Esrarın Yasallaşması ile

Beyler kendim yazmış oldyğum bir siteden konu destek olalım.Paylaşalım belki Sesimizi duyan olur.Halkımız,Milletimiz için
Linke tıklayıp okuyun yazıyı beğeneceksiniz.

Son düzenleme:

szrlkrsii

Müptezel
çok güzel açıklamışsın kanka ama yazının başında esrar tüketmedigini belli eden yazar yazının ortalarına dogru

''Peki Ya Extasy Haplarının içerisindeki maddeler bile gerçek mdma bile değil''

Diyor yani; mdma olmaması esrar tüketmeyen biri için tuhaf olmaz mıydı :D

El_Takashi

Kıdemli Üye
Siyasai islamla yönetilen ülkelerde herşeyi illegal gibi gösterip legali kendi tekelleştiren devletler görürsün,o yüzden bu ütopik.

çok güzel açıklamışsın kanka ama yazının başında esrar tüketmedigini belli eden yazar yazının ortalarına dogru

''Peki Ya Extasy Haplarının içerisindeki maddeler bile gerçek mdma bile değil''

Diyor yani; mdma olmaması esrar tüketmeyen biri için tuhaf olmaz mıydı :D
Kardeşim Tamamda.İnternette ne varsa araştırıp bakıyorsun.Örneğin bir kimyager Sabun yapıyorsa Yapımda siyanür bile kullanırsa kullanırmı onu kullanmaz.Neyse bilmem anlatabildimmi.Ssjsjszkdidjsidm:)

Siyasai islamla yönetilen ülkelerde herşeyi illegal gibi gösterip legali kendi tekelleştiren devletler görürsün,o yüzden bu ütopik.
Kardeşim Düşünsene bizim millet o kadar cahilki.Örnegin yarın öbur gun yasal oldu.Bazı gruplar kalkacak deycekki waaahh islam ülkesinde esrar yasallaştırdılar.hatta kendi oy verdikleri haldede diycekler.Halbuki O minik beynini çalıştırıp "lan bu ulkede Alkol serbest" halbuki daha zararlı.
Peki niye tineri,baliyi herkese satabiliyorlar.Yazdığım kampanyada baya şey yazdım.Buyrun.
İnanmıycaksınız Cimere bile yazdım.Kaybedecek bişeyim yokki.Evde cigara beslemiyorum nede bulunduruyorum.

Şu durum da ülkemizin haline bakarak söylüyorum, yasal olması çok zor kanka, hatta imkansız, %0,1 ihtimal bile vermiyorum, şahsi görüşüm. Bu tarz da legal olması için çalışmalar yaparken bir anda kendini uyuşturucuya özendirmekten demir parmaklıklar ardında bulabilirsin. Şu dönem de bunun üzerine gitmek, bile bile ateşe atlamak gibi. Öncelikle profesörler, bilim insanları, doktorlar Türkiye'de cannabisin tıbbi amaçla eczanelerden alınmasının önünü açması lazım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • S serdar1122:
    **** ***** hahahaha*
  • Coke Coke:
    ********** ***** ***** *** hahahaha ****** ****** ******* * ******* ***** hahahaha ***** ****** ********** ******* ****** hahahaha*** ** ****** ******** ********* ******** ***** ****** ***** ****** **** ******* ******** ******* ******** ********** ****** ******** ****** hahahaha*** ******* hahahaha******
  • S serdar1122:
    ***** *** ******** ***** ********** ********* ******* hahahaha*** *** ***** ****
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    **** hahahaha*** ******* ********** ****** ******** ***** ********* *** ***** ***
  • S serdar1122:
  • Coke Coke:
  • S serdar1122:
  • Coke Coke:
    *** ******** **** *** *** ****** ***** ****** hahahaha***
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
  • S serdar1122:
    ***** ******** ******** hahahaha* *** ******* ********* **** hahahaha**** *** *** ****** ****** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ********* ***** ******** hahahaha*****
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    hahahaha ****** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ******** ******** hahahaha* *** ******* ********* **** hahahaha**** *** *** ****** ****** ***** ****** ***** ****** ******
  • S serdar1122:
    **** ********* **** ********** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Coke Coke:
    ***** ****** *** ***** ******* ********** ***** hahahaha***
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ******** hahahaha ******** **
  • Coke Coke:
    ****** hahahaha ****** hahahaha**
  • Bomberx Bomberx:
    ** **
  • Coke Coke:
    **
  • Coke Coke:
    ****** ****** ******** ********* ****** **** hahahaha** *** ****** ********* ******** hahahaha* hahahaha* ******
    Coke Coke: ****** ****** ******** ********* ****** **** hahahaha** *** ****** ********* ********...