El yapimi kabin

Ted

Üye
Beyler s.a. Daha once gardrop grow olarak başladığım macerama el yapimi 100x70x180 kabin ile devam edecegim. Dr Karbon filtre 360 m3luk seti alacagim. 255m3 cikis fani var. Giris fani olarak hangi aksiyel fani onerirsiniz? 200m3 vs 100 m3? @higthead bu konuda senin fikrini almistim dostum sen 200 demistin. Bugun dr karbon filtre online chatte “100m3 yeter cunku giris 255m3 “dedi. Ondan konu acip fikrinizi almak istedim. Zam gelmeden sipris vermeyi dusunuyorum.

OttoMan347

√SEFİR√
Adamlar işin uzmanı imalatcısı. 100 yeter diyorlarsa yeterdir daha büyüğünü satmak isterler ama helal olsun dürüst adamlar

• Like
Tepkiler: Ted

higthead

Jolly Green
Dostum 255m3 cıkısa 100m3 gırıs tam olur fazlasına gerek yok bu sefer gırıslşe cıkıs aynı olucak olmaz. ben 200 gırıs dedıysem muhakkak cıkıs 350m3 olcagı ıcın demısımdır.

higthead

Jolly Green
Beyler s.a. Daha once gardrop grow olarak başladığım macerama el yapimi 100x70x180 kabin ile devam edecegim. Dr Karbon filtre 360 m3luk seti alacagim. 255m3 cikis fani var. Giris fani olarak hangi aksiyel fani onerirsiniz? 200m3 vs 100 m3? @higthead bu konuda senin fikrini almistim dostum sen 200 demistin. Bugun dr karbon filtre online chatte “100m3 yeter cunku giris 255m3 “dedi. Ondan konu acip fikrinizi almak istedim. Zam gelmeden sipris vermeyi dusunuyorum.

Dostum 255m3 cıkısa 100m3 gırıs tam olur fazlasına gerek yok bu sefer gırıslşe cıkıs aynı olucak olmaz. ben 200 gırıs dedıysem muhakkak cıkıs 350m3 olcagı ıcın demısımdır.

Adamlar işin uzmanı imalatcısı. 100 yeter diyorlarsa yeterdir daha büyüğünü satmak isterler ama helal olsun dürüst adamlar

Evet haklısın drkarbon ısını duzgun yapıyor bır kac kısıden daha duydum bunu işite daha pahalı ürün almak yerıne alana veya kabıne uygun olan urunlerı verdıler dıye. Başarıllı helal olsun

OttoMan347

√SEFİR√

Evet haklısın drkarbon ısını duzgun yapıyor bır kac kısıden daha duydum bunu işite daha pahalı ürün almak yerıne alana veya kabıne uygun olan urunlerı verdıler dıye. Başarıllı helal olsun
İşinindüzgün yapan adam gibi kazanır kanka artık millet zaten aç bide pahalıya saçma sapan ürünleri almıyor maymun mecburen gözünü açtı :D
İşleri rast gelsin inşallah

negma

Kıdemli Üye
ben bu firmadan dr karbon filtreden çok memnun kaldım kesinlikle harcadığınız her kuruşa fazlasıyla değer arkadaşlar.paranızı çarçur etmeyin filtre için en uygun yer

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    ***** ******* **** hahahaha**** **** *****
  • NewGardener NewGardener:
  • Didrug Didrug:
    ********** ****** **** ******* ** ** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • M merto1835:
    ********* ********* **** *** ****** ******** **** ***** *** hahahaha hahahaha** ****** * *****
  • Didrug Didrug:
    **** *** ********* ***** ********** ****** ****** **** ******** *** *** ***** *** *****
  • İstanbul İstanbul:
    ******* *** ********* hahahaha* ****** hahahaha******* ********* **** *** ****** ******** **** ***** *** *******
  • İstanbul İstanbul:
    hahahahahahahaha
    ***** *** **** ******* hahahaha* ******** hahahaha ****
  • O Oguzyigit26:
    ******* ***** ****** ********** ***** ***** ********* ******* ****** **** ******* ********* *** *** *****
  • M merto1835:
    ******** **** ********** ******** ****** ********** ******** *** ****** ********* ****** ****** hahahaha* ******* *** ********* hahahaha* ****** *********
  • M merto1835:
  • İstanbul İstanbul:
  • M merto1835:
    ***** ******** **** ********** ****** ** ***** ******* ********* ******* * ***** ***
  • İstanbul İstanbul:
    *** ** **** **** ***** *** ***** hahahaha ***** ******
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** *** ********** hahahaha hahahaha hahahaha* ******* **** ***
  • İstanbul İstanbul:
    *** *** ******** hahahaha ****
  • M merto1835:
    ******** hahahaha** ***** ********
  • M merto1835:
    *** *** hahahaha hahahaha **** ** ********* *** ******** hahahaha ****
  • M merto1835:
    **** **** ** ****** ***** ******* ******* ******** ********** ** ******* ***** **
    M merto1835: **** **** ** ****** ***** ******* ******* ******** ********** ** ******* ***** **