Elektronik Sigara Önerisi

Daha önce 2017 yılında elektronik sigara denemiştim. Markası joyetechti. Ağza likit sıçratma problemi vardı o yüzden randıman alamadım geri bıraktım.

Şimdi düzgün bir cihaz almak istiyorum. Bu konuda tecrübeli bilgili üyelerden öneri bekliyorum.
İsteklerim ise şunlar
1) Ağza kesinlikle likit sıçratma sorunu olmasın likit tankında da likit sızdırmasın
2) Hem ciğer çekimi için hem de sigara içimi modları için performanslı olsun.
3) Güvenlikli bir şey olsun ateşleme kilidi tuş kilidi olsun çantada cepte tuş basılı kalıp patlamasın, cihaz ısınınca kendini kapatsın yanma patlama gibi şeylere karşı kendini korumaya alabilecek türde bir cihaz olsun.
4) Pili değiştirebilir olursa iyi olur ama olmazsa olmaz şart değil diğer 3 koşulu sağlıyorsa bu koşul olmasa da olur.
5) Albenili güzel yakışıklı bir cihaz olsun

Bir de türkiyede nerelerden elektronik sigara temin ediyorsunuz bununla da ilgili öneride bulunursanız makbule geçer.

Gardaş sen cigara önerisi deseydin buraya yazan çok olurdu :D saygıdeğer abiler verirdi cevap ama sen google soracağım yere buraya sormuşsun

Gardaş sen cigara önerisi deseydin buraya yazan çok olurdu :D saygıdeğer abiler verirdi cevap ama sen google soracağım yere buraya sormuşsun
Googla da sordum ama forum kankalarına sormakla bir olamazdı değil mi ? Cigarayı soran soruyor zaten elektronik sigara konusunda bilgisi olan cevap verir bilmeyen yorum yazmaz

Düşününce sende haklısın fakat cevap geleceğini düşünmüyorum
Dostum niye cevap gelmesin e sigara kullanan biri vardır illa ki koca müptezel forumunda. Thc yağı içen var cbd yağı içen var cannabinoids içen var. Bunları içmek için e sigara kullanan biri vardır illa ki. Yoksa da başka yerde sorarız

wolferic

Müptezel
vaprosso swag var istedibn tarzda fakat podmodlara gecti millet ben sigarayida elektronigide braktim cigerinede havadan baskasi zararli zehir olmasina gerek yok cok pismanim buzamana kadar birakmadigima 17yildir nikotin bagimlisiyim kac kere biraktim tekrar basladim ins bidaha baslamam smok nord 4 de iyidir bu arada ama birak

vaprosso swag var istedibn tarzda fakat podmodlara gecti millet ben sigarayida elektronigide braktim cigerinede havadan baskasi zararli zehir olmasina gerek yok cok pismanim buzamana kadar birakmadigima 17yildir nikotin bagimlisiyim kac kere biraktim tekrar basladim ins bidaha baslamam smok nord 4 de iyidir bu arada ama birak
Ben de sigarayı bıraktım elektronik sigarayı da nikotin için içmeyi düşünmüyorum. Nikotinsiz aroması güzel likitlerle akşamları nargile gibi 15-20 dk takılırım diyorum.
Veya da thc likit bulursam onu içerim falan

Podmod dediğin şey nedir kanka?

bisictirol

Yeni üye
teknik özellikleriyle ilgili şeyleri google'layarak bulabilirsiniz kankalar, bende hakim değilim bu cihazlara, bir arkadaşta gördüm ve aynısını aldım. Söyleyebiliceğim; cihazdan gayet memnunum. thc likit için kullanıyorum

Woppy

Ordinaryüs
Sadece likitmi yakıyor bu vapoların direk ot yakanları var ondan zannettim knk nasıl getirtin peki ?

Ü

Üye silindi 27771

Guest
Vaporesso ve ya smok markaları iyidir 220w güce kadar destekleyen modeller yarı yolda bırakmaz, sigara içimi için siren v2 atomizer, nargile çekimi için smok tvf12 atomizer tavsiye ederim, limiti alevkimyanın sitesinden merck marka al pahalıdır ama kalitelidir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
  • İstanbul İstanbul:
    ** ****** ** **
    ***** **** ***** ***** ****** ** *** *** *** ******* ******* ******* ****** ******** **
  • İstanbul İstanbul:
    ********** hahahaha* **
    +1
    ******* ******** ***** ******** ******* ****** **** ********* hahahaha* hahahaha* **
  • İstanbul İstanbul:
    +1
    **** **** **
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** ****** ******* ** ** ******* ******** ***** ******** ******* ****** **** ********* **
  • A ax-b:
    **** ***** **
    +1
    ****** **** ** ***** ***** ******** **** ****** ******* ******** ***** *** ****** ******* ** **
  • İstanbul İstanbul:
    ****** **** ** ****** ********** **
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** **** **
    *** *** *** ********* ***** **** ****** ******* ** ****** **** ** ****** ********** **
    ********* ***** **** **
  • A ax-b:
    ** ******* **
  • K Kafirimam:
    ******** ***** ***** ***** ****** ******* *** ****** ****** ********* **** hahahaha* ******* ******* ****** *** **
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    +2
    ***** ****** ****** ******** ** *** ******** ***** ***** ***** ****** ******* *** ****** ****** ********* **** hahahaha* ******* ******* ****** *** **
  • B biggie34_:
    **** ****** ***** **
    ****** ** ***** ****** ****** ***** **
  • B biggie34_:
    ****** hahahaha ********* ******** ********* hahahaha** ********* ******* *** ***** ******* ** ***** **
    B biggie34_: ****** hahahaha ********* ******** ********* hahahaha** ********* ******* *** *****...