elephantos ne kadar güvenli

dreamv0id

Yeni üye
arkadaşlar meraba, ben mantar ve mimosa arıyorum ve internette baya araştırdım, mimosayı ülkeye getiren bir site bulamadım elephantos dışında. deepwebde de var ancak onlar freebase olarak ve fiyatlarıda oldukça pahalı malum kur. şimdi elephantos bana çoook uygun da geldi çünkü fiyatları gerçekten güzel.
yine tr içi mantar var ancak yine fiyatları çook pahalı geldi şimdilik en uygunu elephantos. ancak onunda başka sorunları var sanırım, yani ben bunları elephantostan getirtsem gelir mi ? postaya hollanda'dan geldiğine dair bir şey yazmayın desem böyle bişey mümkün mü ?

ORLANDO

Kıdemli Üye
dostum yazdırmaman imkansız gümrük kontrol edicek bunu nerden geliyo nereye gidiyo afrikanın gabon ülkesi değil ya hani :D

dreamv0id

Yeni üye
dostum yazdırmaman imkansız gümrük kontrol edicek bunu nerden geliyo nereye gidiyo afrikanın gabon ülkesi değil ya hani :D
sadece nerden geldiğini yazmasa yada yazsın ama bir sorun olur mu yani bu durum çünkü zaten zarfa sığacak kadar küçük şeyler almayı düşünüyorum ve zarflarda açılmıyor bildiğim kadarıyla

ORLANDO

Kıdemli Üye
sadece nerden geldiğini yazmasa yada yazsın ama bir sorun olur mu yani bu durum çünkü zaten zarfa sığacak kadar küçük şeyler almayı düşünüyorum ve zarflarda açılmıyor bildiğim kadarıyla
gümrük memurunun işini ne kadar iyi yaptığına bağlı dostum hani sana kalmış alıp almamak

erşan kuneri

Kıdemli Üye
nerden geldiği yazmasa diye birşey yok post nl pulu ile geliyo yani hollandadan geldiği çok açık olacak bende sipariş etmiştim oradan sorunsuz elime ulaştı eğer sipariş geçeceksen eşantiyon ürünlerle birlikte al zaten arkadaşlar gerekli gizliliği sağlıyor ben eşantiyonla birlikte aldım ve güzel saklamışlardı paketi şeytanın akloınna gelmez ben bile ararken ulan acaba unuttularmı dedim bulana kadar :D

dreamv0id

Yeni üye
nerden geldiği yazmasa diye birşey yok post nl pulu ile geliyo yani hollandadan geldiği çok açık olacak bende sipariş etmiştim oradan sorunsuz elime ulaştı eğer sipariş geçeceksen eşantiyon ürünlerle birlikte al zaten arkadaşlar gerekli gizliliği sağlıyor ben eşantiyonla birlikte aldım ve güzel saklamışlardı paketi şeytanın akloınna gelmez ben bile ararken ulan acaba unuttularmı dedim bulana kadar :D
ohaa :D eşantiyon derken nasıl yani onu anlamadım ama ...? zaten adam zarfın içine koyuyor yani eşantiyona gerek var mı bilmiyorum.

Formula

Yeni üye
Esantiyon derken zula adı altında satılan ürünlerden mi bahsediyorsun ?

erşan kuneri

Kıdemli Üye
kanka ne alırsan al onlar paketlemek için iyi bir yol bulur ben gizli pipo almıştım zarfla değil kutuyla geldi çok güzel paketlemişlerdi

erşan kuneri

Kıdemli Üye
Kredi karti ile alsam sorun olmaz heralde degil mi bitcoin kullanmiyorum
o siteden istesende kredi kartı kullanamazsın trdeki bankaları blocklamışlar sanırım tr içinden sadece btc ile gönderim yapılıyor. ayrıca bende btcyi tavsiye ederim yanlız btc hesabını açtından sonra 48 saat btc gönderemiyosun bilgin olsun

o siteden istesende kredi kartı kullanamazsın trdeki bankaları blocklamışlar sanırım tr içinden sadece btc ile gönderim yapılıyor. ayrıca bende btcyi tavsiye ederim yanlız btc hesabını açtından sonra 48 saat btc gönderemiyosun bilgin olsun
Kanka sen mantar sporu mu almıştın ve aldıpın genetik neydi yani orjinal spor mu yoksa dandik kafa yapmayan bişeymi. Birde kanka tahmini ne kadar sürede geliyor

Ogkush.

Yeni üye
arkadaşlar meraba, ben mantar ve mimosa arıyorum ve internette baya araştırdım, mimosayı ülkeye getiren bir site bulamadım elephantos dışında. deepwebde de var ancak onlar freebase olarak ve fiyatlarıda oldukça pahalı malum kur. şimdi elephantos bana çoook uygun da geldi çünkü fiyatları gerçekten güzel.
yine tr içi mantar var ancak yine fiyatları çook pahalı geldi şimdilik en uygunu elephantos. ancak onunda başka sorunları var sanırım, yani ben bunları elephantostan getirtsem gelir mi ? postaya hollanda'dan geldiğine dair bir şey yazmayın desem böyle bişey mümkün mü ?
Robin elephantos sahibiylede konusmuslugum vardır sorunsuz guvenebilirsin her türlü şekilde sokucaktir Türkiye'ye kefilim kendisine

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Üzerinden çok geçmiş can sıkıntısına gezerken gördüm konuyuda. Kankammmmm mimosa bizim TR de yetişiyor ya. Geceleri yapraklarını kapatıp uyuyan gündüzleri yapraklarını açan tek ağaç türü. Tüylü pembemsi beyazlı güzel güzel çiçekler açar. Akasya ailesinden olan bir ağaç türüdür kendisi. Elephantosa güvenme patladı orası çok oluyor.haberlerde bile çıktı.

dreamv0id

Yeni üye
Üzerinden çok geçmiş can sıkıntısına gezerken gördüm konuyuda. Kankammmmm mimosa bizim TR de yetişiyor ya. Geceleri yapraklarını kapatıp uyuyan gündüzleri yapraklarını açan tek ağaç türü. Tüylü pembemsi beyazlı güzel güzel çiçekler açar. Akasya ailesinden olan bir ağaç türüdür kendisi. Elephantosa güvenme patladı orası çok oluyor.haberlerde bile çıktı.
knk o dediğin bitki başka bişey ya o gece sefası mı ne sen emin misin o bitkinin mimosa hostilis olduğuna internetten bi bak istersen

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Aslında tam olarak dediğin bitki , küstüm çiçeğinin teyzesinin kızı.

knk o dediğin bitki başka bişey ya o gece sefası mı ne sen emin misin o bitkinin mimosa hostilis olduğuna internetten bi bak istersen
Senin dediğin de morning glory di sanırım o da akşam sefasının amcaoğlu :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • Q qimliqsiz:
  • A ax-b:
    **
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • Q qimliqsiz:
    *** *** *** **** ********* ****** ******** ****** ****** ** ****** ****** ******** ********* **** ** **** *********** ****** ****** *** ******** *** ****** *** ** ** **** **** **** ***** ********* *********** ****** **** ********** * ** ****** *** * ******* *********** ******* **** *** **** *** ***** ** *** ********* ****** *** ** **** ****** ******** ******
    **** ******* ** dready* ****** ****** **** ******* ** ** **** ******** **** ****** ******** *****
  • B Bomberx:
    **** **** ********* ******* *** *** *** **** ********* ****** ******** ****** ****** ** ****** ****** ******** ********* **** ** **** *********** ****** ****** *** ******** *** ****** *** ** ** **** **** **** ***** ********* *********** ****** **** ********** * ** ****** *** * ******* *********** ******* **** *** **** *** ***** ** *** ********* ****** *** ** **** ****** ******** ******
  • Q qimliqsiz:
    **** ******** ***** *** ****** *********** * ****** *** ** ***** ***** *****
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ***** ******