Erken çiçeğe neden girer

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20042
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 20042

Guest
Bu gümüş olayını duymuştum knk altın mevzusu ne yeşillendirirmsin?
kanka o gümüş altın dediğim level olarak gümüş dediğimde gümüş suyu kullanmıyorlar o onların kendi yapımına verdiği ad bi platformda okumuştum yani altında altın kullanmıyorlar o sadece level olarak

Blue chese

Yeni üye
o kadar uzaktan çekmişsin ki o tepede ki beyazlık pistil mi anlaşılmıyor. yorum yapamayız yani
Şimdi yakından çektim bakabilirmisiniz yorumlariniz benim için çok önemli gübre vermem gereklimi bu boydayken

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Şimdi yakından çektim bakabilirmisiniz yorumlariniz benim için çok önemli gübre vermem gereklimi bu boydayken
bunlar auto mu photo mu abi?

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Çok gübre çok hasat değil abi bitkinin yaprakları yanmış bekle az daha gübreye başlarken az başla

Ü

Üye silindi 20042

Guest
erken çiçeğe girmesi güzel bi olay değil bu arada hasatın baya azalacak bunu da söyliyim abi

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Chese Autoflower bitki şu an çiçeğe girmismi gübre hiç vermedim sipariş verip baslayayimmi gubreye sadece palagron batmixx toprak kullandım
Çok küçük girmiş çiçeğe abi en ucunda beyaz tüyleri varsa çiçeğe girmiş demektir forumda gez biraz hepsini öğrenirsin

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Çiçeğe giren bitkinin kellesi koparılmaz bloom gübreye başla eğer pistil görmediğin bitkin varsa kopart onda ise grow ver

Ü

Üye silindi 20042

Guest
https://ibb.co/F4yZbTq bu bitkin kesin girmiş buna bloom başla öteki resimler net değil görülmüyor birşey eğer dediğim gibi pistil görmüyorsan kelle uçur grow gübreden devam et !

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Biobiz mi alayim yoksa advenced nutrients ürünlerinizin alayim ve damlama su sistemi sorun olur
Birisi organik birisi kimyada seçimi sen yapacaksın kimyasalda acemiliğe gelmez fazla kaçırırsan hemen belli eder etkileri ötekisi biraz daha tolere eder ama onun da fazlası zarar !

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Bu gübreleri blom grow ikisini aynı anda versem tabloya göre oluyormu peki
Abi bak forumu gez tüm bilgiler var ama şöyle açıklık getireyim sana grow gübreyi çiçeğe girene kadar verirsin bloom gübreyi ise çiçek başladığı anda verirsin ikisini karıştırma yakarsın bitkiyi veya besin kitlemesi olur zamanı neyse o gübreyi ver

Ü

Üye silindi 2036

Guest
Kanka fotoğrafları yeni gördüm bitki autoysa dışarda bakıyorsan her türlü sorunla karsilabilirsin, ben balkonda baktım 1 ay bitki hep aynı kaldı gelişmedi. Bu şekilde küçükken çiçeğe girdiyse, 24 saat ışık verip bitkiye top atıp eğitim verip boost vermeye baslarsan, bitki boya gidiyor dallanıyor budaklanıyor şuan bitkiye top atıp dediğimi deneyebilirsin dediğim olmazsa en kötü aynı sekil kalır bitkin. Ben çiçeğe girdiğinde top attım bitki 3 katı büyüklükte olmuştu @Tolgatan https://growdiaries.com/diaries/97793-grow-journal-by-boskalmasin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
    ***** ********** ***** *** ******* ********* ***** ***** ***** ********* ** ***** hahahaha** ** *** **** ******** ******* ***** ******* *** ** ***** **** hahahaha********* ****** ******* ***** ******* ****** ******** ********* **
  • istr istr:
    ******* ******* ******** *** ****** ******** ** ********** ***** ***** ***** **** hahahaha* ******* ****** ****** *** *********
    +1
  • L Levrekbaz45:
    **** *** ** ***** *** **** ********** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ** ***** hahahaha* ******* ******** *** ****** ******** ** ********** ***** ***** ***** **** hahahaha* *******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ********* * *** ****** ******* ********* ******* ******** *** ****** ******** ** ********** ***** ***** ***** **** hahahaha* *******
  • Emmy Emmy:
    ******* ******** ****** ********** ***** **** ** ** ** ***** ******** **** *** ** ***** *** **** ********** **
  • istr istr:
    **** ** ****** ****** ******* ******* ********** ******** ******** ***** ******** ** *** ** ***** ****** ***** ****** ****** **** *** ** ***** *** **** ********** **
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ** hahahaha** ***** ****** **** ***** ****** ******** hahahaha** ******** ***** ** ***** ******* ********** ***** *** ********* ********** ***** *** ******* ********* ***** ***** ***** ********* ** *****
    hahahaha ***** **
  • istr istr:
    *** ****** ****** ******** ***** ********** ********* ******* ********* ** ****** *** ** **** ***** **** ********* ****** ******* ***** ** hahahaha** ***** ****** **** ***** ****** ******** hahahaha** ******** ***** ** ***** ******* ********** ***** *** ****
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ** *** ** ******* ** ****** ****** ******* ******* ********** ******** ******** ***** ******** ** *** ** ***** ****** ***** ****** ******
  • T terbiyeligunahkar:
    * **** ********** hahahaha* hahahaha** ***** **
  • L Levrekbaz45:
    ***** ********** ***** *** ******* ********* ***** ***** ***** ********* ** ***** * ***** ***** ******** ** hahahaha** *** **** ****** **** ******** *********
    +1
  • istr istr:
    **** ******** ****** ***** ***** ****** hahahaha ***** ** *** ** ***
    +1
  • Emmy Emmy:
    ******* ******* ********** ******** ***** ****** ****** ** ******* * ***** ***** ******** ** hahahaha** *** **** ****** **** ******** *********
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha** **** **
  • Emmy Emmy:
    ****** ********* ******* ******* ***** ******* hahahaha ******** ****** ***** ***** ****** ******
  • istr istr:
  • Emmy Emmy:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** *** ******** ****** hahahaha********** ***** ********
  • T terbiyeligunahkar:
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahaha **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ****** ** ***** **