E sigara likitlari içinde THC bulunan likitlar

ibocan97

Yeni üye
beyler slm...
yav hiç bir yer kalmadı çok ariştirdim sonuç bulamadım
hazir e sigara likitlari içinde THC madde bulunan likitlar ..kafa iyi etirci likitlar..her hangi ye da bir yerde Türkiye ye sipariş edelecek bir site var mı?Net bir cevap ve net bir sonuç istiyorum lütfen..
şimdiden de teşekkür ediyorum

Ü

Üye silindi 27466

Guest
beyler slm...
yav hiç bir yer kalmadı çok ariştirdim sonuç bulamadım
hazir e sigara likitlari içinde THC madde bulunan likitlar ..kafa iyi etirci likitlar..her hangi ye da bir yerde Türkiye ye sipariş edelecek bir site var mı?Net bir cevap ve net bir sonuç istiyorum lütfen..
şimdiden de teşekkür ediyorum
Telegramda var her gün 1-2ml podlar paylaşıyor ama ben hiç mi hiç güvenmiyorum. Hadi geldi diyelim saf yağ olması imkansız. Nette araştırdım bu podları deneyenler kömür içmiş gibi boğaz yakıyor ve çorbacı sigarasından kötü diyenler var. 1 ml için 1000 TL vermek yerine 15 gr güzel sigara alıp kendin preslesen daha doğru sonuç alırsın

Ü

Üye silindi 27466

Guest
biraz detay bir bilgidir fakat söylemeden geçemeyeceğim, gümrük taramalarında
Xray taramalarından geçen yiyecek ve içecekler radyasyona mağruz kalıp içinde radyoaktif madde hapsediyor. Yenilip içilmesi tavsiye edilmez ama dillendirilmezde.

ibocan97

Yeni üye
2 kök sigara ek 1 inden 5 gr yağ çıkar diğerini de 50 gr sıgara alırsın. Emek olmadan ekmek olmaz
seni yormak istemiyorum yanliz kök derken? ne fark eder tohum ekmeğinden arada ne farkeder..tohum en az bulunur kok nerden bulacagim.. ayriyeten 2 kok 100 g belirttidiğin kadarıyla demek istediğim daha detaylı bu konu hakkında bilginiz paylaşırsanız sevinirim abim☺️

Ü

Üye silindi 27466

Guest
seni yormak istemiyorum yanliz kök derken? ne fark eder tohum ekmeğinden arada ne farkeder..tohum en az bulunur kok nerden bulacagim.. ayriyeten 2 kok 100 g belirttidiğin kadarıyla demek istediğim daha detaylı bu konu hakkında bilginiz paylaşırsanız sevinirim abim☺️
Aynı şey bahsettiğim sonuç olarak bitkiden bahsediyorum. Eğer kullanmıyorsan sadece yağ meraklısıysan hiç bulaşma aman bende teşvik etmiş olmiyim

Melez

Müptezel
Telegramda var her gün 1-2ml podlar paylaşıyor ama ben hiç mi hiç güvenmiyorum. Hadi geldi diyelim saf yağ olması imkansız. Nette araştırdım bu podları deneyenler kömür içmiş gibi boğaz yakıyor ve çorbacı sigarasından kötü diyenler var. 1 ml için 1000 TL vermek yerine 15 gr güzel sigara alıp kendin preslesen daha doğru sonuç alırsın
1000 liraya guzel 15gr haze bul suan 10kg alirim kanki 23e girdik 1000 liraya 5 gr sansliysan alirsin

ibocan97

Yeni üye
Aynı şey bahsettiğim sonuç olarak bitkiden bahsediyorum. Eğer kullanmıyorsan sadece yağ meraklısıysan hiç bulaşma aman bende teşvik etmiş olmiyim
yav yok abicayiz mı ?..
nasıl kullanmıyorum !
inancın olsun memlekette kralı kullaniyorum.. kullanmayan olsaydım burada ne işim var bu site ye nasil yetiştik ☺️
yanliz hem yabancı uyrukluyum bitki ek konusu acemiyim
saygılar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • obeb obeb:
    ****** ***** **** ****** ******** ** hahahaha****** *********
    ***** hahahaha**** **** ****** *** ** ******* ******* ********
  • obeb obeb:
    ****** ***** **** ****** ******** ** hahahaha****** *********
  • K klasiktalha:
    hahahaha ********* ******** **** ********** *** ******** *** *** ******** *** hahahaha** ******* ******** ***** ***** *******
  • K klasiktalha:
    ******* ********** ********** ******** ****** hahahaha hahahaha*
  • K klasiktalha:
    * ****** ** ******** **** ***** ******* ******** ******** ***** hahahaha
  • bafici bafici:
  • bafici bafici:
    hahahaha** ** *** ******** hahahaha *********
  • bafici bafici:
    hahahaha* ********** hahahaha ****** ***** *******
  • bafici bafici:
    *** hahahaha* ********* ** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** hahahaha** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    * ******* hahahaha* ********** ***** ******** ** ** hahahaha* ********* **
  • K klasiktalha:
  • K klasiktalha:
    ***** **** *** ****** hahahaha *** ** ******* ******* ********* ******* **** **** *** ********** ******** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    * ** ****** *** ** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • K klasiktalha:
  • K klasiktalha:
    ******* ****** ****** ** ***** ***** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** * * ** ******** ****** ***** ****** *
  • K klasiktalha:
  • K klasiktalha:
    ** ** ******* ***** hahahaha**
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ***** *** ****** *** hahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
    * **** ** hahahaha*** ** ** ** **
  • K klasiktalha:
    hahahaha*** ******** hahahaha*** hahahaha* ****** ******* **** *** ***** hahahaha**
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • K klasiktalha:
    ***** ***** ** ***** ******* ******* ****** hahahaha*** *** **** ****** ******** ****** ** *** **** **** ****** ******* hahahaha** *** hahahaha* ****** ****** ****** ******* hahahaha****
    K klasiktalha: ***** ***** ** ***** ******* ******* ****** hahahaha*** *** **** ****** ******** ****** **...