Duş çadırından grow çadırı yapımı hk

PreqabaLin

Yeni üye
Merhabalar kankalar, grow çadırı konusunda dışardan sipariş vermektense şöyle bir şey alıp kendim modifiye ederek iyi verim alabilir miyim yoksa çadır a fan ısık falan astığımda elimde mi kalır yardımlarınızı bekliyorum.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka cok hesapli bir cadir ici beyaz olanini sec havalandirma icin takvive yap tahta citalaran, yalniz bir sorun olabilir verdigin isk cadir icinde kalmaz disariya yansir. icini mylar film ile kaplarsan cok daha iyi olur.

PreqabaLin

Yeni üye
Kanka cok hesapli bir cadir ici beyaz olanini sec havalandirma icin takvive yap tahta citalaran, yalniz bir sorun olabilir verdigin isk cadir icinde kalmaz disariya yansir. icini mylar film ile kaplarsan cok daha iyi olur.
Kanka içini mylar ile kaplıcam zaten ama dayanıklilıgı konusunda süphelerim var bir de içine havalandirma için tahtalardan nasil takviye yapabilirim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka yazdim ya 2X4 tahta citalar ile tasiyici iskelet yap

ceket

Üye
Bu ürüne 370 lira vermektense, yine n11 üzerinden satılan 510 liralık hazır kabini almanızı tavsiye ederim. Forumda 490 liralık kabin diye aratırsanız bulursunuz.

ceket

Üye

Bu çadırı aldım ve kurdum. Yarın içini düzenleyeceğim, kimse beğenmemiş ancak bence sorun yok. İşlevini rahatça yerine getireceğine inanıyorum.

ceket

Üye
taşıma kapasitesi falan nasıl 3-5 kg ya dayanır heralde di mi
Onu yarın deneyip göreceğim. Şimdilik kabin boş duruyor. Tahminimce çok sorun yaşatmayacaktır ama orta destek borusuna çok güvenmiyorum. Tek kötü yanı iskeletin birleştirme aparatlarının plastik olması.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tabiki getirir bir saksi icin daha fazlasi olursa sonuctan bizi haberdar edersin.

BigL

Üye
ben de son gelişmelerden sonra düşük bütçe tek saksılık bir sistem düşünüyorum cebi yormayacak. bildirimlere göre çadır maliyetini yarıya düşürebilirim

BigL

Üye
80x80 nasıl bir setup düşünüyorsunuz bu arada? 2 bitki mi? Acelem olmasa bi tane 25-30L saksı koyasım var

simurg

Yeni üye
Bu çadırdan aldım kullandım.İçini maylarla kaplayınca ışık sızdırmıyor.Orta destek borularına asla güvenmeyin 1 kiloyu bile taşımaz.Ama en üstte bağlantı noktalarından plastiklerin olduğu yerden bakır kabloyla ışığı sabitledim.Yani 4 bağlantı yerinden 4 kablo sarkıt aşağı ve ışığı bağla hiçbir sorunu yok.2 adet çiçek için ideal 3 olmaz o kabinde diyeyim.

PreqabaLin

Yeni üye
19L saksılar da 4 bitki yapmayı düşünüyorum o yüzden en az 120x120x180 boyutlarında olmasını istiyorum çadırın, olmadı kendim mdf den falan yapıcam son çare olarak çünkü çadıra verilen paradan tasarruf edip samsung lm 301h 240w quantum board almayı planlıyorum

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka hesap et 120X120 cadirda 4 tane yaparsan saksi basina 30X30 cm kare yer düser. Sence yeter mi bir bitkiye 30X30 cm kare bir bitkiye.

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Olmaz kardeş olmaz hiç kendini yorma paranıda boşuna çöpe atma 1 ışıgı taşımaz 2 içerdeki sıcak havayı temizleyemezsin olmaz yanin 5 cm genişliyinde 3 cm kalınlığında çıtalardan yüksek bi iskelet kur kalın straforla kapla silikonla birleşim yerlerinini iş görücek bişey ortaya çıkar bu anca seni bu işten soğutur lanet olsun sokıyım growunada yetiştirmesine dersin enson

PreqabaLin

Yeni üye
St
Olmaz kardeş olmaz hiç kendini yorma paranıda boşuna çöpe atma 1 ışıgı taşımaz 2 içerdeki sıcak havayı temizleyemezsin olmaz yanin 5 cm genişliyinde 3 cm kalınlığında çıtalardan yüksek bi iskelet kur kalın straforla kapla silikonla birleşim yerlerinini iş görücek bişey ortaya çıkar bu anca seni bu işten soğutur lanet olsun sokıyım growunada yetiştirmesine dersin enson
Strafor değilde pazarcı brandaları var onlara karar verdim iskeleti de marangoz dan 3x3cm çapında yaptıracağım bakalım fiyat alıcam marangozdan önce

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Olurneden olmasın senin kabiliyetin ve hayal gücüne kalmış ama o duş kabini olmaz

Grauwolf

Üye
O duş kabini kendini zor taşır. Bırak ışık vb. 1Kilo bile taşımaz.
N11 de yorgan hurcu diye arat. Metal iskeleti olanlar daha sağlam olur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • F Fısfısss01:
  • F Fısfısss01:
    ** **** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    *********** ***** ******* * ****** ********** *** ****** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    ****** **** **** **** *** dready**** **** ******* ** ********* ********** *** ****
    ** ********** ***** ******** ***** **
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    F Fısfısss01: ******** *****