Elektrik tüketimi ve tecrübe aktarımı

Ü

Üye silindi 25337

Guest
Ara sıra gitmicem kanka her gün gidicem bir de pencerede perdesi falan her şeyi var yani gidicem bitkilerime bakıcam her gün girip çıkıcam yani bir de faturayı sms olarak alıcam
Brocum , isik olayi var. Eger sizdirmazligi duzgun yapmazsan 16 bitkilik isik eve nur yagmis gibi yapar ortami. Haliyle komsularin ya seni evliya sanicak yada torbaci. Koku olayi var , ben 2 bitkinin kokusuyla basedemiyorum karbonu jeli , havalandirmasi vs yetmiyor. 16 bitkiyi tahmin bile edemem. Yani bu sorunlar her growcunun karsilastigi ilk akla gelen seyler daha onlarcasi var. Iyi dusunup karar ver. Yakma gecligini

Relaxx

Üye
Kanka
Brocum , isik olayi var. Eger sizdirmazligi duzgun yapmazsan 16 bitkilik isik eve nur yagmis gibi yapar ortami. Haliyle komsularin ya seni evliya sanicak yada torbaci. Koku olayi var , ben 2 bitkinin kokusuyla basedemiyorum karbonu jeli , havalandirmasi vs yetmiyor. 16 bitkiyi tahmin bile edemem. Yani bu sorunlar her growcunun karsilastigi ilk akla gelen seyler daha onlarcasi var. Iyi dusunup karar ver. Yakma gecligini
Kanka kabin gayet kaliteli sızdırma sorunu yok bir de karbon filtreyi bir beden büyük aldım zaten başka ne gibi sorunlar olabilir biraz bahseder misin

Ü

Üye silindi 25337

Guest
Ara sıra gitmicem kanka her gün gidicem bir de pencerede perdesi falan her şeyi var yani gidicem bitkilerime bakıcam her gün girip çıkıcam yani bir de faturayı sms olarak al

Neyden yakalandı kanka o dediğin kişi
Esrar dan bro. Bildigimiz corbaci tohumu ustelik. Skunk , haze vs gibi ithal tohumda degil. Ictigi cigaranin tohumlarini atmis patlayinca kafasinda kurmus yapmis plani girmis ise. Nerden nasil ayikti amcalar bilinmez takibe aliniyor cocuk. Ozellikle beklemisler ciceklenmeye girsin de ceza uyusturucudan yazilsin diye. Hasata 1 ay kala kirip kapiyi girdiler gece 3 de. Kameralar , KOM lar , narkatikler kopekler vs. Tertemiz sucu belasi olmayan tek isi icicilik olan cocuk ureticilikten gitti duyduk şok olduk.

Relaxx

Üye
Esrar dan bro. Bildigimiz corbaci tohumu ustelik. Skunk , haze vs gibi ithal tohumda degil. Ictigi cigaranin tohumlarini atmis patlayinca kafasinda kurmus yapmis plani girmis ise. Nerden nasil ayikti amcalar bilinmez takibe aliniyor cocuk. Ozellikle beklemisler ciceklenmeye girsin de ceza uyusturucudan yazilsin diye. Hasata 1 ay kala kirip kapiyi girdiler gece 3 de. Kameralar , KOM lar , narkatikler kopekler vs. Tertemiz sucu belasi olmayan tek isi icicilik olan cocuk ureticilikten gitti duyduk şok olduk.
Ne kadar ceza aldı kanka bilgin var mı bir de kurusu yok daha ortamda bir şey yok bir de kanka nasıl yakalıyorlar iste benim burda yaptığımı bilen yok eden yok aldığım ürünlerin faturası bile yok

Ü

Üye silindi 25337

Guest
Kanka

Kanka kabin gayet kaliteli sızdırma sorunu yok bir de karbon filtreyi bir beden büyük aldım zaten başka ne gibi sorunlar olabilir biraz bahseder misin
Valla kanka 16 bitkiyle ne sorun yasarsin bende bilmiyorum ki. Daha once tecrubem olmadi hic. Ben 3. Saksiyi koyamiyorum basedemem diye 2ser 2 ser kendime kadar yapip bitmeye yakin tekrar basliyorum. Daha once grow yaptiysan hesapla iste. O sorunlari 10 la çarp. Koku , fatura , isik , ilgi alaka , masraf , hastalik , bocek vs vs vs uzar gider

Relaxx

Üye
Valla kanka 16 bitkiyle ne sorun yasarsin bende bilmiyorum ki. Daha once tecrubem olmadi hic. Ben 3. Saksiyi koyamiyorum basedemem diye 2ser 2 ser kendime kadar yapip bitmeye yakin tekrar basliyorum. Daha once grow yaptiysan hesapla iste. O sorunlari 10 la çarp. Koku , fatura , isik , ilgi alaka , masraf , hastalik , bocek vs vs vs uzar gider
Kanka bence ticarete girmesinden sonra ve de kimseye bahsetmedikten sonra bir de sistemin iyise patlamazsın ya

Ü

Üye silindi 25337

Guest
Ne kadar ceza aldı kanka bilgin var mı bir de kurusu yok daha ortamda bir şey yok bir de kanka nasıl yakalıyorlar iste benim burda yaptığımı bilen yok eden yok aldığım ürünlerin faturası bile yok
Daha hukum giymedi brom. 1 seneye yakindir cezaevinde hukum bekliyor. Durumlari iyi cocugun 2 , 3 avukat tuttu ailesi , daha once sucu vs olmamasina ragmen her turlu imkana ragmen 14 sene istiyor savci. Ne olur ne cikar bilinmez

Ü

Üye silindi 25337

Guest
Kanka bence ticarete girmesinden sonra ve de kimseye bahsetmedikten sonra bir de sistemin iyise patlamazsın ya
Sorun orda zaten 16 kök yakalirtsan satmana gerek yok , direk satici olarak yargilanirsin. Istersen 1 meşe bile satmamis ol kimsenin umrunda olmaz. 50 karton kacak sigara ile yakalanip icmek icin aldim diyen adamlar sence icicilikten mi yargilaniyor? Yakalanirsan uyusturucu baronu olarak kariyer yapmis olursun

Relaxx

Üye
Sorun orda zaten 16 kök yakalirtsan satmana gerek yok , direk satici olarak yargilanirsin. Istersen 1 meşe bile satmamis ol kimsenin umrunda olmaz. 50 karton kacak sigara ile yakalanip icmek icin aldim diyen adamlar sence icicilikten mi yargilaniyor? Yakalanirsan uyusturucu baronu olarak kariyer yapmis olursun
Kanka işte kafam almıyor sistemin iyise bir de kimseye bahsetmemissen nasıl yakalanasın elektrik de öyle uçuk değil yapan nasıl yapıyor bu işi

sonerads

Kıdemli Üye
bro 16 kök ile kimseyi içici olduğuna inandıramazsın, hele bir de villa tutup yapıyorsan bu işi hiç inandıramazsın. normal ev gibi perde falan taktım diyorsun ama olayı çok basite alıyorsun. Şimdi benim bir komşum olsa, o eve sadece gün içinde ya da akşam gelip bikaç saat geçirip gitse, evde gece kalmasa, akşam bi yaşam belirtisi olmasa ben ondan şüphelenirim. Bir insan neden villa kiralayıp da burada yaşamaz, sadece günde bikaç saat gelir gider diye düşünürüm. tabi ben sadece düşünürüm, gidip de ihbar etmem bana ne sonuçta ama bunu yapacak çok fazla insan var. şimdi sen her önlemi aldım diye düşünüyorsun ama hayatta herşey teorikte planladığın gibi olmuyor kanka, hepimizin hesap edemediği olaylar oluyor. ben sadece zarar görmemeni düşünerek bu işi bu şeklide yapmamanı tavsiye ederim, karar tabi ki senin.

Relaxx

Üye
bro 16 kök ile kimseyi içici olduğuna inandıramazsın, hele bir de villa tutup yapıyorsan bu işi hiç inandıramazsın. normal ev gibi perde falan taktım diyorsun ama olayı çok basite alıyorsun. Şimdi benim bir komşum olsa, o eve sadece gün içinde ya da akşam gelip bikaç saat geçirip gitse, evde gece kalmasa, akşam bi yaşam belirtisi olmasa ben ondan şüphelenirim. Bir insan neden villa kiralayıp da burada yaşamaz, sadece günde bikaç saat gelir gider diye düşünürüm. tabi ben sadece düşünürüm, gidip de ihbar etmem bana ne sonuçta ama bunu yapacak çok fazla insan var. şimdi sen her önlemi aldım diye düşünüyorsun ama hayatta herşey teorikte planladığın gibi olmuyor kanka, hepimizin hesap edemediği olaylar oluyor. ben sadece zarar görmemeni düşünerek bu işi bu şeklide yapmamanı tavsiye ederim, karar tabi ki senin.
Nasıl bir şey tavsiye edersin kankam gidip kala da bilirim o evde

Relaxx

Üye
Kanka 12 katlı bir apartman sonuçta kimin kimseyi tanıdığı yok sen ne tavsiye ediyorsun

sonerads

Kıdemli Üye
Nasıl bir şey tavsiye edersin kankam gidip kala da bilirim o evde
16 kök nasıl yaparım diyorsan verebileceğim tavsiye yok, fikrim de yok. Çünkü böyle bişe yapmadım, nasıl yaparım diye de düşünmedim. Benim ektiğim 2 kök bitki, max 4 yaparım o da yılda 2 değil 1 defa uğraşmak için, fazlasına girmem. Bunun üzerinde yetiştirmek farklı bir noktaya gider bana göre. Ben sadece risklerinden, öngöremeyeceğin durumlardan ve sonuçlarından bahsediyorum. Sen de iyi düşün taşın derim, iyi growların olsun şimdiden.

Kuşcu

Üye
16 kök bence direk ticari maksattır sakın beni yanlış anlama dostum hepimiz grow yapıyoruz ama içmek için en fazla Max 5 bunuda baskın olsa derdimizi kesin değil ama aşağı yukarı anlatırız diye düşünüyorum şahsen ben bu kadar çok kök yetiştiren birine en ufak bilgimi bile paylaşmam hatta burda kimse paylaşmaz bu arada sana satıcı demiyorum 16 kök benim gözümde öyle kal sağlıcakla

Dostum risk senin keyif senin ama 4 kök üstü sıkıntı , grow için ayrı ev tutup sıkıntı yaşamayanı görmedim. Burda kaç kişi var, ticari yapan olmayacak mevzularda canları yandı grow yapmak mesele değil cebinde nakit olan growkentten vs sistemi kuruyor , çok uzağa gitmeye gerek yok sponsordan tohum alıp başlıyor . Bence mesele etiket olmayıp başına iş almadan growu yapabilmek faturayı bı şekilde halledersin fiziki olarak gelmez sms veya mail olarak gelir ama koku olayı çok kişiye sorun oluyor , tahminim 300x200x200 bı kabinde yapacaksın ve 2000w ışık sistemin olacak herşeyi geçtim ben grow yaparken 4 bitki ile uğraşamıyordum sen 16 bitki diyorsun bunun gübresi , eğitimi vs teferruatlı iş ha dersen ki bı fikir ver yap aynı yere 4 tane photo 50 l saksıya bahsettiğim sistem olsun kafan rahat olur 6 ay sürer ama yaptığına değer , eğer imkanın varsa o evde kal ama sen 16 tane photo niyetlendiysen sağlam bı kaç avukat telefonun ucunda yine hazır olsun.

Kanka satıcı olarak yargılanıyon ama satmamışsın ee adalet bunun neresinde
onu geçtim bak bu taktiği unutma;
Gidiyon dwc sistem kuruyorsun 16 bitkide alıcağın hasadı 8 bitkiye indiriyorsun bu sefer n’oluyo gene sıkıntı onu da 5 e indiriyorsun 10 bitki ekmiş gibi oluyorsun bu kadar.

PreqabaLin

Yeni üye
Kankalar bende ayrı ev tutucaktım mecbur aile evinde yapamıcağım için maximum 4 bitki 19L saksılarda yapmayı planlıyordum tuttuğun apartman üniv cevresi olduğu için genç ve bekar kesim oluyor genel de çok sorun yaşar mıyım yinede sizce? Çünkü o bölgede kimse kimsenin pek umrunda olmuyor bir vukuat olmadıkça herkes kendi halinde yani

WeedUp

Yeni üye
Kankalar bende ayrı ev tutucaktım mecbur aile evinde yapamıcağım için maximum 4 bitki 19L saksılarda yapmayı planlıyordum tuttuğun apartman üniv cevresi olduğu için genç ve bekar kesim oluyor genel de çok sorun yaşar mıyım yinede sizce? Çünkü o bölgede kimse kimsenin pek umrunda olmuyor bir vukuat olmadıkça herkes kendi halinde yani
Okul çevresinde daha çok ceza kitliyolar ayık ol

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
    *** ****** ****** ******** ***** ********** ********* ******* ********* ** ****** *** ** **** ***** **** ********* ****** ******* ***** ** hahahaha** ***** ****** **** ***** ****** ******** hahahaha** ******** ***** ** ***** ******* ********** ***** *** ****
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ** *** ** ******* ** ****** ****** ******* ******* ********** ******** ******** ***** ******** ** *** ** ***** ****** ***** ****** ******
  • T terbiyeligunahkar:
    * **** ********** hahahaha* hahahaha** ***** **
  • L Levrekbaz45:
    ***** ********** ***** *** ******* ********* ***** ***** ***** ********* ** ***** * ***** ***** ******** ** hahahaha** *** **** ****** **** ******** *********
    +1
  • istr istr:
    **** ******** ****** ***** ***** ****** hahahaha ***** ** *** ** ***
    +1
  • Emmy Emmy:
    ******* ******* ********** ******** ***** ****** ****** ** ******* * ***** ***** ******** ** hahahaha** *** **** ****** **** ******** *********
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha** **** **
  • Emmy Emmy:
    ****** ********* ******* ******* ***** ******* hahahaha ******** ****** ***** ***** ****** ******
  • istr istr:
  • Emmy Emmy:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** *** ******** ****** hahahaha********** ***** ********
  • T terbiyeligunahkar:
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahaha **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ****** ** ***** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • istr istr:
    ***** ****** *** ******* hahahaha** ******* ***** *** ********** *** hahahaha ****** ********* *** ***** ***** *** ******** ****** hahahaha**
  • istr istr:
  • istr istr:
    *** ********* ***** ****** *** ******* hahahaha** ******* ***** *** ********** *** hahahaha ****** ********* ***
  • istr istr:
    hahahaha** hahahaha
  • istr istr:
    *** ******** hahahahahahahaha******** **
  • Didrug Didrug:
    * * **** hahahaha ********* ******* ***** hahahaha ****** *** ******** ** ***** **
  • Didrug Didrug:
    ***** ******** **
  • Didrug Didrug:
    Didrug Didrug: ***** ******* ******** ********