Eğlencesine Çorbacı Grow (düşük maliyet)

Blacksand

Yeni üye
Arkadaşlar merhabalar eğlencesine toprağa atıyım belki bi şeyler olur diyerek başlamıştım şu an durumları nedir ne yapmam gerek bilmiyorum. bugüne kadar camın kenarında güneş ışığı ve su ile besledim bu yavruları, gidişatları nasıl bilmiyorum ne yapsam iyi olur bi yardımcı olur musunuz. bugün ışık falan bişeyler yaptım kendi çapımda.

Not : ortadakinin üzerine ampul düştü ve yandı ben de yapraklarını kestim :D

Blacksand

Yeni üye
kanka görsel paylaşmamışsın

yükledim kanka

Anladım kankacım.su verme toprak kuruyana kadar ve o ışıklar ilerde bitkilerine yetersiz kalacaktır.en az 2 ışık daha eklemeni tavsiye ederim.

Masraf yapacaksan eğer,dişi tohum ve kaliteli bir genetik al.bu tohumların ne olduğu ne olacağı belli değil.örnegin ben geçen sene dışarıya tohum ektim o kadar yol gidip geldim suladim gubreledim 4 bitkinin hepsi erkek çıktı.onun için masraf yapacaksan öncelikle tohum işini çöz.veya corbacidan 8-10 tane ek dişi yakalama şansini artır.

Blacksand

Yeni üye
Masraf yapacaksan eğer,dişi tohum ve kaliteli bir genetik al.bu tohumların ne olduğu ne olacağı belli değil.örnegin ben geçen sene dışarıya tohum ektim o kadar yol gidip geldim suladim gubreledim 4 bitkinin hepsi erkek çıktı.onun için masraf yapacaksan öncelikle tohum işini çöz.veya corbacidan 8-10 tane ek dişi yakalama şansini artır.
var şuan pamukta 10 tane daha ya ben mahsul alıyım içiyim derdinde değilim aslında büyüdüklerini görmek hoşuma gidiyor e tabi mahsul verirse de ayrı güzel olur ama bilgili değilim tohum alıp hiç etmek istemedim o yüzden bunlarda tecrübelenmeye çalışıyorum

İyi yapmışsın kanka ,bende bitkinin hastasıyım,aslında bakarsan bende 2-3 ayda bir denk gelirse içerim ama her sene dışarıya 4-5 tohum sallarım,6-7 günde bir gidip ufaktan bakımlarını yaparım doğaya bırakırım geri kalanını.zevkine takılıyorum.

kropotkin

Yeni üye
ışık ekliycem kabini falan da yapıcam ama bu çocuklardan bi hayır gelir mi ona göre masraf yapayım diyorum
Kanka 2. Growumu yapıtorm şuan 2 bitki var ve ikiside dişi çıktı ve sadece 2 ekmiştim ilk geowumda da aynen bunu yapmıştım ikiside yine dişiydi. Sana kalmış bi mevzu tabi çorbacıysa bol ekmek mantıklı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **