En kısa sürede hasat veren genetikler

kellesh1

Yeni üye
Herkese güzel growlar dilerim kankalar. Sponsorlarda genetik bilgilerinde yazıyor ama ben yinede bu işin vakkolarina sormak istedim bana en kısa sürede hasat veren genetik lazım tabi şartlar göz önünde bulundurarak. Şimdiden teşekkürler.

Crimm

Üye
En kısa sürede hasat için auto indica genetiklerden istediğini secebilirsin auto otamatik çiçek açtığı için bitkin daha çabuk çiçeğe girer photo bitkiye göre. İndicalarinda çiçek süresi ortalama 8 hafta stavilarin 10 12 hafta arası sorunun cevabını tekrarlıyorum auto indicalara genetiklere bak çiçeklenme süreleri yazar 8 haftayı gecik yazmiyosa beğendiğini al daha erkeni olmaz zaten. Orada yazan sürelerde tohumdan hasata degildir çiçekten hasatadir bilgin olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • S sodamoda:
    ********** hahahaha
  • Ö öyleişteolmuyorsensiz:
    **** ******* hahahaha******** ***** ******** ******* ****** ********** hahahaha ** ** ***** ******* ****** hahahaha * ******* ***** **** ******* ******* ********** ********* ******** ***** ********* *** ****** ******** ****** **** **** ***** hahahaha* ***** ********** ***** ***** ***** **** ** **** ******** ****** ******* *** ******* ****** ******* ******** ****** ***** ***** ******** hahahaha ******* *** ******* ********* **** ********** hahahaha*** **** ***** ******* ****** ****** hahahaha * ****** hahahaha *** ******** *** ** ********** ***** ***** ********** hahahaha**** *** ******* *******
  • obeb obeb:
    ****** ***** ******* *** ******* ***** hahahaha** hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
    +1
  • Ö öyleişteolmuyorsensiz:
    ****** ***** ******* *** ******* ***** hahahaha** hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha

**
  • B b4r0n11:
  • F Fantastiko777:
    **** ***** ** ****** ***** *** hahahaha **** ** ******** ********* hahahaha ****** ********* ******* *** ******* ****** **** ******** ****** ** *** **** *** ******* * ******* **** *** *** hahahaha*** ** ****** **** hahahaha******* ********** **** ********* **** ******* **** ** ********* hahahaha** **** ***** ******** hahahaha ********** ** ***** ********* ********* ****** hahahaha* *** * **** ********** **** ***** ******** *** **** ** ********** hahahaha**** ******
    F Fantastiko777: **** ***** ** ****** ***** *** hahahaha **** ** ******** ********* hahahaha ******...