eksik veya yanlış olan bir şey var mı?

Laniekea

Old School
Kankalar hepinize merhaba. Zamanında balkonumda ufak bi grow yapmıştım imkanlarım elverişli değildi şimdi 2 yıl aradan sonra indoor güzel bi growa başlamak istiyorum.Forumda vakit geçirdim aklımda bir taslak oluştu fakat siz daha iyi bilirsiniz bana bir yön verin eksiği var mı yada şunu değiştir daha uygundur diyebileceğiniz durum var mı paylaşayım dedim yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.Başlangıç için iki auto eğer sistem kurtarır diyorsanız üç auto yapmayı planlıyorum.

80x80x180 kabin
sarı sitede satılan birkaç arkadaşın önderdiği 600w fullspektrum led. (72k lümen)
190m3 HM Karbon Filtre Sessiz Fan Set
18cm Klipsli Vantilatör
Sinbo buhar makinesi.
Nem ve ısı ölçer
Ph Makinesi
Giriş ve çıkış fanını forumdadaki hesaba göre((0.8x0.8x1.8)x30)gezerek bulurum diye düşündüm.

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Biladerim hoş geldin,sıkıntısız güzel hasatlarin olsun karbon filtre çiçeklenme sürecinde lazım olacak imkanları zorluyorsa growa başladıktan sonrada alabilirsin bloom döneminde kurarsın cob led de sicaklik sorunu olmusmayacagi için listedeki fan ekipmanı iş görür ek olarak içeri bı giriş fani almalısın 100 Luk mini aksiyel fanlar iş görür,birde gubre olarak ana ve ek besinleri katmalisin listeye ben advanced nutrients ürünlerini kullanıyorum ama ucu açık bu olayın diğer arkdslarinda görüşünü aldıktan sonra kafanda sana uygun olanı seçersin,bu ölçüdeki bir kabine iki auto güzel olur eğitimleri ile de güzelce ilgilenirsen üç kökten alabileceğini alirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********** ******** hahahaha ********
  • Didrug Didrug:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
  • A active661:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
  • A active661:
    **** ** ****** hahahaha***** **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
    ***** ****** ****** *** hahahaha***
    +1
  • A active661:
    ***** ** ** ********* ** ** hahahaha* ******* hahahaha hahahaha*
    +1
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha**
    +1
  • A active661:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha******** hahahaha *** *****
    +1
    *** ** ******** *** ******* ******** ****** hahahaha*
    Lemonhazelover Lemonhazelover: **** ******* *****