Eko Müzik

2MoreWeeks

Doktor
Erik Satie - Gnossienne 1
Cover

Sırbıstan'da ufak ama canavar birşeye dolarları toslamışım. Kağıt mağıt da yok. Otellerde sigara da yasak, balkon malkon hak getire. Folyolu bi meyvesuyu alıp otelin yolunu tutmuşum. Ertesi gün arkadaşlarla buluşcam, arada bi hatun var, kıvama geldi sayılır, olursa 1 hafta bende otelde kalıcak...

Neyse aldığımın yarısını 3 nefeste hiç ettim. Kafa gitti. El ayak gitti. Tek yapabildiğim tv'nin kumandasına basıp muzik aramaktı. Gözler kapalı ilk melodide durdum. Bu çalıyor. Nasıl da hoşuma gidiyor.

1 saat sonra uyanıp tüm versiyonlarını, piyano resitallerindeki versiyonlarını, ne varsa telden açıp dinledim. Melodi bile satın aldım.

Sigara sabaha dayanmadı. Hatunla iş olmadı. Görmeyeli bi havalar, bi endamlar...

Akşam otele varıp, son ses açtım yine gnossiene 1. Sanki dün havalara uçan ben değilim aynı parçada. Bir keder, bir gam...

Ben bunu niye anlattım? tesadüflere inanmak lazım. Değil aynı melodiyi bir daha bir yerde görmek, şu konser görüntüsünü dahi o günden sonra burada görüyorum.

Kafası güzel anlatıyor diyeceksiniz, vallahi değil.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke deyorke:
  • Z ZzındıK:
  • İ İbo Dayı:
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ********** ******* ******** **** *** ***** *** **** ******** ***** **** ** **** ***** ****** ***** ***** hahahaha*** ***** hahahaha***** ********* **** *** ***** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ****** ********* hahahaha ******** **** **** ***** hahahaha*** ******* ***** ****** ******* hahahaha **** ******* ***** hahahaha*** hahahaha******* ********** ******* ******** **** *** ***** *** **** ******** ***** **** ** **** ***** ****** ***** ***** hahahaha*** ***** hahahaha***** ********* **** *** ***** ***
    bandaleros bandaleros: ***** ***** ****** ********* hahahaha ******** **** **** ***** hahahaha*** ******* *****...