Elektrikten anlayan kankalar

a-420

Müptezel
Orac Akülü Su Aktarma Ve İlaçlama Motoru Pompası 12V siparişi vereceğim. (https://urun.n11.com/bahce-makine-a...aclama-motoru-pompasi-12-volt-orac-P492753116)

Volt: 12V
AMPS: 2.1A

Youtube'daki videolarda hep akü bağlayarak çalıştırmışlar. Ev sistemine uygun adaptör veya düz kablo bağlayarak kullanıma uygun hale getirebilir miyim? Önerilerinize açığım.
slm kanka sakın dırek eve baglama yanarsın kanka elektronık malzeme satan yere gıt 220v 5amp adaptor al senın ısını fazlasıyla gorur adaptor cıkısı 12v olan yerı + - den olusur onları bırbırıne temas ettırme adaptoru yakarsın kolay gelsın kafana takılan bısey olursa yıne yardımcı oluruz. Linkte asagıya bırakıyorum bundanlazım.

slm kanka sakın dırek eve baglama yanarsın kanka elektronık malzeme satan yere gıt 220v 5amp adaptor al senın ısını fazlasıyla gorur adaptor cıkısı 12v olan yerı + - den olusur onları bırbırıne temas ettırme adaptoru yakarsın kolay gelsın kafana takılan bısey olursa yıne yardımcı oluruz. Linkte asagıya bırakıyorum bundanlazım.
Allah razı olsun dostum hayat kurtardın

O da işe yarayabilir belki kanka. Ben progrowerdan esinlendim. Sen kullanıyor musun bunu?

alta tabla yapıp onuda biraz yükseğe altına takoz zeminden bir delik hortumla kaba toplarsın diyecektim bide o aldığın motor baya ses yapıyor ama her zaman kullanmayacaksın sonuçta
Sesten yana sıkıntı yok. Onu düşündüm brom ama bu daha az zahmetli gibi geldi, istediğin yeri emcükletiyorsun :D

Ü

Üye silindi 20768

Guest
O da işe yarayabilir belki kanka. Ben progrowerdan esinlendim. Sen kullanıyor musun bunu?

evde damacanada kullanıyorum 1 damla su bırakmıyor valla içinde :D

a-420

Müptezel
slm kankalar buda iş görür ama cabuk tıkanır.

Fotoğraftaki adaptör yarın elime geçecek ama pompayla kablo-fiş elimde. Bi videoda gördüm 3lü aldım fişi.

Şimdi ben bu kabloları fotoğraftaki gibi olacak şekilde kafama göre bağlayabilir miyim yarın yoksa renklerinin bir anlamı var mı?

Son düzenleme:

a-420

Müptezel
Fotoğraftaki adaptör yarın elime geçecek ama pompayla kablo-fiş elimde. Bi videoda gördüm 3lü aldım fişi.

Şimdi ben bu kabloları fotoğraftaki gibi olacak şekilde kafama göre bağlayabilir miyim yarın yoksa renklerinin bir anlamı var mı?

Eline gelicince tarif ederimkanka kafana gore olmaz

husyn

Doktor
kanka motorun ürerinde yön oku varsa o zaman bağlantı fark edere ama yoksa motorun hangi yöne döneceği önemli değildir

bu arada kırmızı kablo + demektir

kanka motorun ürerinde yön oku varsa o zaman bağlantı fark edere ama yoksa motorun hangi yöne döneceği önemli değildir

bu arada kırmızı kablo + demektir

Bundan gelecek aga. Dün gelmesi gerekiyordu, siparişi iptal etmişler. Başka yerden sipariş ettim 15'inde gelecek. Ama bunun aynısı.

O zaman motordan çıkan kırmızıyı V+ 'ya, yeşili de COM yazan yere bağlasam olur mu? Prize bağlayacağım kabloda da 3 renk var onlar da önemli mi?

husyn

Doktor

Bundan gelecek aga. Dün gelmesi gerekiyordu, siparişi iptal etmişler. Başka yerden sipariş ettim 15'inde gelecek. Ama bunun aynısı.

O zaman motordan çıkan kırmızıyı V+ 'ya, yeşili de COM yazan yere bağlasam olur mu? Prize bağlayacağım kabloda da 3 renk var onlar da önemli mi?
1644698719748.png
L N (ac) olan kısın pirize gelecek onların yönü önemli değil yanındaki topraklama onu doğru bağlamalısın yanı mavi kablo ile karıştırma yapmasanda olur COM yazanlar - uç evet sen motorum kırmızı kablosunu +V yeşil kablo sunuda COM bağlayacaksın eğer yön farkı varsada ponpada vakum kısımları değişir sadece yani bir sorun olmaz ponpanın vakum kısımlarında yön varsa ok işareti vede o şekilde olmuyorsa kablo girişlerini değiştir artı eksiyi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****