Esrar Yetiştirme 101 - Gir, Oku, Temelleri Öğren, Çık

jointer

Yeni üye
Cvp: Esrar Yetiştirme 101 - Gir, Oku, Temelleri Öğren, Çık

ne güzel anlatmışsın teşekkürler emeğine sağlık

Kanha

Yeni üye

Ne Araniza yeni katilan bi kankaniz olarak verdigin bilgiler benim icin cok kiymetli saol kanka

Sonerymus

Yeni üye
Turkiye' de yaşıyorum yurtdışından tohum sipariş vemek yasal olarak ne kadar güvenli benim icin, çünkü yakalanırsam pek iyi olmaz. Ne dersiniz öneriniz nedir en guvenli yoldan alabilmem için.

Szimpla

Yeni üye
Merak ediyorum; ışık kabin vs gibi şeyler kullanmadan da sadece tohum ekerek verim alınabilinir mı?

Silent

Yeni üye
Eline sağlık, senin demene bizim bitki sativa çam ağacı gibi kanka..

Szimpla' Alıntı:
Merak ediyorum; ışık kabin vs gibi şeyler kullanmadan da sadece tohum ekerek verim alınabilinir mı?

Yazın ortasında dikersen büyür.. 
Kışın veya soğuk havalarda asla yetişmez bitkinin istediği ortamı kurman hazırlanan gerek, ısı ve nemi seven bir bitki o yüzden ekmeden önce o ortamı hazırlaman gerek,diye biliyorum, ben yazın ekiyorum şahsen..

UVWJV

Yeni üye

Dostum forumun yeni bir üyesi olarak bu güzel bilgiler içim teşekkür ederim, fundemental öğeleri tek çatı altında bulmak çok güzel emeğine sağlık.
Benim sana bir sorum olacak; lightmix toprağı nereden temin edebilirim internetten sipariş edecek vaktim yok (eğer başka bir başlıkta ya da yorumda yazıldıysa bulamadım affola)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
  • LeeChandler LeeChandler:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ********** ** ******* ****** hahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********** ** ****** hahahaha* ******* **** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** ** ******** **** ****** hahahaha ******** ****** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ** *** ******* hahahaha*
    hahahahahahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ****** ****** ** ****** hahahaha****** ** ****** hahahaha* ******* **** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** ** ******** **** ****** hahahaha ******** ****** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ********* ****** hahahaha****** ***** ***** ******** ****** ******* ********* **
  • İstanbul İstanbul:
    ** ** ** ****** **** ********** ********* ****** hahahaha****** ***** ***** ******** ****** ******* ********* **
    ***** * ******** ********* ****** ********* ** ****** * ******** ******** ********* ***

• İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ********* ********** ****** ***** ** ***** **** *** ******** ** **** **** ********
    ******* hahahaha** ********* **
    *** ****** hahahaha**** ***** ********* ***** **** ******* hahahaha*
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha ** ***** ******** ******* ******** ***** ********* *** ****** hahahaha**** ***** ********* ***** **** ******* hahahaha*
    ***** *** ***** *** hahahaha ******** *** **** ******** ****** ***** **** ** *********
    ********* *** ****** ***** ******* ********* hahahaha**** ** ***** ******** ******* ******** ***** *********
  • NewGardener NewGardener:
  • kralartur01 kralartur01:
    ****** **** ******** ** ***** **** hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
  • İstanbul İstanbul:
  • kralartur01 kralartur01:
    kralartur01 kralartur01: ********* ******* **** ***** *******