dostlar yardım bakar mısınıs?

cannabislover

Yeni üye

kankalar yapraklarda kahverengi benekler başladı bir bitkimde diğerinin alt yaprakları sarardı. biobi grow ve bloom kullanıyorum sadece ve ph düşürücü. sorunu nedir baktım bir sürü şey olabilir. saksı kurumuyor yapraklar iyice düşüp soluyor. toprak su istemese de su su verdiğimde canlanıyorlar. kurutayım saksıyı diyorum kurumuyor 1 haftada. havalar soğuk ondan herhalde. hps lamba tepeleri ısıtıyor saksı hisası soğukta kalıyor. ne yapmalıyım?
nem de iyice düştü 25 lere 3-4 gün oldu. auto olduğu için 24 saat veriyordum ışığı bir arkadaşın tavsiyesi ve elektrik faturasından çekindiğim için 18/6 ya düşürdüm. ışığı kapattığımda 13 lere kadar düşüyor sıcaklık.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 18784

Guest
Bitkiler boya gitmiş sıkıntı sırık gibi olmuşlar ışık çok uzak yada yetersiz

Ü

Üye silindi 18784

Guest
Dediğim gibi gelişmemiş bitki boya gitmiş temel grow bilgilerini gözden geçir forumu oku dostum

Sıkıntı yok bence photo olduğu için istediğin şekli verebilirsin hala, ana gövdedeki yaprakları eksilterek cıkan dallaraizin ver istersen ufaktan yatır yandan devam etsin dallar sonuçta o dallar hep kelle olcak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ** hahahaha****** ******
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* hahahaha** hahahaha
  • Didrug Didrug:
    ***** ******* ****** ****** *** ********* *** ********* ** ***** ****** ** *********
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ********** ***** *** ******* *** hahahaha*** *** ******** ******** ******* ***** **** ****** ********* *** *** *** ****** ** ****** hahahaha** hahahaha *** ** ******* ****** hahahaha* **** ***** hahahahahahahaha****** ****** ** **** ***** ** ***** ********
  • bandaleros bandaleros:
  • T terbiyeligunahkar:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ** *** ****** ********** ****** **** hahahaha** ********** ***** *** ******* *** hahahaha*** *** ******** ******** ******* ***** **** ****** ********* *** *** *** ****** ** ****** hahahaha** hahahaha *** ** ******* ****** hahahaha* **** ***** **********
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ********* hahahaha ********** ******* ********** ******** **** *** ***** ********* **** *********
  • bandaleros bandaleros:
    ** ***** ******* ***** ***** ****** ******** ** ** ******* ** ***** *** ******** ******* ********* ****** ***** ***
  • T terbiyeligunahkar:
  • bandaleros bandaleros:
    *** **** ****** ****** **** ****** ****** ******* ****** ******** ******** ***** ****** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ** *** **** ***** ** hahahaha ***** hahahaha* *** ********* ***** **** ****** ****** **** ****** ****** ******* ****** ******** ******** ***** ****** **
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ****** **** **** ****** *** ** *** hahahaha***** hahahaha ***** ********* *** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** hahahaha ***** ****** **** **** ****** *** ** *** hahahaha***** hahahaha ***** ********* *** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha*** ***** ********** ******
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** ********* ******** ***** ********* ******** **** ********* *** *** ****** **** *** ********* hahahaha *****
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ********* ** *** *** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* hahahaha **** ***** ***** ******* hahahaha*** ***** ********** ** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ** hahahaha** ******
    T terbiyeligunahkar: *********