Doğru sulama miktarı

Kila_cj

Yeni üye
İndoor 8 lt air saksı 4. Hafta ilk topping atıldı manin lining uyguladım. Saksı başına bir litre gidiyoruz saksının altında hafif su akıyor ama az su veriyorum gibime geliyor fikirleriniz ? @higthead @Kanka

Kanka

Administrator
Yönetici
kanka valla görmeden birşey diyemem kimisinin bitkini var 30 günlük benım 10 günlük bitki gibi , tipine göre sulama yapıyorum ama heşey normalde 8 Lt saksıya 4. hafta 1Lt su benım şartlarımda sınır , 1 L max yani 500 ml de verebilirdim illa alttan akmasına gerek yok daha bloom gubresı vermıyosundur tuz birikmesi olmaz

Melez

Müptezel
kanka valla görmeden birşey diyemem kimisinin bitkini var 30 günlük benım 10 günlük bitki gibi , tipine göre sulama yapıyorum ama heşey normalde 8 Lt saksıya 4. hafta 1Lt su benım şartlarımda sınır , 1 L max yani 500 ml de verebilirdim illa alttan akmasına gerek yok daha bloom gubresı vermıyosundur tuz birikmesi olmaz
kanka yakin bi zamanda sog icinde bi sulama cizelgesi bekliyoruz senden forumda bu konuya dair hicbisey yok bi cizelgeyi sen yaparsan cok memnun kaliriz

cancan27

Yeni üye
Merhaba kankalar 2 adet auto tohumum var yeni patlattım 20 lt saksıya atıcam direk doğru sulama konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • S sodamoda:
    ********** hahahaha
  • Ö öyleişteolmuyorsensiz:
    **** ******* hahahaha******** ***** ******** ******* ****** ********** hahahaha ** ** ***** ******* ****** hahahaha * ******* ***** **** ******* ******* ********** ********* ******** ***** ********* *** ****** ******** ****** **** **** ***** hahahaha* ***** ********** ***** ***** ***** **** ** **** ******** ****** ******* *** ******* ****** ******* ******** ****** ***** ***** ******** hahahaha ******* *** ******* ********* **** ********** hahahaha*** **** ***** ******* ****** ****** hahahaha * ****** hahahaha *** ******** *** ** ********** ***** ***** ********** hahahaha**** *** ******* *******
  • obeb obeb:
    ****** ***** ******* *** ******* ***** hahahaha** hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
    +1
  • Ö öyleişteolmuyorsensiz:
    ****** ***** ******* *** ******* ***** hahahaha** hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha

**
  • B b4r0n11:
  • F Fantastiko777:
    **** ***** ** ****** ***** *** hahahaha **** ** ******** ********* hahahaha ****** ********* ******* *** ******* ****** **** ******** ****** ** *** **** *** ******* * ******* **** *** *** hahahaha*** ** ****** **** hahahaha******* ********** **** ********* **** ******* **** ** ********* hahahaha** **** ***** ******** hahahaha ********** ** ***** ********* ********* ****** hahahaha* *** * **** ********** **** ***** ******** *** **** ** ********** hahahaha**** ******
  • H H4.20:
  • obeb obeb:
    **
    obeb obeb: **