Elektrik faturasindan takip yemek

Dodominko

Yeni üye
Dostlar belki bu konu açılmıştır ama bakıcam vaktim olmuyor rica etsem bilgi verirmisiniz . Elektrik faturam kaç tl ye çıkarsa firma tarafından takibe alınırım. Birde genelde faturalarımız 130 geliyordu şu an 400 watt shp artı klima tahminim 400 gelicek böyle bir yükseliş firmanın dikkatini çekip aynasislarla sorun yasarmiyim

Northen

Yeni üye
Kanka senin bu kadar harcaman firmanın işine gelir adamlar para kazanıyor 400 den birşey olmaz

bu konuyu kim götünden uydurdu bılmıyorum ama boyle sacmalık mı olur elektrık sırketının ısı yok onumu takıp edecek belkı her odaya klıma taktırdım **** satayım kısın elektrık sobası yakıyorum her odada vs vs fatura pesınde kosup aynasızlara fatura maıllerımı atacaklar. yok oyle bısey kardeş rahatına bak... eve klıma takan herkese polıs baskın mı yapacak :) 1 klıma calıssa 500 600 fatura gelecek

Dodominko

Yeni üye
bu konuyu kim götünden uydurdu bılmıyorum ama boyle sacmalık mı olur elektrık sırketının ısı yok onumu takıp edecek belkı her odaya klıma taktırdım **** satayım kısın elektrık sobası yakıyorum her odada vs vs fatura pesınde kosup aynasızlara fatura maıllerımı atacaklar. yok oyle bısey kardeş rahatına bak... eve klıma takan herkese polıs baskın mı yapacak :) 1 klıma calıssa 500 600 fatura gelecek
Kanka iyi hoş diyorsun da evde de kimse 400 watt ışık açmıyor bi an da anı bir yükseliş olucak zaten bunu yaşamadığım için yada yaşayan varsa olurmu olmazmi diye merakimdan isi saglama almak istiyor ki okudugum kadariyla bunlar başa gelebiliyormus

kanka sıcaklardan bunaldın iki klima taktırdın gunde 12-16 saat calıstırıyorsun farzet klımayı kim ne dıyebılır taktırdıgın gun elektrık gıderın anında yukselecek kışın minik bir elektrik sobası actın 2000wat 60 70 tl fatura 400 e fırlayacak adamlar bunun pesınden mı kosacak kım ne yaktı evınde ne calıstırıyor polıse bılgı verelım dıye. boyle bısey olsa olayla alakası olmayan bır suru ınsandan cevreden duyardık polıs baskını yedım elektrık faturam yuksek dıye evı bastılar derlerdi. ne duydum ne gordum ne okudum boyle bırsey. evıne 48000 lık salon tıpı klıma alanlar ne yapsın her alan kısının baskın yemesı lazım vs vs. fıkrımı soyledım kanka. kendım 1800 w ıle 3 4 yıl devamlı evde bıtkı yetıstırdım kımsede gelıp faturan nıye bukadar ucuk demedı bana. en son stres yapacagın konu bile değil bence... elektrık faturasında evde 400 wat 800wat ısık actıgın bellı olmayacak sonucta.

Dodominko

Yeni üye
kanka sıcaklardan bunaldın iki klima taktırdın gunde 12-16 saat calıstırıyorsun farzet klımayı kim ne dıyebılır taktırdıgın gun elektrık gıderın anında yukselecek kışın minik bir elektrik sobası actın 2000wat 60 70 tl fatura 400 e fırlayacak adamlar bunun pesınden mı kosacak kım ne yaktı evınde ne calıstırıyor polıse bılgı verelım dıye. boyle bısey olsa olayla alakası olmayan bır suru ınsandan cevreden duyardık polıs baskını yedım elektrık faturam yuksek dıye evı bastılar derlerdi. ne duydum ne gordum ne okudum boyle bırsey. evıne 48000 lık salon tıpı klıma alanlar ne yapsın her alan kısının baskın yemesı lazım vs vs. fıkrımı soyledım kanka. kendım 1800 w ıle 3 4 yıl devamlı evde bıtkı yetıstırdım kımsede gelıp faturan nıye bukadar ucuk demedı bana. en son stres yapacagın konu bile değil bence... elektrık faturasında evde 400 wat 800wat ısık actıgın bellı olmayacak sonucta.
Tamam şu an inandirdin beni kanka haklsın hakikatten mantıklı soyledin

eyvallah kanka o konuda rahat ol... naçizane bır tavsiye daha topragın kaliteli olsun perlitli ve ılk gunlerden gubreye bogma bırak topraktaki yeter 30 40 cm olduktan sonra gubreye başla. dumanın bol olsun. yeğenimiz buyudukçe resimlerini paylaş :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahaha *** ********
  • P puslu77:
  • Emmy Emmy:
    ******** ***** ********* ******* *** ***** hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • M Marryhuana:
  • P puslu77:
  • M Marryhuana:
    ********* ****** ********* ******* ***** *** ***** ******* *** ******* ******* ***** **** ******** *****
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    hahahahahahahaha ** ********* **** ** * ** *** ********* ********** **** *******
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +2
    *** hahahahahahahahahahahaha*
  • muadip muadip:
  • M Marryhuana:
    +1
  • muadip muadip:
    ***** * hahahaha**** ********** ********** ********
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • M Marryhuana:
    *** *** ** ******* **** ****** *** ** ***** ****** ****** ******* ********* *****
  • muadip muadip:
  • M Marryhuana:
    M Marryhuana: ***** *** ***** * ********