Elmadan Pipo yapımı

Hiç pipo ya da kağıt olmadan mahsur kaldınız mı? Esrar ve çakmağınız varsa ama tüttürmenin bir yolu yoksa, bir elmadan ev yapımı bir kase yapma geleneğini deneyin.

Elma piposu, pipoya sahip olmamak için basit bir çözümdür ve alüminyum kutu veya başka bir derme çatma cihaz kullanmaktan daha iyi, daha doğal bir alternatiftir.

İşte bir elmayı pipoya dönüştürmek için beş hızlı adım.

Adım adım elma püresi nasıl yapılır
Adım 1: Sarf malzemelerini toplayın
Başlamadan önce, tüm malzemelerinizi tek bir yerde topladığınızdan emin olun. Şunları isteyeceksiniz:

esrar
elma
Tek kullanımlık tükenmez kalem, bıçak, anahtar, çubuk veya tornavida gibi dürtme aracı
Daha hafif, tomurcuklarınızı ateşlemek için
Adım 2: Elmanın sapını bükün
Bu, elmanın tepesinde doğal bir kase ortaya çıkaracaktır.

Adım 3: Kaseyi oymak
Bir tükenmez kalem kullanmanızı öneririz; içi boş bir plastik tüp elde etmek için ucu, mürekkep kartuşunu ve ucu çıkarın.

İçi oyulmuş tükenmez kalemi veya başka bir dürtme aletini kullanarak, elmanın yarısına kadar yukarıdan veya kaseden bir delik açın.

Adım 4: Ağızlığı ve karbonhidratı yapın
Üstten veya kaseden inen ilk deliğe dik, elmanın içinden düz bir şekilde ikinci bir delik açın. Bu deliğin doğrudan ilk delikten geçmesi ve elmanın bir tarafından girip diğer tarafından çıkması gerekir.

Bu ikinci deliğin bir tarafı, dumanı teneffüs etmek için ağızlık görevi görecek; diğeri ise hava akışını düzenlemek için bir karbonhidrat olacaktır.

Adım 5: Elma piponuzdan duman çıkarın
Sadece sapının olduğu kaseye biraz kenevir koyun ve başka herhangi bir boru gibi yakın.

İyi kenevir pipoları yapan diğer meyve ve sebzeler
Bir ot borusu oluşturmak için her türlü meyve ve sebze kullanılabilir. Meyve veya sebze, delinmiş deliklere dayanabildiği ve çakmaktan gelen ısıya dayanabildiği sürece, gerçekten her şeyi kullanabilirsiniz.

Çok ıslak, yumuşacık veya yapışkan hiçbir şey istemezsiniz - temelde, sigarayı değerinden daha fazla sorun haline getirecek herhangi bir şey. Ayrıca, ürünün esrar dumanınıza vereceği tadı da göz önünde bulundurun.

İyi kenevir pipoları yapan diğer bazı meyve ve sebzeler:

Ananas
Kavun
kabak/kabak
Kabak
Patates
Yukarıda bir elma püresi yapımında olduğu gibi, kullandığınız ürün ne olursa olsun şunlara ihtiyacınız olacaktır:

Kase, esrar için
Dumanı teneffüs etmek için ağızlık
Hava akışını düzenlemek için karbonhidrat (isteğe bağlı)
Oyuk bir tükenmez kalem veya başka bir dürtme aleti kullanarak, elma püresi oluştururken olduğu gibi üründe iki delik açın, bir kase toplayın ve aydınlatın. Yaratıcı ol!

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • the imam the imam:
    ***** ********* ****** **** hahahaha*** ***** ********* ***** *** *** ****** ******* ***** ****** ****** *** *** ******** ***** hahahaha* **** ***** **
    +1
  • Night owl Night owl:
  • muadip muadip:
    *** ***** **** ******** ******* ***** **** *** ******** ***** hahahaha* ****** hahahaha **** **** ***** ********** ********* **** ** ******** ********* ***** ****** **** ******* ******** ******** ***** hahahaha** *** *** ** ********* **** hahahaha **** ****** ******* ** ********* ***** ***** ******** ** ******* * ** ****** ****** ******** ****
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    +1
  • muadip muadip:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • muadip muadip:
    *** *** ****** ********* ***** ********* **** ********** hahahaha **** *** ****** ****** ** *** ****** ********* * ***** ****** * *****
  • Night owl Night owl:
    ***** **** **** ******** ****** ******** * ******* * ** *** ***** **** ******** ******* ***** **** *** ******** ***** hahahaha* ****** hahahaha **** **** ***** ********** ********* **** ** ******** ********* ***** ****** **** ******* ******** ******** ***** ********
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ******** **** ** *** *** **** hahahaha ****** ******* ******* ******** **** ******* *** *** ******** * *** * **** ** ******* ***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** **** ** ***** ********** ******* ******** ****** *** hahahaha** ******** *** *** ****** ********* ***** ********* **** ********** *********
  • Zagartin Zagartin:
    ** ******* ********** hahahaha
  • muadip muadip:
    ***** ***** **** ****** **** ******** ***** hahahaha **** **** ** ******** **** **** ***** * ******* ******* ** ** ********* ***** ********* ***** ****** **** ********** ******* hahahaha*** **** **** ******** ****** ******** * ******* * **
  • muadip muadip:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ** ******* ** hahahaha**** ***
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • A ax-b:
  • muadip muadip:
  • A ax-b:
    *** ***** ****** ****** hahahaha** ******* ****** ***** hahahaha* ***** ********** ***** **
  • A ax-b:
    ***** ******* *** ******* **
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha***
    Night owl Night owl: hahahahahahahaha***