederdi hayır yani okulda boyle kimya öğretmenleri vardıda biz mi pişirmedik
İlk çıktığı zaman iki kez izlemiştim, harika dizidir. Sayende belki 3 olabilir, izlemeyeli uzun zaman oldu. Teşekkürler.. :)

PtrPn

Yeni üye
@badbear oooo ezel esrarlı kafa ile on numaradır !! Bende yeni geçtim üstünden 2.kez.Bu arada bir türk dizisi de ben öneriyim.Eğer eşkiya dünyaya hükümdar olmazı takip edeniniz varsa,dönsün yüksek kafalarla bi tekrar izlesin.Çok iyidir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • kkush kkush:
    **** *********** ** **
  • zero00 zero00:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush: