En güzel kendin yetistirip içmek

salvadord

Yeni üye
Selam Kankalar yıllarca herşeyi içmiş şuanda ise 8 ay ara vermiş biri olarak bence içiliyor ise sadece keyif amaçlı cigara içilmeli torbaciyla falan asla uğraşılmaması kendin ekip kendin iciceksin en güzeli arada özlüyorum içmeyi ama şuan kendimi spora verdim spor yapiyorum sağlıcakla kalın.

Birincisi semtte torba tutan tiplerin büyük kısmı Maho, çekilmez tipler. 40 yılda 1 düzgün adama denk gelsen de sonra paket olur vs o da kaybolur
Gidip semtteki tiplerle muhattab olduğun sürece başına her tür iş gelebilir. Spreyli sigara verirler, anlaştığı polise seni haber ihbar eder, vs, riziko.

İkincisi, kendin bahçende domates biber yetiştirsen, dışardan aldığına göre daha taze, kaliteli, lezzetli olur. Kimse senin gibi özenmez, uğraşmaz, o tazelikte sunamaz, e aynisi cüara için de geçerli, 1-2 yalpalar 3.de verimli hasat alırsın ve yetişirdigin sigaradan duman alınca, yıllar önce ilk sigara ictigin zamanlardaki gibi kafan olur, kalbin atar, bana öyle oldu en azından

El işi emek meyvesi göz nuru , tutar mı hiç yerini elin yetisdirigi?

salvadord

Yeni üye
Birincisi semtte torba tutan tiplerin büyük kısmı Maho, çekilmez tipler. 40 yılda 1 düzgün adama denk gelsen de sonra paket olur vs o da kaybolur
Gidip semtteki tiplerle muhattab olduğun sürece başına her tür iş gelebilir. Spreyli sigara verirler, anlaştığı polise seni haber ihbar eder, vs, riziko.

İkincisi, kendin bahçende domates biber yetiştirsen, dışardan aldığına göre daha taze, kaliteli, lezzetli olur. Kimse senin gibi özenmez, uğraşmaz, o tazelikte sunamaz, e aynisi cüara için de geçerli, 1-2 yalpalar 3.de verimli hasat alırsın ve yetişirdigin sigaradan duman alınca, yıllar önce ilk sigara ictigin zamanlardaki gibi kafan olur, kalbin atar, bana öyle oldu en azından

El işi emek meyvesi göz nuru , tutar mı hiç yerini elin yetisdirigi?
Vallahi dedinya ilk dumanı alınca ilk içtiğin sigaralar gibi olur diye gülümsedim kral o sigaralar dahada gelmedi kafamızın iyiliginden yürüyemez dik ağzımız kururdu cansin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ******** *** ** hahahaha* **
  • İstanbul İstanbul:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ********* **** ** ***** **** hahahaha* ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    * ******** ******* * ******** *** **** ******* * **** *
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
    **** ********** *** ****** ******* hahahaha** ****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • Emmy Emmy:
    ***** * *** ***** ***** ** *** *** ****** ******** **** hahahaha**
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ***** ***** ** *** **** *** **** ***** ** *** ********* ******* ***** **** ****** ****
    +1
    hahahaha*** ****** ** ******* ****** ******* **
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********
    TabldotLife TabldotLife: ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********