Doğru duman almak

muadip

Doktor
Eskiden ciğer çekimi yani oksijenli çekiyordum, sigarayı daha sonra normal sigara gibi içmeye başladım ve fark ettim ki ciğer çekimi bana göre ( harmanlik) eskidende hep harmandik baba :D ondan heralde cigerden cekiyodum ve birde ciğer çekimi sigarayı pic ediyor yol yapiyor. Normal içim bence daha keyifli hem sigara yanıp yol yapmıyor. Ufak ufak 2 duman alıyorum bırakıyorum:D
normal içim diyorum :D

istr

Ordinaryüs
O nargile gibi sigaraya asılan kankilerimi hiç anlamamışımdır, sebebi ney bu hareketin, zaten normal sigara gibi tükettiğin zaman da önce dumanı ağzında biriktiriyor sonra dışarıdaki oksijenle beraber içine çekiyorsun, sadece boğazından içeri dumanı soğumuş şekilde sokuyorsun o yüzden yanma vs yapmıyor, Nargile gibi çektiğin zaman sigarayı yakıyorsun, içim keyfini bitiriyorsun, bir de sigara tütün varsa katranın diplerde birikip sigaranın daha da bir rezil hal almasını sağlıyorsun, zimbabbeli rastafaryanlar bile öyle asılmıyor sigaraya.

MalrukLord

Doktor
O nargile gibi sigaraya asılan kankilerimi hiç anlamamışımdır, sebebi ney bu hareketin, zaten normal sigara gibi tükettiğin zaman da önce dumanı ağzında biriktiriyor sonra dışarıdaki oksijenle beraber içine çekiyorsun, sadece boğazından içeri dumanı soğumuş şekilde sokuyorsun o yüzden yanma vs yapmıyor, Nargile gibi çektiğin zaman sigarayı yakıyorsun, içim keyfini bitiriyorsun, bir de sigara tütün varsa katranın diplerde birikip sigaranın daha da bir rezil hal almasını sağlıyorsun, zimbabbeli rastafaryanlar bile öyle asılmıyor sigaraya.
arkadaşa katılıyorum bütün bunlara ek öyle asılanların ağzına kürekle vurasım geliyor :D

Kanka yıllarca aynı dediğin gibi nargile içer gibi sigara içtik samimi söylüyorum amelelik. Bira içmek gibi. Boğazın acıyor sigara **** oluyor. Birde o sigarayı dönüyorsanız ciğeri sağlam olan 5 saniye duman alırken diğeri 3 saniye alıyor hak geçiyor. Cahillik işte kendimizi kanıtlamak için ölümüne duman alıyoduk :D

paşo

Yeni üye
Kanka yıllarca aynı dediğin gibi nargile içer gibi sigara içtik samimi söylüyorum amelelik. Bira içmek gibi. Boğazın acıyor sigara **** oluyor. Birde o sigarayı dönüyorsanız ciğeri sağlam olan 5 saniye duman alırken diğeri 3 saniye alıyor hak geçiyor. Cahillik işte kendimizi kanıtlamak için ölümüne duman alıyoduk :D
normal sigara gibi mi içiyorsun

Ü

Üye silindi 36443

Guest
Eskiden boş sigara içer gibi alırdım dumanı, baktım artık kesmiyor sigara kafama az girmeye başlıyor. Şimdi bı asıliyorum 8-10 saniye de dumanı ciğerlerimde tutuyorum nefesimi tutup. Sonrasında kafam tasak gibi olunca sigarayı yarım saat unutuyorum küllükte. Bence süpürge gibi çekmek daha güzel :D

Avare

Doktor
Joint içiyorsam sigara gibi dumanı önce ağzımda toplayıp 1-2 sn soğutup öyle yolluyorum.
Kapak aldığım zamanlarda bazen süpürge bazen normal çekim yapıyorum.
Kişisel zevkler kişilere göre farklılık gösterir.
Çok yakın bir dostum sigarayı yüzük parmağı ile serçe parmağı arasına sıkıştırıp yumruktan çekiyor

istediğim olay bu ama buradaki sigaralarla öyle takılmak ölümcül olabilir :D
kanka valla haklısın. O yüzden ben ipince sarıyorum bazen yarısında sandalyede kapy şeftali olduğum da oluyor :D ama inan tertemiz kafa.terrrrtemiz ya gerekirse üç duman aldığında bitecek bi sigara yap ama ful yeşil yap. Dua edeceksin bana kanka :)

XKore

Yeni üye
Kanka klasik pipo ile mi içiyorsun yoksa özel dalga içmek için olanlarla mi?
Hepsini denedim geçmişte.Klasik olmaz biz yağ yakıyoruz anlatabiliyor muyum.Tahtaya işliyor kazınmıyor temizlik zor.Hepsi farklı kafanı karıştırmayım :) metal,kauçuk kokusundan hoşlanmıyorum aromasına giriyor gibi hafif.Cam ve tavsiyem olan doğal taş hani 12cm altıgen veya tabuta benzerleri var bunlar hepsi yabancı sitede var biliyorsun ya. Cam istersende hornet marka tavsiye yine.
Temizlik şöyle dezenfektan veya kolonya en iyi uçucu olacak asla tat bırakmaz ve o temizliği yanmış yağı kusursuz temizler ıslak mendili parçalar halinde yırt dök ince tornavida ile parçanın içine it diğer taraftan çıksın bir iki kerede tertemizsin pipoyu alkole bandırma boşuna.Kesinlikle tel kullan Telide iğneyle temizle delikleri her bitişte temizle kapanmasın bu kadar.heryer tel.)

Avare

Doktor
Hepsini denedim geçmişte.Klasik olmaz biz yağ yakıyoruz anlatabiliyor muyum.Tahtaya işliyor kazınmıyor temizlik zor.Hepsi farklı kafanı karıştırmayım :) metal,kauçuk kokusundan hoşlanmıyorum aromasına giriyor gibi hafif.Cam ve tavsiyem olan doğal taş hani 12cm altıgen veya tabuta benzerleri var bunlar hepsi yabancı sitede var biliyorsun ya. Cam istersende hornet marka tavsiye yine.
Temizlik şöyle dezenfektan veya kolonya en iyi uçucu olacak asla tat bırakmaz ve o temizliği yanmış yağı kusursuz temizler ıslak mendili parçalar halinde yırt dök ince tornavida ile parçanın içine it diğer taraftan çıksın bir iki kerede tertemizsin pipoyu alkole bandırma boşuna.Kesinlikle tel kullan Telide iğneyle temizle delikleri her bitişte temizle kapanmasın bu kadar.heryer tel.)
Kankam chillum var seramikten ama usta hazneyi çok büyük yapmış neredeyse bi çiftli alıyor :D normal pipolarım da var o yüzden sordum verimli oluyor mu diye kankam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Y Yagzm:
    Y Yagzm: **** ******* ***** ********