ESRARLI KAFA IZLENILECEK YABANCI DIZILER

Saltoa

YÖNETİCİ
Merhaba Kankalar

Burada guzel en begenerek sevdigimiz ilk 5 yabanci dizileri yaziyoruz.  Onerisi olan var ise konu ile alakali paylasabilirler . 

1 vikingler
2 game of thornes 
3 narcos
4 breaking bad
5 the 100

Saltoa

YÖNETİCİ
Kanka sopranosu izledim eskiden tvdede verirlerdi tum bolumlerini izlemedim ama ara ara bakiyordum

jackherermi

Yeni üye
The wire

Yalnız küfür den ağlarsınız xD
https://m.youtube.com/watch?v=XdfwFDZGnUk
Soptanos ile karıştırıp bi dizi yapaydılar fena olurdu ama

dmt25

Üye
The Office cok guzel akiyo izlerken tam focusda istemedigi icin bole habire sisman sigaralik cikarip izlemesi cok zevkli bi yerden sonra izlenmez oluyo ama ****

Komedishow

Kıdemli Üye
Happy (Aksiyonu tadında, ayrıca gerçeküstü şeyler olduğu için kafanız yeterince iyiyse güzel tripler yaşatır.)
Maniac (Psikolojik bir dizi olduğu için kafanız yeterince iyiyse dizi içine alır sizi. Bitirmeden bırakamazsınız.)
Trailer Park Boys (Baya eğlenceli bir dizi, karavan parkında yaşayan bomboş takılan bir grup arkadaşı anlatıyor. Çekimler handycam gibi olduğu için kafanız iyiyken gerçekten arkadaşların arasında çektiği eğlenceli videoları izliyor gibi hissediyorsunuz bir süre sonra.)
South Park (Anlatmaya gerek yok.)
Rick and morty (Yine anlatmaya gerek yok ama otlu kafada epey düşündürüyor insanı senaryoları. İzlemeyen varsa mutlaka esrarlı kafaya saklasın. )
Efsane şeyler önermişsin,trailer park boys animasyon versiyonunu da tavsiye ederim

Komedishow

Kıdemli Üye
Valla arkadaşlar 10 senem yabancı dizi izlemek ile geçti,dumanlı kafa hiç denk gelmemiştim öyle çok için biriside değilim fakat 3 gün önce corbacidan güzel bi indica türü içtim devam ettiğim suits dizisine devam ettim dumanliyken,ben dizi izlemiyormuşum **** öyle detaylar yakalanıyor ki vaay **** oylemiymis diyorsun

Metgen7

Kıdemli Üye
Happy (Aksiyonu tadında, ayrıca gerçeküstü şeyler olduğu için kafanız yeterince iyiyse güzel tripler yaşatır.)
Maniac (Psikolojik bir dizi olduğu için kafanız yeterince iyiyse dizi içine alır sizi. Bitirmeden bırakamazsınız.)
Trailer Park Boys (Baya eğlenceli bir dizi, karavan parkında yaşayan bomboş takılan bir grup arkadaşı anlatıyor. Çekimler handycam gibi olduğu için kafanız iyiyken gerçekten arkadaşların arasında çektiği eğlenceli videoları izliyor gibi hissediyorsunuz bir süre sonra.)
South Park (Anlatmaya gerek yok.)
Rick and morty (Yine anlatmaya gerek yok ama otlu kafada epey düşündürüyor insanı senaryoları. İzlemeyen varsa mutlaka esrarlı kafaya saklasın. )
Happy 2 sezon cıktı ve ricky :))

floyd07

Yeni üye
cok iyi seyler onermissiniz. ben turk dizisi eklemek istiyorum bi tane. fi'yi tavsiye ederim. muhabbetler falan cok dusunduruyo insani. psikolojik gerilim paso... toplam 20 bolum. 5 gr sigara ile uc gunde bitirmistim sabahi aksam ettim. turk dizisi diyip gecmeyin kankalar kaliteli is harbiden

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • kamilars kamilars:
    +1
  • BRUNOOOOO BRUNOOOOO:
    +1
  • B Bavçikimari:
    ******* dready*** ********* ******* ******* ********* *** ***** ** ** ****** ******* ********* ****** ******** ********** *** ******* ** ***** dready* ** ******* dready** **** ******* ***** ***** ***** ****** ** ****** *********** ******* dready*** ******* ****** ******
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: **** **** ****** ******