Elektronik sigara

Adhd

Yeni üye
Dostlar merhaba,

Geçen yaz müşterim yurt dışından getirdiği elektronik sigarayı bende unutup gitmişti. Daha sonrasında almadığı için deneyeyim dedim. Elektronik sigara esrarlı yüksek ihtimalle, fakat esrar gibi duman yok, koku yok yani dilediğin yerde içebilirsin. Sahilde, kulüpte, yolda vs bitirene kadar içtim. Sigara gibi 3 duman alsan kafi başta kafası hemen gelmiyor 15 dakka sonra felan güzelleşmeye başlıyorsun Fazla uzatmadan konuya gireyim. Cihazdaki malzeme bitince, merak edip içini açtım mekanizmayı çözdüm, fakat içindeki malzemeyi çözemedim. İçinde bulunan malzeme JEL kıvamında. Sigara içer gibi çekiyorsun cihaz aktif hale gelip jeli ısıtıyor çekip bıraktıktan sonrada kapatıyor kendini. Cihazın fotoğraflarını aşağıya bırakıyorum. Alabileceğim veya jelin ne olduğu nasıl temin edebileceğim konusunda bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

C

Canna

Guest
E sigara siviyi satan yerlerde kendin aromasini kendin karistirabilecegin E sigara sivisi var, yani en azindan Almanyada var, bilmiyorum TR de varmi, iste icindeki sivi o koyu kivamda aynen dedigin gibi jele benzeyen bir sivi, icinde bitkisel gliserin var, ondan dolayi jel gibi.

Adhd

Yeni üye
E sigara siviyi satan yerlerde kendin aromasini kendin karistirabilecegin E sigara sivisi var, yani en azindan Almanyada var, bilmiyorum TR de varmi, iste icindeki sivi o koyu kivamda aynen dedigin gibi jele benzeyen bir sivi, icinde bitkisel gliserin var, ondan dolayi jel gibi.
Büyük ihtimalle sıvıyı bulurum. Sıvının içine ne katıyorlar o konuda bilgin varmı kanka otu jele nasıl dönüştürücez

C

Canna

Guest
Sivi THC cikartarak,
Youtube de arat ``extracting thc from cannabis``

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke deyorke:
  • MarlaMurat44 MarlaMurat44:
  • R raw.w33ds:
    hahahaha ***** ********* ******* ** ** ****** ** ********** ****** **********
    R raw.w33ds: hahahaha ***** ********* ******* ** ** ****** ** ********** ****** **********