dolandirilmak istemiyorum:)

Elturko35

Yeni üye
Öncelikle herkeze mrb. Yaklaşık 2 3 saattir birisiyle konuşuyorum link vermek yasak ama yardimci olmanizi bekliyorumclinkcolarak vermiycem googleden yazsaniz direk vpnsiz giris yapiliyor zaten trye ups kargo ile yapiliyormus 1 ons 245 dolara anlastik cocukla btc paypall ile odeme dedi bende dusunmem gerektigini soyledimckonuyu kapattik siz olsaniz ne yapardiniz çocuk dedi vakum beyaz köpük cart cırt inan bana falan iade bu arada ingilizce konuşuyoruz colorada ABD den gönderim yapcaklar insan ister istemez korkuyor bilmiyorum siteden wp sini aldım öyle konuştuk vpnsiz girilio site bu sizce dolandırıcı olabilirler mi . Newleafcannabs direk googleden cikiyo

Elturko35

Yeni üye
Bildiğin mari adam bana listesinde attı bir ons 31 Gr falan denk gelio 245 UPS kargo ile 4 5 günde elinde olur tarzinda konuştu ayikamadim guvenemedim bı istişare yapayım dedim

Elturko35

Yeni üye
[31.12.2020 21:59] +1 (813) 400-0768: Yes we deliver to Turkey
[31.12.2020 22:00] +1 (813) 400-0768: Menu:,
1:Aurora indica
2: Blue diesel
3:Blueberry
4: Granddaddy purple
5: Great white shark
6: LA confidential
7: Mix and match
8: Alaskan thunder fuck
9: BlackBerry kush
10: Ak47
11: Blue Dream
12: Durban poison
13: Gods Gift
14: Grand daddy purpleYes once your package is registered I’ll send you the tracking number so you can track your package and for the shipping we do two type Express shipping and regular shipping express shipping takes 3 to 4 days while regular shipping takes 8 to 14 days but express shipping cost an extra of $15

LucaChangretta

Kıdemli Üye
çok zor kanka hele bu virüs döneminde gelen giden uçak gemi azaldığı için kontroller daha sık oluyor ayrıca Dw deki çoğu site fake kanka benim bile vardı fake sitem kanadadaki adama meth koko felan satıyodum :D

N

nnDMT25

Guest
cigara almak cok zor disardan heliyormu geliyor daha gecen benim arkadasim 30gr cigara getirtti dp den ama ben girmem cigaranin saklanmasi cok zor ve tamamiyla sans isi gelip gelmemesi cogu yakalniyor gumrukte ben bunu gordum cocugun siparisleri %50 en azindan gelmiyor bu zamana kadar basina bisey gelmemesini sebebide takipsiz ve sahte adrese sahte isimle siparis etmesi eger dikkatli olmassan sartli tahliyeye yolu var siparisin :D

Elturko35

Yeni üye
Tamam kankalar vazcaydim mantıklı zaten şimdi wp den çocukda yazmış durum vaziyet nedir falan Tokatçı olduğunu zannediyorum hiçbir satıcı geri dönmez naptın diye falan :) talebe zannetti galiba beni :)

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Bu tarz cok site var yanliz alisveris yapmaniz ne kadar dogru bilmiyorum. Size ulasma olasigili %1 den azdir orasi kesin. Cunku adam sana Amerikadan kargolasa bile Turkiyedeki gumrukte kesinlikle ama kesinlikle takilir o kargoladiklari. Hic gereksiz atraksiyonlara girme bence, uzun suredir deepweb marketlerini kurcalamiyorum en iyileri kapandi gitti ama illa gumrukten birseyler gecirmek istiyorsan bunu uzmanina danisarak yap oda kesinlikle bu siteler degil. Sitenin sonu birkere CA ile bitiyor yani adamlar Kanadada. Kanadada esrar yasal. Yani adamlar hicbir sorun gozetmeksizin ulke icinde kargo yapabilirler. Onlar risksiz kargoda uzman. Senin ulasman gereken insanlar riskli kargolarda uzman insanlar. Oda anca deepwebde bulunur. Iyi yorum almis bir saticidan once 1-2 gram kubar al. Gumrukte gecme olasiligi en yuksek seydir bana gore. Gelirse siparisine devam et. Bu deepwebdeki marketler bu bahsettigin siteden 1000 kat daha guvenli. Cunku onlarda escrow sistemi var. Yani sana urun ulasana kadar para saticiya gitmiyor. Sitenin escrow sistemine giriyor. Sen ben urunu teslim aldim demedende saticiya o para gitmiyor. En kotu ihtimalde sana paranin yarisi geri veriliyor. Nasi bi dunyada yasiyoruz mk

Elturko35

Yeni üye
Bu tarz cok site var yanliz alisveris yapmaniz ne kadar dogru bilmiyorum. Size ulasma olasigili %1 den azdir orasi kesin. Cunku adam sana Amerikadan kargolasa bile Turkiyedeki gumrukte kesinlikle ama kesinlikle takilir o kargoladiklari. Hic gereksiz atraksiyonlara girme bence, uzun suredir deepweb marketlerini kurcalamiyorum en iyileri kapandi gitti ama illa gumrukten birseyler gecirmek istiyorsan bunu uzmanina danisarak yap oda kesinlikle bu siteler degil. Sitenin sonu birkere CA ile bitiyor yani adamlar Kanadada. Kanadada esrar yasal. Yani adamlar hicbir sorun gozetmeksizin ulke icinde kargo yapabilirler. Onlar risksiz kargoda uzman. Senin ulasman gereken insanlar riskli kargolarda uzman insanlar. Oda anca deepwebde bulunur. Iyi yorum almis bir saticidan once 1-2 gram kubar al. Gumrukte gecme olasiligi en yuksek seydir bana gore. Gelirse siparisine devam et. Bu deepwebdeki marketler bu bahsettigin siteden 1000 kat daha guvenli. Cunku onlarda escrow sistemi var. Yani sana urun ulasana kadar para saticiya gitmiyor. Sitenin escrow sistemine giriyor. Sen ben urunu teslim aldim demedende saticiya o para gitmiyor. En kotu ihtimalde sana paranin yarisi geri veriliyor. Nasi bi dunyada yasiyoruz mk
Müdür çok saol valla baya açıklayıcı oldun sonu ca ile biten birkaç site örneği verebilir misin canadadan gonderebilen burdaki corbacilar cidden adamı zikiyolar için acıyor hasatimada çok var teşekkürler bu arada çocukla iletişimi kesmiştim zaten

Ü

Üye silindi 14517

Guest
Kanka selamlar bu forumda okuyoruz yurtdışından tohum bile getirtemiyorlar gümrükte ezip dalga geçer gibi yolluyorlarmış mantıklı bir düşün derim sence bit kadar tohum geçmiyor gümrükten 30 gr ot geçermi yine sen bilirsin kanka, iyi seneler...

kanka bi kere aldığı riske değmez üç beş kuruş için günlerce uykusuz kalmaya değermi yaa

Mu2aRt

Yeni üye

Sponsorlar bunlar
usta kaşar sponsor siteler hakkinda dolandiricidir diye video yapmış bu ne kadar doğru bilen varmi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
    ******** ***** ********** ***** *** ******* **** dready ***** ********* ******* ***** ** *********** *** **** ****** *********** ***** dready******* *** dready** ********* ********* *** dready ****** *** ******
  • Sleepless Sleepless:
    ********** **** ***** **** ********* ******** **** ****** *** ***** *** *******
    +1
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    ******** **** ****** ** *** dready ****** *** ******
    **** dready ***** ********** ***** ****** ****** ******** *** dready*** ********* ******** ********** *** ****** *** ***** *** *******
  • Sleepless Sleepless:
    ******* **** ******* ****** **** ******** *** ***** ****** ***** *** ***** ******* ********* ****** ******** *** ***** *** ********* ******* ********** *** ********* ***** ******* *** * ***** ******** ********** ***** ******* ***** ****** ******
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    **** dready ***** ********** ***** ****** ****** ******** *** dready*** ********* ******** ********** *** ****** ******* ***** ***** ********** *****
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ******* ********* ****** ******** *** ***** *** ********* ******* ********** *** ********* ***** ******* *** * ***** ******** ********** ***** ******* ***** ****** ******
    **** ****** dready ****** dready***** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** *******
  • Sleepless Sleepless:
    dready********** ******** ***** ** ** **** ***** ***** ********* ** **** ** ****** ********* ******* ********** **** *** **** ******
    **** ***** ** ****** ***** ******** **** ****** dready ****** dready***** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** *******
    ****** ******* ******* ********* ** dready********** ******** ***** ** ** **** ***** ***** ********* ** **** ** ****** ********* ******* ********** **** *** **** ******
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    dready**********
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • G GaribanMüptezel:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ***** ***** ** ****** **** * ****** ** ***
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ***** ***** ***** ******** *********** ****** ******* ** ****** ****** **
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    G GaribanMüptezel: *** **