Durumu nasıl? Outdoor Yerli Genetik

Fırlama

Üye
fotoyu yakınlaştırıp dikkatli bakarsan yapraklar yukarı doğru v şeklinde böyle olduğunda genelde erkek oluyor ama kesin erkek demedim zaten "benziyor" dedim
Dişi, sabah kontrol ettim buram buram koku var pistile başlamış boyu neredeyse üç
metre olmuş. Bu sene erkekten çok çektim umarım bu da erkek olmaz veya hermaya dönmez.

zek

Üye
kanka çok sevindim ya ben de aynı durumdayım artık sinirlerim bozuldu tohumların yarısına yakını böyle heba oldu. geçen hafta 2 bitkiyi kökledim. hasatın ve dumanın bol olsun

Fırlama

Üye
kanka çok sevindim ya ben de aynı durumdayım artık sinirlerim bozuldu tohumların yarısına yakını böyle heba oldu. geçen hafta 2 bitkiyi kökledim. hasatın ve dumanın bol olsun
Ben artık köklemiycem, herma ya dönse de bi ay sonra vakti geliyor zaten. Bi bitkim vardı o da bi kısmında kesecikler çıkartmış. Bu sene sıcaklarfsn mı bilinmez hepsi ya herma ya erkek

zek

Üye
ben indoor yaptığım için mecbur köklüyorum. kanka kabin sıcaklığım 25-29 civarında oluyor yani açıkçası tohumlardan şüphelenmeye başladım 15 tohumun 10 tanesini parça parça kullandım ve 6 tanesi böyle çıktı. kalan 5 tohum ne çıkacak belli değil. forumda birçok kişiden de benzer şikayetler duydum. bir dahaki siparişe sponsor yerine farklı arayışlara girebilirim.

Fırlama

Üye
ben indoor yaptığım için mecbur köklüyorum. kanka kabin sıcaklığım 25-29 civarında oluyor yani açıkçası tohumlardan şüphelenmeye başladım 15 tohumun 10 tanesini parça parça kullandım ve 6 tanesi böyle çıktı. kalan 5 tohum ne çıkacak belli değil. forumda birçok kişiden de benzer şikayetler duydum. bir dahaki siparişe sponsor yerine farklı arayışlara girebilirim.
Nelerini nelerini denedim patlamayan tohum patlamıyor. Ben de bundan 3 yıl önce mi ne almıştım. 20 tanenin yarısı patlamıştı.. Yerli çorbacıdan devamm=)

zek

Üye
Ya ne bileyim kanka valla çok canım sıkılıyor bu konuya. Bir de heveslendim 3-4 aydır growla ilgileniyorum böyle şeyler olunca keyfim kaçıyor. Yerli çorbacı diyorsun ama onların da ne olduğu belli olmuyor boşuna uğraş olmuyor mu? Artı ben çorbacılarla alışverişi kestim hem para yedirmekten hem de yaptıkları adiliklerden bıktım artık

Fırlama

Üye
Ya ne bileyim kanka valla çok canım sıkılıyor bu konuya. Bir de heveslendim 3-4 aydır growla ilgileniyorum böyle şeyler olunca keyfim kaçıyor. Yerli çorbacı diyorsun ama onların da ne olduğu belli olmuyor boşuna uğraş olmuyor mu? Artı ben çorbacılarla alışverişi kestim hem para yedirmekten hem de yaptıkları adiliklerden bıktım artık
Tam olarak işte bu. Genelde böyle temiz içiciler hep bu satıcı illetlerinin midr bulantılarına maruz kalıyor.. Yetişse de adamın göbeği çatlıyor uzun dönemde bi de erkek çıkıyor... Zor işler.

zek

Üye
Tam olarak işte bu. Genelde böyle temiz içiciler hep bu satıcı illetlerinin midr bulantılarına maruz kalıyor.. Yetişse de adamın göbeği çatlıyor uzun dönemde bi de erkek çıkıyor... Zor işler.
Kesinlikle olay bu kanka. Hele bi de görüntü düzgünse daha da hadsizleşiyorlar. 6 ay kadar önce çökmeye çalıştılar düşün artık :) Baya zor valla. 2-3 bitki sorunsuz gitse gümüş suyuyla falan kendi tohumumu üretip kafayı rahatlatmayı düşünüyorum bakalım kanka nasip her şey.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    W whocanstopme: ****** *** ** +1