Esrari birakmak zorunda olmak :(

Kralkatil

Yeni üye
Arkadaslar polise yakalandik ustumde 15 gram falan vardi tek bi pakette sizce ne olur dha once bi doktoru dovmustum 5 yil denetimlik vermislerdi bi yilki esrar seruvenim baslamadan bitti bide siparis vermistik ama ekim falan yapamam artik bu sikintiyla

Maruk

Yeni üye
İnfazını yakabilirler 15 gramda yuksek gramaj sabikan yoksa belki yine denetimli verebilirler iste i kamuda calisan doktorla sıkıntın olmazsa birsey olmazdi aka ne biliyim hersey bana gore adaletin dudagindan çıkacak iki cumleye bakaryani bana gore %50

Kralkatil

Yeni üye
Cvp: Esrari birakmak zorunda olmak :(

Maruk' Alıntı:
İnfazını yakabilirler 15 gramda yuksek gramaj sabikan yoksa belki yine denetimli verebilirler iste i kamuda calisan doktorla sıkıntın olmazsa birsey olmazdi aka ne biliyim hersey bana gore adaletin dudagindan çıkacak iki cumleye bakaryani bana gore %50

Bende o zmn butun hepsini yakarim knka .. cocuklari bi otumuz var onuda cok goruyolar

Dayi denetimligini yakarlar gibime geliyo benimde basima geldi ayni sey denetimlik verdiler hergun imzaya gidiyorum bide idrar aldilar 2 ay sonra sonra bi daha almazlar dedim devam ettim ama ansizin cagiriyolar idrara sana diyecegim muhtemelen 2 3 sene hayatindan cikarticaksin sole de bisey var denetimligin yanarsa bunun cezasida ustune koyarlar gibime geliyo gecmis olsun kardesim bencede uzak dur bu tur seylerden

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
    * ***** **** ********** ********** *** ***** ******* ***** ******* ******** ****** *******
  • G Groww:
    ***** ******* *** *** *** ********* ******* ** ***** ****** ** *** ***** **** **** ** *** ******** ****** *** ****** **** ********* hahahaha ***** ******* *** *** *** ********** ********** * ***** *** * *** ********* ***** ***** ******* ****** ****** ******** ******* ********** ****** **** *** ********* *** ** ********* ********** ** ****** ********** ** ******** *** *******
  • A ax-b:
    **** ******* ***** ********** ******** ***** * ********** ******** **** *** ***** ********** *********
  • G Groww:
    ***** ******* *** *** *** ********* ******* ** ***** ****** ** *** ***** **** **** ** *** ******** ****** *** ****** **** ********* hahahaha *** **** *** ******* ********** *** **** ******** ***** ****
  • D despotdes:
  • İstanbul İstanbul:
    **** *** ******** ** *** ***** ** ********* *** * ***** ******* *** *** *** ********** ********** * ***** *** * *** ********* ***** ***** ******* ****** ****** ******** ******* ********** ****** **** *** ********* *** ** ********* ********** ** ****** ********** ** ******** *** *******
  • D despotdes:
    ***** ********** *** **** *** ******* ********** *** **** ******** ***** ****
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ****** **** *** ** * **** ********** hahahaha* ***** ********* ******* ***** ***** ****** ***** ******** **
  • G Groww:
  • A ax-b:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha **** ******** ********** ***** ***** **** ****** * ***** *** *****
  • İstanbul İstanbul:
  • D despotdes:
    ********** hahahaha ****** ****** **** ***** ******* **** ********** **** *********
  • İstanbul İstanbul:
    ****** hahahaha*** ** ***** **** ******* ****** **** hahahahahahahahahahahaha* **** ******** ********** ***** ***** **** ****** * ***** *** *****
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** hahahaha *** ********* ** ******* hahahaha* ****** ********* *** ********** ***** ******** *********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ******* hahahaha ****** **** ******
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha* ******
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha
  • D despotdes:
    ** **** ***** *** ****** **
  • T Tropikal.MR:
    ***** ** ******* ******* *** ********* ***** ******** *** ***** ******* ****** ****** **** hahahaha*** hahahaha** ** ******** ********** ** ********** ******* ****** hahahaha* ** ********** *** ******** ******* ******* ********** **** ******** ****** * **** **** ****
    +1
  • K kujo07:
    ****** ** ***** ***** ***** *** **** ****** hahahaha**
  • T Tropikal.MR:
    ******* ***** ***** *** ********* ***** ****** ** ***** **** ****** ********* ********* ********
  • G Groww:
  • G Groww:
    *** ******** ****** *** *** ****** ** ****** ********* ******* **
    G Groww: *** ******** ****** *** *** ****** ** ****** ********* ******* **