Dostlar iki gübre arasında kaldım yorumlarınızı bekliyorum.

Grock007

Yeni üye
Efendiler Terpinatör mü yoksa Advanced Nutrients Big bud mu çiçeklenme dönemine giriyor yavaştan hangisini tercih etmeliyim yardımcı olursanız sevinirim.

Ü

Üye silindi 14596

Guest
dostum 2 side farklı şeyler terpinatörün karşılığı budfactor x olarak düşünebilirsin advanced nutriens serisinde hasadın kalitesini arttırır aroma vb diyeyim basit olarak

bigbud meyvelerin daha büyük olmasına yardımcı olur seçenekler sana kalmış

Grock007

Yeni üye
dostum 2 side farklı şeyler terpinatörün karşılığı budfactor x olarak düşünebilirsin advanced nutriens serisinde hasadın kalitesini arttırır aroma vb diyeyim basit olarak

bigbud meyvelerin daha büyük olmasına yardımcı olur seçenekler sana kalmış
Yani tavsiyen en iyi hasat için big bud mu

Woppy

Ordinaryüs
Knklar elimde nirvana bud candy ve overdrive var bigbud eklemelimiyim sizce büyük farklılık gösterir mi bitkilerde.?

Grock007

Yeni üye
Knklar elimde nirvana bud candy ve overdrive var bigbud eklemelimiyim sizce büyük farklılık gösterir mi bitkilerde.?
Kanka araştırdığım ve öğrendiğim kadarıyla big bud doğrudan en önemlisi candy aroma verip lezzetli bir hale getiriyor daha da o yüzden bence eklemelisin

Chaos

Yeni üye
Kanka growkente gittiğimde terpinatör aldım oradaki reis bana her sulama da revive gibi eklememi söyledi şuan da ekliyorum çiçeklenme desteğimiymiş o terpinatör

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
    ****** ******* ** ********* *** ******* ** ******* ***** ********** **** ** ******* hahahaha **********
  • T Turco:
  • T Turco:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha****** ********** **** ********* ******* *** *** **** ****** hahahaha* ******* hahahaha********* * ******* hahahaha** ******* ***** ***** hahahaha *** ******
  • T Turco:
  • T Turco:
    ****** ******* hahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
    **** ********** ***** ***** hahahaha** *** ****** **** ***** ********* ******* **** ******** ****** hahahaha
    +1
  • T Turco:
    *** **** ******** ******** ***** ******* hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha hahahaha* ******** * ****** **** ******* hahahaha****** *** ****** ******* *********
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ****** ** **** ********* **** *** ******* ****** ********* ********* **** ******** ******** ***** ******* hahahaha****
  • T Turco:
    ******* ****** hahahaha** **** *** **** hahahaha** ****
    +1
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ****** hahahaha* **** ** hahahaha ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** **** hahahaha ****** ********** ********* ****** ****** ***** hahahaha**** *******
  • T Turco:
    ******** ***** ** ** * *** **
  • T Turco:
    hahahaha*** *****
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    **** hahahaha* **** ***** **** ********** ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • NewGardener NewGardener:
    ********* hahahaha ******* ****** *****
    ***** ** hahahaha** ****** **
    hahahaha* ***
  • Bomberx Bomberx:
    +1
  • T Turco:
    ****** hahahaha* hahahaha* **** ***** **** ********** ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • T Turco:
    T Turco: ********* **** ****** ******** ********