Elimde patlamış tohumlar var

V3dat.ayd1

Yeni üye
Yerli tohumları patlattım. Dışarıda yetiştirmek istiyorum bahçede. Mevsimi geçti mi? Yoksa hala zamani var mı ? Ve ektikten kaç gün sonra hasat alabilirim

AwaKe4

Müptezel
Yerli tohumları patlattım. Dışarıda yetiştirmek istiyorum bahçede. Mevsimi geçti mi? Yoksa hala zamani var mı ? Ve ektikten kaç gün sonra hasat alabilirim
Kankacım süre olarak biraz geç. Artık bloom dönemine geçiyor outdoor bitkiler. Dışarda bakacağın için aldığı güneş, iklimin, güneşin rengi gibi etkenlere bağlı olarak değişir durum.
Ne yaparsan yap zaten Max Ekim başına kadar devam eder. Ona göre pay biçersin

V3dat.ayd1

Yeni üye
Kankacım süre olarak biraz geç. Artık bloom dönemine geçiyor outdoor bitkiler. Dışarda bakacağın için aldığı güneş, iklimin, güneşin rengi gibi etkenlere bağlı olarak değişir durum.
Ne yaparsan yap zaten Max Ekim başına kadar devam eder. Ona göre pay biçersin
Yani kısaca ne yapmam gerekiyor. İyi güneş gören bir bahçem var . Sizce ekmelimiyim? Bulunduğum yer Şanlıurfa iklimi

AwaKe4

Müptezel
Yani kısaca ne yapmam gerekiyor. İyi güneş gören bir bahçem var . Sizce ekmelimiyim? Bulunduğum yer Şanlıurfa iklimi
Kanka tohumlar patladıysa ekeceksin zaten yapacak birşeyin yok. Tohumları önce küçük saksılara ek kanka ilk 2 hafta pencere kenarı gibi bir yerde özellikle öğle sıcaklarına denk gelmeyecek şekilde devam et. 2 hafta sonunda asıl ekeceğin yere alırsın devam edersin.

V3dat.ayd1

Yeni üye
Kanka tohumlar patladıysa ekeceksin zaten yapacak birşeyin yok. Tohumları önce küçük saksılara ek kanka ilk 2 hafta pencere kenarı gibi bir yerde özellikle öğle sıcaklarına denk gelmeyecek şekilde devam et. 2 hafta sonunda asıl ekeceğin yere alırsın devam edersin.
Büyür mü? Gec kalındı deniliyor . ?

AwaKe4

Müptezel
Hmm peki autoflower eksem nasıl olur?
Kanka normalde auto outdoor için mantıksız eğer bulunduğun bölge normal e göre yaz dönemi daha uzun sürüyorsa ege Akdeniz gibi auto ekmen daha mantıklı olur şuan için ortalama 30 gün veg sürer ağustos başı çiçeğe girse 8 hafta çiçekte kalır Ekim başında hasat alırsın.

zehir0t

Üye
Kankalar walla siz kadar anlamam yalan yok ama geçen sene temmuzun 1 inde saksıya geçirdim bir karış kadardilar , ekimin 25 inde tek dumanlik 75 gram sigara aldım çok iyi baktım yarasa gübresinden turta potasyouma kadar çok güzel gübreleme yaptım havalar çok kötü gitmesine rağmen tek dumanlik sigara oldu fakat yerim 10 saatten güneş alıyordu bilgilerinize sunarım ( mekan Doğu Karadeniz ) gerisi sizin bilceginz iş

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Kankalar walla siz kadar anlamam yalan yok ama geçen sene temmuzun 1 inde saksıya geçirdim bir karış kadardilar , ekimin 25 inde tek dumanlik 75 gram sigara aldım çok iyi baktım yarasa gübresinden turta potasyouma kadar çok güzel gübreleme yaptım havalar çok kötü gitmesine rağmen tek dumanlik sigara oldu fakat yerim 10 saatten güneş alıyordu bilgilerinize sunarım ( mekan Doğu Karadeniz ) gerisi sizin bilceginz iş
Olur be dostum hasadı az alırsın ki öyle olmuş zaten 75 gr dumanımız bol olsun :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ** ***** ****** **** ****** ** ***** *** ** ******** ******** *** dready
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    *** ** ***** ***** ** ** ****** **** dready
    +1
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    **** ********** ** **** **** ***** *** dready** ******** ********** ** ****** dready* *****
  • Sleepless Sleepless:
    ********** ** ** ***** ***** ***** **** ***** ** ***** ***** ** ** ****** **** dready
    +1
    ********** ****** ****** ******* ***** ******* ***** ***** ********* ******* *********
    *** ****** ***** ** **** ******* ******* **
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    dready**********
  • Sleepless Sleepless:
    ***** **** ***** ** dready**********
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    *** ****** ***** ** **** ******* ******* ** **** **
    ** *** ***** ****** ****** *** ****** ********* *** **** ***** ****** ***** *** ********* *********** ********* **** ****** **
    *** *** ** ***** ***** **
    ********* **** **** *** ***** ****** ****** *** ****** ********* *** **** ***** ****** ***** *** ********* *********** ********* **** ****** **
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** **** ****** ******* ******* ******* ******* ****** **** ******** *** * ***** ********** ********** **** ** ***** ********** **** ***** dready **** **
    *** ***** ***** ** * * ***** ***** ****** **** ** ***** ** **** **
    *** *** ******** ******* * ********* ** ****** ********** ***** ** ***** * ******* ***** ** ******
  • Sleepless Sleepless:
    *** ***** ***** ** * * ***** ***** ****** **** ** ***** ** ***** ***** ****** ****** *****
    +1
    ******** ***** ********** ***** *** ******* **** dready ***** ********* ******* ***** ** *********** *** **** ****** *********** ***** dready******* *** dready** ********* *********
    +1
    3grcigara1dal 3grcigara1dal: ******** ***** ********** ***** *** ******* **** dready ***** ********* ******* ***** **... +1