Esrar ve Seks

kafamguzel

Yeni üye
Sekse kokain kadar olmasa da bir etkisi var. Azdırıyor esrar. Ben white widow ve ak 47 de güzel şeyler yaşadım. Sizin tavsiyeniz genetikler var mı? **** yerinde boş kafayla seks yapmaktan bi bok anlamıyorum artık. Bunu aşabilir miyiz ? Sürekli de içilmez sanki.

zenoxdezer

Yeni üye
ben kafam güzelken sex yapmadım ama  yapıtğım mastürbasyon harikaydı sex olayını düşünemiyorum..

glow

Yeni üye
sabit olduğunuz bi pozisyonu tercih edecekseniz (bkz: cow girl)  indicayla denemenizi öneririm dostlar. ertesi güne 3 kilo taşakklarınız varmış gibi uyanıyosunuz öyle bi mutluluk, ego tatmini, partnerinizin size herkülmüşünüz gibi bakışları... aaaah  ustaa beni nerelere gotürdün.   puuuh! fiçifiçifçi...

R

Ripley'sOG

Guest
@glow 

Ben indica ile yorum yazmaya üşeniyorum sen zevk aliyorsun.
Ilginç  :8

glow

Yeni üye
Cvp: Esrar ve Seks

Ripley' Alıntı:
@glow 

kanka sabitken hiç problem olmuyo.  oyundan düşmüyosun ayakta kalıyosun, o indica vs testesteron savaşı güzel performans çıkarıyor ortaya :D

R

Ripley'sOG

Guest

glow' Alıntı:
Ripley' Alıntı:
@glow 

kanka sabitken hiç problem olmuyo.  oyundan düşmüyosun ayakta kalıyosun, o indica vs testesteron savaşı güzel performans çıkarıyor ortaya :D

:p

Yakamoz

Yeni üye
samsara seed shot adrenalıne genetıgını mutlaka dene o zaman ben adını dogal vıagra koymustum :)

Jindeaii

Yeni üye
İnanılmaz bir olaydır. Sanki yeniden doğmuş gibi hissetmeme yol açmıştır. İsrarla tavsiye edilir. Özellikle loş ışık ve indica tür strainler tercihimdedir. Partneriniz de kullanmışsa sanki hayatı yeniden keşfediyormuşcasına bir hava verir.

glow

Yeni üye

Cicekci' Alıntı:
kafamguzel' Alıntı:
Sekse kokain kadar olmasa da bir etkisi var. Azdırıyor esrar. Ben white widow ve ak 47 de güzel şeyler yaşadım. Sizin tavsiyeniz genetikler var mı? **** yerinde boş kafayla seks yapmaktan bi bok anlamıyorum artık. Bunu aşabilir miyiz ? Sürekli de içilmez sanki.

Öncelikle bu konuyu 2 ye ayırmak ve öyle izah etmek gerekir.

1. Uyuşturucu ve Mastürbasyon mu ?
2. Uyuşturucu ve gerçek bir kadınla sevişmek mi ?

Gördüğün gibi aralarında dağlar var. 
Sürekli bir şeyler içerek bir iş yapmayı huy edinirseniz zamanla içmeden çamaşır ipine don asamaz hale gelirsiniz. Her zaman dengeyi kurmak lazım gelir. Şöyle ki çok güzel bir kadınla karşılaşırsınız ama kafanız boş. Emin olun bir halt anlamazsınız o sevişmeden. Ya 10 sn boşalır dünya rekoru kırarsınız. Yada '' Gay '' olmaya doğru yelken açarsınız. Bu son söylediğim şakadır :)) ancak yüksek yoğunlukta madde kullananlar için gerçekte olabilir ( eron,kodain,kokain,ex v.s ) Maddelerin riski daha yüksektir. Bilginize ...

dostum öncelikle biz uyuşturucuyla bişeyin kompozisyonundan bahsetmiyoruz. esrardan bahsediyoruz bunu kavramak çok önemli. ayrıca bu post'a yapılan yorumlarda ben hiç sürekli yapılmasını tavsiye edeni veya sürekli bişey kullandığına dair yorum yapanı görmedim. sen bunu nerden yakaladın da tavsiye verdin onu merak ettim. tavsiyelerin gerçekten doğru katılıyorum yanlış anlama sadece  neden bu tavsiyeleri vermeye gerek duyduğunu kavrayamadım. 
Ki  o bahsettiğin olumsuz sonuçlar kimyasal maddeler için geçerli olabilir ama esrarın cinsel ilişkiden uzaklaştırıcak bi etkisi yok testesteronlara. sevgiler.

pisi93

Yeni üye
bence herkesin denemesi gerekir diye dusunuyorum yukardakı yorumlarda birisi normal zevk almıyorum demis o arkadasa buradan %100 katıldıgımı kabul etmeliyim

Simtozu

Üye
Ortak ben karıyla dumana vurup yatağa yumulunca kuruyorum afedersin ejderhada mağarada susuzluktan birbirlerine sürtünüp eziyet çıkartıyorlar . Ne demişler melet için After of cigaretta S**x :)

weirdo

Üye
indica strainler bende inanılmaz geç boşalma yaşatıyor yemin ediyorum indicayla da sativayla da ayrı ayrı çok iyidir

C

Canna

Guest
Burasi esrar forumundan cikmis, sex forumu olmus. :D Sativa ile iyide indika ile nasil oluyor anlamadim.Ben indikayi cektimmi yatip uyuyorum, birak sex yapmayi tuvalete bile gitmek zor geliyor:p

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
    *** **** ********** **** ******* hahahaha *** ***** ******* **** ***** *** *******
  • muadip muadip:
    * **** * hahahaha* *** ***** *** ********** ********** ******
  • C clackster:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • kralartur01 kralartur01:
    *** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    ****** hahahaha*** ***** *** ***** ******* ** *** ******* ** ********* ******* ***** ******** ******** ***** ** hahahaha **** **** ******** ***** ** hahahaha*
  • muadip muadip:
    ***** ********** ******** ********* ********* *** ********* *** ********** ** ***** ******** ********** hahahaha* ******** ***** hahahaha*** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
    +1
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** **** ****** ****** ***** ******* ***** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • kralartur01 kralartur01:
    ********* hahahaha ****** ********** ***** hahahaha ***** ****** *** **** ****** ****** ***** ******* **
    +1
  • B burap1:
    ******* ****** ****** ******** *** hahahaha **** ****** ****** ******* hahahaha* ******* ********* ***** ********* ******** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** hahahaha ****** ********** ***** hahahaha *****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ******* *** **** ***** hahahaha** hahahaha* ****** ********* **** hahahaha***
  • Kanka Kanka:
    *** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
    +1
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** hahahaha** ***** ***** hahahahahahahaha *** ******** hahahaha******* ******** ***** hahahaha **
  • NewGardener NewGardener:
  • S sefilzenci:
    hahahaha ********* **** ***** ***** ********* **** ******* ****** ***** **** hahahaha**** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** ******* *** **** ***** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** ***** hahahaha********
  • D deatheulalia:
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: ******