Ekipmanlarım ustalarim

Mertali54

Doktor
https://ibb.co/bFy7pnh
1000w yazıyor ama prizden çektiği 35 w yada 5o watt
120 60 178 kabin
300 metre küp karbon filitre
@Nargile ustam siz ustamsiniz 3 bitki yapmak istiyorum heran başlayabilirim dediğiniz gibi 50 wattlik 2 adet kırmızı LED projektör daha takviyeyle bu hakkıyla olur mu ustam ve ustalarim @supermario ustam bir kaç ışık daha fazla tavsiyede bulundu mavi turuncu LED projektör de lazım dedi kafam çok karıştı siteyi kullanmayı dün öğrendim bu arada

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Ayni isiklari bende yazdi sana .Turuncu,mavi,kirmizi. Hatta wattini kac adet olacagini hepsini yazdim dostum.

Ü

Üye silindi 26240

Guest
kanka bak veg için 50w turuncu 150w mavi senin kabin icin uygundue bloomda bunlarin yaninda bide kirmizi ekliceksin kankam

Ü

Üye silindi 26240

Guest
senin elindeki o ışık verimsiz kanka sana aciklayici sekilde anlatmistim

Mertali54

Doktor
Ustalarim bayram arfesindeyiz biliyorum çok soru sordum kizdiniz bana ama hem heves hemde heyecan lütfen kızmayın bana iyimi varsınız tamam ustalarim Allah razı olsun

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum inan kizgin degilim, ama ayni konuyu defalarca sordugun icin biraz sikiyor. Soru hep ayni soru, ve cevapta hep ayni. Yani sen 1000 kere sorsan ben sana 1000 kere cevap yazarim, ama benim cevabim degismez. :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • B bandaleros:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • N nicozaniolo:
  • N nicozaniolo:
    **** ***** *** ***** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** ********* **** ********** ***** ***** ***** ***** ********** **
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • GardensGarage GardensGarage:
    ***** ********* dready* ********** *** dready****** *********** ***** *********** ***** ****** **
    +1
  • istr istr:
    ***** *** ********** ***** ** * ******** **** ** ******* **** *** *** ***** ** ***** dready** ******* *********** **** ******* ********* dready* ********** *** dready****** *********** ***** *********** ***** ****** **
    +1
    GardensGarage GardensGarage: **