Doğru besin kullanımı Advanced Nutrients

Arkadaşlar bildiğimiz üzere advenced Nutrients bitki besinini kullanıyorum tabloya göre merek ettigim sey bud faktor x karıstırınca en son digerleri de olmuyor humus sümük gibi bisey olusuyor su yüzünde buda aklımı karıştırıyor acaba bazı ürünlerle kimyasal bilesime girip besin kalitesinde bir düsme söz konusu oluyor mu merak ettim dogru su bunun Bi sırasıda yok bu konuda tecrübe sahibi olan arkadaşlar varmı bir besini verirken digerini öldürüyormuyuz acaba hepsinide tek tek veremeyiz çok aklıma takıldı dogru su adventec Nutrients kullananların basına geliyordur sadece bud faktor x koyunca degisiyor onu en son koyuyorum ilk mi koyacaz VS onunda Bi tablosu varmı acaba

secretBud

Yeni üye
Kanka
Arkadaşlar bildiğimiz üzere advenced Nutrients bitki besinini kullanıyorum tabloya göre merek ettigim sey bud faktor x karıstırınca en son digerleri de olmuyor humus sümük gibi bisey olusuyor su yüzünde buda aklımı karıştırıyor acaba bazı ürünlerle kimyasal bilesime girip besin kalitesinde bir düsme söz konusu oluyor mu merak ettim dogru su bunun Bi sırasıda yok bu konuda tecrübe sahibi olan arkadaşlar varmı bir besini verirken digerini öldürüyormuyuz acaba hepsinide tek tek veremeyiz çok aklıma takıldı dogru su adventec Nutrients kullananların basına geliyordur sadece bud faktor x koyunca degisiyor onu en son koyuyorum ilk mi koyacaz VS onunda Bi tablosu varmı acaba
Kanka benimde bi sorum olcak. Bitkinin 3. Haftasinda micro grow bloom b52 karistirip verdim. Bazi arkadaslar bloomu vermiyor dogrusu nedir. An 3ude lazim diyor. Gubreden sonra yaprakta parcalanma oldu bocek yemis gibi

Kanka

Kanka benimde bi sorum olcak. Bitkinin 3. Haftasinda micro grow bloom b52 karistirip verdim. Bazi arkadaslar bloomu vermiyor dogrusu nedir. An 3ude lazim diyor. Gubreden sonra yaprakta parcalanma oldu bocek yemis gibi
Kanka o advandec Nutrients 3 lü kullanın diyor o seti nedense ben connoisseur grow ve sömeklenme de connoisseur bloom kullanıyorum senin o gübre 3 de aynı anda kullanılıyor sitesinde falan öyle yazıyor o yapraktaki leke görmek lazım ama cal mag eksiliginden de yapabilir

Ü

Üye silindi 14596

Guest
kanka sugarcandy veya carboload kullanıyorsun sanırım gübreyi verirken örnek micro grow bloom ilk sugarcandy veya carboloadı vermen lazım ve iyice karıştırman yoksa budfactor x i eklersen posa yapar

kanka sugarcandy veya carboload kullanıyorsun sanırım gübreyi verirken örnek micro grow bloom ilk sugarcandy veya carboloadı vermen lazım ve iyice karıştırman yoksa budfactor x i eklersen posa yapar
Yaşa kanka demek istediğim buydu iste onlar biraz katı o yüzden sanırım iyice karısması lazım diger gübreler onlara yapısıyor galiba oda dedigin gibi posa yapıyor

Ü

Üye silindi 14596

Guest
Yaşa kanka demek istediğim buydu iste onlar biraz katı o yüzden sanırım iyice karısması lazım diger gübreler onlara yapısıyor galiba oda dedigin gibi posa yapıyor
zaten carboloadın arkasında veya budfactor x ' in arkasında yazıyordu vermeden önce rezervuarı iyice karıştırın diye :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ******** *** *** ********