Ekim Öncesi Tavsiye

eno7

Yeni üye
Sevgili ustalarım merhabalar.
Evimin balkonunda 5 adet ağaç büyütmek istiyorum. DGenetica sitesindeki chat ile öneri istedim. Dediki bigbud ve ya ak47 ek.
Şimdi size sormak istediğim bir kaç soru var cevap verirseniz sevinirim.

1-Dgenetca dan 5 adet bigbud söyledim 2. Günü kargoladılar. Bu tohumlar yurtdışından gelmiyor mu?

2-Evin içerisinde domates yetiştirir gibi yetiştirmeyi düşünüyorum. Bunu daha önce yapan biri vardır diye düşünüyorum. Nelerle karşılarım?

3-Bu türden bir yetiştiricilik için toprak ve gübre tavsiyeleriniz nelerdir?

şimdiden teşekkür ederimm. Dumanınız bol olsun.

Sevgili ustalarım merhabalar.
Evimin balkonunda 5 adet ağaç büyütmek istiyorum. DGenetica sitesindeki chat ile öneri istedim. Dediki bigbud ve ya ak47 ek.
Şimdi size sormak istediğim bir kaç soru var cevap verirseniz sevinirim.

1-Dgenetca dan 5 adet bigbud söyledim 2. Günü kargoladılar. Bu tohumlar yurtdışından gelmiyor mu?

2-Evin içerisinde domates yetiştirir gibi yetiştirmeyi düşünüyorum. Bunu daha önce yapan biri vardır diye düşünüyorum. Nelerle karşılarım?

3-Bu türden bir yetiştiricilik için toprak ve gübre tavsiyeleriniz nelerdir?

şimdiden teşekkür ederimm. Dumanınız bol olsun.
Elemanların stoklari trde herhalde tam olarak işleyisi şaibeli duruyor bende sorusturdum ama tam bi yanit alamadim , sen saglam kaynak aldiysan sorun yok. 2. Sorunun cevabini forumun heryerinden bulabilirsin bilgi güctur iyice arastirip ogrenmeden telef etme, 3. Su sana tavsiyem torf toprak kullan olabildiğince hafif ve hava alan bir toprak türü bol sulanir suyu iyi emer şişme yapmaz alttaki deliklerden akar gider. İyi baslangiclar dostum

chetten öneri istediğim de bana önerinin ve klavuzun ücretli olduğunu söylediler, veya istedim yerine satın aldım demen beni-veya başkasını şayibeye düşürmez.

Ü

Üye silindi 899

Guest
dostum yurtdışından stok çekip burda dağıtıyolar diye biliyorum.

dışarıda domates yetiştirir gibi yetişriyoruz zaten neticede buda onlar gibi bir bitki :) dışarıda olduğu için en büyük sıkıntılardan birisi haşereler. onlar için de sprey temin edebilirsin grow marketlerden..

Grow Muhabbetleri
Help Users
    K klasiktalha: *** **** ******* *****