en düşük şekilde ilk grow

nemesiz0

Üye
merhaba dostlar yeni geldim ben ilk growum olacak ve onun için herkes gibi çok az param var bana iyi kötü 1 tohumdan 25 30 gram mahsül verebilecek bi yetiştirme seti lazım elimde tohum parası kendi yapmış olduğum bi çadır yine kendi yapmış olduğum bi filtre rgb ledlerden oluşturduğum bi ışık kaynağı mevcut köyde yaşadığım için arada gün ışınada çıkarabilme fırsatım mevcut şimdi demek istediğim ve vitaminleri nasıl en düşük meblada elde edebilirm ilk growum 30 gram bile elde etsem gene o 30 gram torbacıdaki maldan daha iyi olur o 30 gramı gider arkadaşlara okutur 2 2.5k para kazanrm neyse fazla uzattm dediğim gibi en düşük şekilde çiçeğimi besleyecek vitaminleri nasl elde edebilirm

nemesiz0

Üye
kankacım hesi nin çok uygun fiyatlı bi seti var içinde tnt boost bloom bide fosfor takviyesi var ilk growumu bunlarla yapmıştım bende sadece 100-150 lira gibi bi fiyatı vardı setin sanırım bitkinin tüm herşeyini karşılamıyo kabul ediyorum ama güzel bitkiler yetiştircek kadar güzel yinede tavsiye ederim.
link varmı acaba

CahilKush

Doktor
merhaba dostlar yeni geldim ben ilk growum olacak ve onun için herkes gibi çok az param var bana iyi kötü 1 tohumdan 25 30 gram mahsül verebilecek bi yetiştirme seti lazım elimde tohum parası kendi yapmış olduğum bi çadır yine kendi yapmış olduğum bi filtre rgb ledlerden oluşturduğum bi ışık kaynağı mevcut köyde yaşadığım için arada gün ışınada çıkarabilme fırsatım mevcut şimdi demek istediğim ve vitaminleri nasıl en düşük meblada elde edebilirm ilk growum 30 gram bile elde etsem gene o 30 gram torbacıdaki maldan daha iyi olur o 30 gramı gider arkadaşlara okutur 2 2.5k para kazanrm neyse fazla uzattm dediğim gibi en düşük şekilde çiçeğimi besleyecek vitaminleri nasl elde edebilirm
Güvercin poku topla 5 litrelik damacana ya yarısı kadar bas ağzına kadar su doldur ağzı açık şekilde 5 7 gün beklet gün aşırı çalkala al sana veg. dönemi için harika bir gübre , atom bombası resmen ve beleş çiçeklenme için de toz yarasa gübresi al uygula solucan gübresi al birde onu da uygularsın Turkuaz marka yarasa için Ekosalfarm da solucan için bi ekstra Cal&Mag ihtiyacın olacaktır biobizz in 250 ml si Growkent'te 53 tl mi ne onu al onu da alamam dersen %100 organik kısmına gir orada Cal&Mag yapı mı diye konu var. Herkes şu gübre olayına aşırı takmış durum da illa hazır olsun marka olsun bilmem ne olsun kaliteli gübre almadıktan sonra bu dediğim yöntemler binlerce kat daha iyidir. Eğer ki alacağım dersen bunları sana en iyi şekilde nasıl uygulayacağını keyifle anlatırım hem içeceğin sigaranın tadı kokusu da binlerce kat daha iyi olacaktır.

Son düzenleme:

CahilKush

Doktor
Dostum zaten güvercin poku nu çiçeklenme için kullanmıyoruz. çiçeklenme de kesiyorsun onu çiçekte yarasa kullanıyorsun...
emin ol dediğim yöntemlerle bundan daha fazla ve ya aynı seviyede thc alırsın. Ve lezzetine de doyamazsın sen flush atmak ile uğraşırken ben direkt hasatı mı alır rafa kaldırırım. Genetik ne white widow mu ?

CahilKush

Doktor
Geç dostum hesi mesi Güvercin poku topla dan sonrasını okumadım bile vala ben kendi deneyimlediğim bişeyi önerdim sonuçta bilip bilmeden onu geç demek saçma biraz haberin olsun.
AMA ben nedense yazdığın her şeyi okudum... :) adam en düşük şekilde diyor fark ettiysen bende en düşük olacak şekilde ona fiyat verdim yarasa 30 tl solucan 30 tl güvercin beleş cal&mag yaparsa beleş sonuç 60 tl :) neden geç dediğimi anlamışsındır umarım ha birde o gübreyle alacağı lezzet ve atacağı flush da cabası

CahilKush

Doktor
Tabi gene de o gübreye de yönelebilir sonuç olarak herkes yoğurdunu farklı yer Ben her zaman dışkı unsuru gübre tüketiminden yanayım çünkü kullandıkça kullanılan toprağın besin değerini sürekli artırma yolunda eğilimi vardır içerisinde faydalı mikro organizmalar üretir ve hasat sonu aynı toprağı alır diğer bitkinin köklerinden arındırıp diğer grow'un da gönül rahatlığı ile kullanabilirsin sen beni yanlış anladın üslubumdan senin ki iş yapmaz demiyorum yapar ne den yapmasın :) ama biraz solucan gübresi yarasa gübresini güvercin gübresini araştırırsan sende kullandığın yöntemleri değiştirme kararına gidebilirsin :) ve o toprak her zaman doğaya karıştığında yararda buluncaktır senin gübrenin de organik olduğu yazıyor inceledim biraz hiç fena değil ama düzgün kullanımda bahsettiğim medyalar senin gübrenin sağlayacağı etkilerden daha verimli olacak başta lezzet ve koku enfes olacaktır. Seni kızdırıp kırıcı konuştuysam özür dilerim dostum :)

CahilKush

Doktor
benim deneyimlediğim en düşük bütçeli sistem buydu kankacım onun için bunu önerdim birbirimize bok atmadan herkes kendi fikrini belirtirse daha faydalı bi bilgi akışı olur herkes için diye düşünüyorum okuyanlar herkesi okuyup istediği şeyi benimseyebilir içinden böyle sidik yarışlarına maruz kalmadan.. :)
Neyse kankacım sen beni cidden yanlış anlamışsın :) benim sidik yarıştırma gibi bir derdim yok adama en ucuz ve en iyi verimi sağlayacak şekilde yardımcı olmak gibi bir arzum var uzatmayalım sen sağ ben selamet öptüm :)

durun kankalar kavga etmeyin bi bok için.
ikinizin de söylediği tavsiye ettiği mantıklı biriniz 130 liraya set önermiş biriniz daha uyguna daha doğal yöntem önermiş.
thc olayının gübreyle alakalı olduğunu nerden çıkardın sen ogpuşt gübre mi ürettiriyor thcyi?
o eskiden içtiğimiz yerli zehir sigaralar hep güvercin gübresiyle üretilirdi bunu not etmek lazım.
biobizzle üretilen zehir genetikler içtim ben dolu dolu sömekler thc 5 mt den belli gübre çok abartılıyor bu forumda bana göre.
şuanki growumda sadece canna nın veg ve blooö gübresini kullanıyorum başka bişey kullanmayacağım hasatı alayım 20 çeşit gübre almanın bi işe yaramadığını hepiniz göreceksiniz :D

OGpuşt

Üye
neyse kanka bi gaflete düştük işte fiyatına göre iyi performans veren bişey önerdik bidaha olmaz :D

nemesiz0

Üye
dostlarım lütfen sakin olun ikinizinde yetiştirme şekili farklı gerçekten tartışmanın bi manası yok

CahilKush

Doktor
Bende düzeltmeye geçtim dostum silmeseydin ben seni cidden kırmak istemedim ama haklısın tabi üslub önemli...

CahilKush

Doktor
durun kankalar kavga etmeyin bi bok için.
ikinizin de söylediği tavsiye ettiği mantıklı biriniz 130 liraya set önermiş biriniz daha uyguna daha doğal yöntem önermiş.
thc olayının gübreyle alakalı olduğunu nerden çıkardın sen ogpuşt gübre mi ürettiriyor thcyi?
o eskiden içtiğimiz yerli zehir sigaralar hep güvercin gübresiyle üretilirdi bunu not etmek lazım.
biobizzle üretilen zehir genetikler içtim ben dolu dolu sömekler thc 5 mt den belli gübre çok abartılıyor bu forumda bana göre.
şuanki growumda sadece canna nın veg ve blooö gübresini kullanıyorum başka bişey kullanmayacağım hasatı alayım 20 çeşit gübre almanın bi işe yaramadığını hepiniz göreceksiniz :D
Evet kanka bu konulardan bağımsız olarak insanlar gübreye ışıktan bild önem veriyor ve sanki basit yollarla iyi verim alinamayacak gibi bir kani var.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha ** ****** hahahaha**** ********* **** ****** ********** **** ********* ********** **** hahahaha ***** hahahaha* ** ******** ******
  • T Tropikal.MR:
  • O Oci137:
  • O Oci137:
  • T Tropikal.MR:
    ******* ***** ******* ** ****** *** hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ****** **** ******** ******* *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ******
  • Houp53 Houp53:
    * *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ****** ******** ******* * * **** ****
  • L lityum:
    ***** ***** *
  • L lityum:
    **** ****** hahahaha* ****** **** ****** **********
  • L lityum:
    ** * ** *** ** * ** **
  • O Oci137:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** **** ***** ****** *** *** ****** * ******** *** ****** ******** ****** hahahaha *******
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha** ********* ******** ****** ******* ******
  • O Oci137:
    ******** ****** ****** **** ******** ********* ******* ******* ********* *** ****** ** ******** ***** ********** **** ********** hahahaha ********* ****** ****** hahahaha****
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ** hahahaha hahahaha* **** ****** ******** ******* *** hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** ********* ****** ******* ***** ******** ******* hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ***** hahahaha*** *** ******** ******* hahahaha ******** ***** ****** **** **** ******** ****** ***** ***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** *** ****** ********* ****** ******** **** ***** *** hahahaha** hahahaha **** ***** ******** ***** hahahaha ** **
  • O Oci137:
    ****** ******** ***** *** * **** ***** ***** hahahaha**** ******** ******** ********* ******** ********** ********** ******* ** ******* ***** ********** ******** ********** **** *********
  • O Oci137:
    ********* ******** ********* hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ****** ******** ***** *** * **** ***** ***** hahahaha**** ******** ******** ********* ******** ********** ********** ******* ** ******* ***** ********** ******** ********** **** hahahaha****** hahahaha ***** ***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ****** ***** ****** ****** ******** ******* ********* ******** ****** *** ***** ****** ***** ********* ******** ******* ********** ****** ****** **** ********* hahahaha* ****** ********** ******** *******
  • T Tropikal.MR:
  • Narkotik Narkotik:
    Narkotik Narkotik: ***** ********