doğum kontrol hapı

dmt25

Üye
bunu baska bi yerde daha duymustum tasak geciyo heralde diodum gene karsima cikti, kanka gidip gubre al ufak paket o paraya sacma sapan bi is gbi geliyo bana dogum hapi atmak

developer

Kıdemli Üye
ciddi ciddi merak ediyorum kim hangi kafayla bitkiye doğum kontrol hapını ufalayıp suyla bitkiye verebilir ki. sömekler coşarda artık yeter dersen ertesi gün hapı filan mı vereceksin mübarek. pahalı da *** şeyleri

S

silas

Guest
Doğum kontrol hapının içindeki östrojen ve progesteron hormonlarının büyüme özelliğinden faydalanılıyor, çiçeklerde işe yarıyormuş, kenevirde ne derece başarılı olur bilemem

djdj

Yeni üye
ARKADASLAR BENDE GUBRE ARASTIRMASI YAPARKEN KONU BASLIGI DIKKATIMI CEKTI VE GECENLERDE TOHUM GOTURDUGUM YAYLACI BIR DAYIMIZ BİR ISTEGIN VAR MI DIYE SORDUGUMUZDA BANA DOGUM KONTROL HAPI BUL YIGEN BASKA BISEY ISTEMEM DEDİ :) VE BU DAYIMIZ BIZIM 10 YILLIK YAZIN ZEHİR YAYLA SIGARALARI ICMEMIZI SAGLAYAN YASLI ESKI KULAGI KESIKLERDEN BIR AMCA YANİ:) DOGRU OLABILIR SONUCTA ICINDE KADINLARIN HORMONLARINI OYNAYAN BIRSEYLER VAR ILERLEYEN ZAMANLARDA DENEME YANILMA OLAYINA GIRERSEM YAZARIM BURDAN ;)

Ü

Üye silindi 25337

Guest
Kim hortlatdı bu konuyu :)
Sisirebilir hormon ilacı sonuçta. Gdo gübrelerde var şişirmeK istiyorsan. Şu migrosda satılan sıvı çiçek gübresi de çok güzel sisiriyor. Ama ucuz torbacılardan aldığın bok gibi sigaradan bi farkı olmaz yapacağın sigaranın.
Bu arada saç dökülme sorunu kellik sorunu olanlar kullandığı şampuanın içine 2tane doğum kontrol hapı ezip karıştırın. Dökülmeye önlem ve daha çabuk uzuyor saçlar.
Kelliğe mi çözüm? . Eczaneye gidip hemen geliyorum

Bigbut

Müptezel
Selam arkadaşlar,

Doğum kontrol hapı kadınlar arasında popiler dir.
Ezip bitkilere verirler, çiçek çoşturduğu büyümeyi hızlandırdığı söylenir.
Fakat hiç bir bilimsel desteği yoktur.
Bizim bitkilerimiz oldukça değerli bu nedenle böyle maceralara girmenin manası yok diye düşünüyorum.
Tabii işe yarayan halk arasında uygulanan bazı yöntemler yok değil köklendirme için tarçın, aspirin, bal gibi.
Potasyum için muz kabuğu.
Kalsiyum için yumurta kabuğu gibi.
Ama bu uygulamalar da değerleri belirlemek mümkün değil.
Bu nedenle cannabis için hazırlanmış suplementler dışında bişey kullanmak akıl dışı.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • Z ZzındıK:
  • E ErdemRS6:
    hahahahahahahaha
  • zero00 zero00:
    ** ******** ******* ** hahahaha**** ******** ******* ******** hahahaha*
  • E ErdemRS6:
    ** ******** ******* ** hahahaha**** ******** ***** ***** ** **** ***** ** *****
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    **** ** *
  • E ErdemRS6:
    **** ** * ***** * ****** ****** ***** ******** ******* **** ******* ***** **** ******
  • E ErdemRS6:
    ******* ***** **** ***** **
  • E ErdemRS6:
  • zero00 zero00:
    ****** ********** ** *
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • Z ZzındıK:
    hahahaha **** **** **** ***** ****** ** **********
  • Z ZzındıK:
  • Z ZzındıK:
  • E ErdemRS6:
    **** ***** ***** **** ********** * ********** ******* ** ****** ********** *** ****** hahahaha* *****
  • Z ZzındıK:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    ** ****** ********* ******** * ** ***** *** ******* hahahaha*** * hahahaha*
  • E ErdemRS6:
  • zero00 zero00:
  • Z ZzındıK:
    *** ****** **** * ******** ** ** *** ********* *** ********** ********* ** **
  • zero00 zero00:
    hahahahahahahaha
  • zero00 zero00:
    zero00 zero00: ********** * ** *** ***** ****** ******** ****