Elektrikten anlayan dostlar! Ailexpresten Bar-sürücü Siparişi verip Qb led yapma

Loyd

Üye
Forumda konuya hakim Antalya bi abi vardı hesabını bulamadım, geçen sene burda bi konu açmıştı nasıl yapılır diye bütün forumu taradım bulamadım
Dostlar ailexpresten qb-bar-meanwel sürücü dimmer siparişi verip kendi ledimizi nasıl yaparız?
Konuya hakim elektrikten anlayan arkadaşlar yazabilir mi ne yapmamız ne almamız gerekiyor ne alacağımızı bilsem parçaları alsam elektrikçiyede toplayabilirim bilgisi olan yazarsa çok makbule geçer + muhakkak forumda daha önce bahsi geçilmiştir bu konunun bilgi aktarımı yapabilirsiniz olumlu olumsuz. 700wat ışığa 20 bin küsür fiyat çekiliyor yalnız kendin toplasan 3/1 fiyatına tekabül ediyor neden olmasın?

Loyd

Üye
Bi marka Quantum board kadar olmasada belki olurda orasını bilemem ama, cobleden hpsden iyi olacağı aşikar, konuyu bulamadım bulsam herşey yazılıydı orda hatta yönetimden birileri konuyu kitlemişti sonra açıldı falan ama sonra noldu bilmiyorum bulamadım

Loyd

Üye
@canna abide konuya hakimdi ama oda terk etti buraları bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

Chaoss

Yeni üye

Bende böyle bir ürün gördüm buda hazır kurulu 2bin liraya falan tekabül ediyor eğer duvardan yazdığı değerleri çekiyorsa mantıklı aslında, Kingbrite diye bir firmada var ailexpreste, youtubede alıp kutu açılımını çalışmasını çekip memnun olduklarını söyleyenler var, Tabi bunun gümrük vergisi falanda var mantıklı olup olmadığını bilen ustalar açıklar ancak.

Ü

Üye silindi 899

Guest
Dostum mantıklı düşünmüşsün ama önce boardları seçersin, sonra board a uygun driver alırsın. dimmer zaten hepsine takılabilir. sen düşündüğün boardı seçersen, en azından driver ve bağlantılar konusunda yardımcı olunur.

Loyd

Üye
Dostum mantıklı düşünmüşsün ama önce boardları seçersin, sonra board a uygun driver alırsın. dimmer zaten hepsine takılabilir. sen düşündüğün boardı seçersen, en azından driver ve bağlantılar konusunda yardımcı olunur.
LM301h 120w board x4
meanwel sürücü düşünüyorum iyisi bunlar galiba?
Çok bir bilgiye değilim açıkçası hangi parçaları sipariş etmem gerek bu konuda yardıma ihtiyacım var biri açıklarsa gerçekten çoğunlukta faydalanabilir bundan.
Ayrıca Bu şekilde dizmenin herhangi bi eksisi falan varmı ne bileyim
Abi konuyu bulamıyorum arkadaşın konusu silinmiş herhalde, adam baştan sona parça parça lehimine kadar anlatmıştı yöneticiler kilitledi açtı bişiler oldu, adamda kayboldu gitti

Chaoss

Yeni üye

Böyle bir ürün alınabilir mi? Gümrüğü vergisi hakkında bilgin varmı yada ne kadar güvenilirdir bu seçenekler epeydir buradasın alan falan oldumu hiç şmdiye dek

Ü

Üye silindi 899

Guest
LM301h 120w board x4
meanwel sürücü düşünüyorum iyisi bunlar galiba?
Çok bir bilgiye değilim açıkçası hangi parçaları sipariş etmem gerek bu konuda yardıma ihtiyacım var biri açıklarsa gerçekten çoğunlukta faydalanabilir bundan.
Ayrıca Bu şekilde dizmenin herhangi bi eksisi falan varmı ne bileyim
Abi konuyu bulamıyorum arkadaşın konusu silinmiş herhalde, adam baştan sona parça parça lehimine kadar anlatmıştı yöneticiler kilitledi açtı bişiler oldu, adamda kayboldu gitti

Dostum meanwell sürücü en iyisi ve stabil sürücülerdendir. Burada önemli olan bağlantıları nasıl yapıcaksın; seri / paralal / seri-paralel olarak. Kaç tane boardı birbirine bağlıyacan; kaç volt kaç mA boardlar.. bunlar önemli bilgiler. her boardın bağlantı dizilim şekli farklıdır.

Ha bunları elektrikten anladığımdan anlatmıyorum ama 1 yıldır bende senin gibi araştırıp öğrendim. hazır sistemler tabiki stabil güzeldir ama x2 oluyor fiyatı oraya 1 marka adı yazaraktan...

sen boardlarını tam seç, o zaman konuşalım. linkleri atarsan inceleriz daha bilgili arkadaşlar da yorum yapar..

Loyd

Üye
Dostum meanwell sürücü en iyisi ve stabil sürücülerdendir. Burada önemli olan bağlantıları nasıl yapıcaksın; seri / paralal / seri-paralel olarak. Kaç tane boardı birbirine bağlıyacan; kaç volt kaç mA boardlar.. bunlar önemli bilgiler. her boardın bağlantı dizilim şekli farklıdır.

Ha bunları elektrikten anladığımdan anlatmıyorum ama 1 yıldır bende senin gibi araştırıp öğrendim. hazır sistemler tabiki stabil güzeldir ama x2 oluyor fiyatı oraya 1 marka adı yazaraktan...

sen boardlarını tam seç, o zaman konuşalım. linkleri atarsan inceleriz daha bilgili arkadaşlar da yorum yapar..
Bizim bu forum eski forum değil dostum. Çok demirbaş abi kardeş gitmiş buralardan.
2yıl öncie falan böyle değildi yani

Loyd

Üye

Boardlar zaten belli ortak, 120 w en ideali ful Spectrum lm301h adet sayısına göre meanwel driver ondan sonra aleminyum tablası ama işte mesele konuya hakim biriyle bunların hangisini seçip hangisini birbirine uydurmakta konu yok olsa araştırır ihtiyacı olan dostlarada kademe kademe yazardım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******* * ***** ********** *** **
  • Mordecai Mordecai:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** ******** *** ** * ****** ********** **** **
    *** ********** ****** ******* * **** ******** ***** ******* **
    * ****** **
    ********* ********** ***** *** hahahaha* hahahaha* *** ********* *** hahahaha*
    * ****** ***** hahahaha* *** * ** **** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
    ***** ******** ********** ****** *** ***** hahahaha ***** hahahaha*** ******** ********* ********** ***** *** hahahaha* hahahaha* *** ********* *** hahahaha*
    ********* **** ******* *** ******* hahahaha* ********* ***** ****** ****** ***** ******** ******** ***** ******** ********** ****** *** ***** hahahaha ***** hahahaha*** ********
    ***** ******* **** hahahaha ********** ***** ****** ****** *** ** **** ********* hahahaha*** ******* ******** **
    hahahaha* ******** hahahaha ** *** **
    TabldotLife TabldotLife: **** *** ***