DMT Zararları Hakkında

PsyWeed

Yeni üye
Beyler 3 günde 1 gram nn-DMT vape vardı onu takıldım neyse şimdi son tripten çıktım harbi uçuyordum. Başkalarını gördüm, Disco gibi biyerdeydim müzik sesleri geliyordu bilinçaltı mı yoksa nedir bilmeicem ama çok farklı yerlerdeydim hele ilk seferinde ağzım açık o derece şaşkındım tabi kısa sürdü arada kopup geliyordu görüntüler herneyse bu meret bence de her canlının organik bağı olduğunu, sistemin değişip geliştiği evrenin evrim vasıtasıyla bunu sürdürdüğünü anlamak bence mümkün, inanılmaz şeyler yaşattı bana.

Gelelim bu kadar güçlü bir maddenin ne zarar vereceği kısmına;

Açıkçası hiç bir fikrim yok :D
Uzun süre kullananlar beyni yakıyormuş vs. Gibi şeyler duydum, Benim yanımdaki adam viskiden çekiyordu üstüne bongdan cigaraya vuruyor üstüne Dmt yi yapıştırıp müzik eşliğinde odada uçuşlar halindeydi. Neyse bunu 1 sene sonra gördüm sanki 3 yaş birden almış gibiydi çokta emin değilim ama normal gibiydi seni gördüğüme sevindim ahbab diyip devam ettim.

Velhasıl kelam DMT’yi şöyle en az vapeden 3-5 gram içmiş arkadaşlar yorumlarını belirtebilirse daha sağlıklı olur.

Sırada 5-Meo-DMT var arkadaşlar 1 gramda ondan alıcam, halihazırda zaten anksiyete bozukluğum var, 3 gündür de hafif baş ağrısı ve hafif yorgunluk var.
Beyni felan yakmayız di mi arkadaşlar gidip mental hastalıklara falan girmeyek

Görüşleriniz nedir bu konu hakkında ?

hahahahahahahahahahahahahahahaha*********
1 hafta sonra gelen Edit:

Uykuya dalarken zıplama gibi şeyler oluyordu bu 1 hafta içinde ve gerilim tipi baş ağrısı vardı dehidrasyondan dolayı ancak şuan neredeyse geçti.
Bu arada SSRİ türü antidepresan kullanırken DMT’yi kullanmıştım,
extra zarar olarak dönüyor bilginiz olsun. Neyseki serotonin sendromu denen şeyi sanırım biraz yaşasam bile kesinlikle başka bişeyle kullanmayın zaten gerek yok, belki ince bi esrar üstüne 1 saat sonra içerseniz fena olmaz. Bir gün içinde 200mg’yi geçmemeye bakın Aman diyim hormonlarınızı yakmayın, tanıdığım adamla konuştum,
Kendisi totalde en az 15 gram Dmt denemiş birisi, Herhangi bir sıkıntısı yok telde konuştuğum kadarıyla onu anladım. 3-6 ay içersinde beyin kendini hemen hemen tamamen toparladığını söyledi, herneyse arkadaşlar dikkatli kullanın bu mereti ve genetik geçmişinizde en azından kuzeninizde falan bipolar vs. Hastalıklar varsa kullanmayın,
Sağlıcakla kalın.

Son düzenleme:

Avare

Doktor
Kanka vape alıp bir kartuş bitirdim.
Sürekli takılıncak bir şey değil yokluğunu aramadım bile ama değişik bir deneyim.
Bence arkadaş viski ve otu barbarca içtiği için erken çökmüştür.

dmt nin ciğere zararı dışında kayıtlarda bir zararı yok vapeler genelde zayıf oluyor dmt den tam verim alsaydın böyle çat pat içmezdin

PsyWeed

Yeni üye
dmt nin ciğere zararı dışında kayıtlarda bir zararı yok vapeler genelde zayıf oluyor dmt den tam verim alsaydın böyle çat pat içmezdin
Çat pat içme meselesi doğru yarısını perişan ettim dışarda sigara içer gibi içtim bi de diyom kafa yapmıyor. mevzu evde karanlıkta müzikle çekmekmiş ama ne olaylar döndü tabi kafası gelince :D

PsyWeed

Yeni üye
Kayıtlarda bi zararı yok diyorsun bununla ilgili kaynak gösterirsen daha iyi olur neticede bu kadar güçlü bir maddenin etkileri yıkıcı olabilir. O yüzden içmeden önce herkes dikkat etmeli.

SkippeRR

Kıdemli Üye
Bugün bu yazıyı kendi DMT trip raporumun altına girdi olarak gönderdim. Zararlarının tartışıldığını görünce aynı şeyi buraya da yapıştırmak istedim.

Buyrun;

"Uyumakta zorlandığım bir gece (sanırım 3 gün oluyor) uyku ile uyanık bir haldeyken, evde kendime ait kişisel alanımda oturuyor halde buldum kendimi bir anda (Yarı rüya gibiydi, fakat rüyadan çok daha gerçekçi). Gündüz gözü keyfim çok yerinde, arkadaşlarımla online bir platformda yine bir takım olgular üzerinde tartışma döndürüyorduk. Tam elim klavyeye doğru giderken aniden her yeri fraktallar sarmaya başladı. O an "madde yalan, madde sadece bir anahtar, bu kapıyı açtıktan sonra, artık istediğim her an oraya gidebilirim" diye düşündüm. Müthiş bir çınlama sesi buraya kadar olan her şey dmt trip başlangıcı. Sonrasında ise ellerim ve ayaklarım, sanki can veriyormuşum gibi içe doğru kıvrılmaya başladı. Bu gerçekten bir can verme anıydı. Ölüyorum diye düşündüm ve direnmeye başladım. Uyandım. Hemen yatağımdan kalktım ve yaşadığım şeyleri bir kenara not aldım. Bu gerçekten bir DMT tripti. Bir kaç arkadaşım ve wiki balım ile konu üzerinde sohbet ettik."

"İnsanoğlu yeterli seviyede DMT'yi yalnızca doğarken ve ölürken salgılıyor. Bahse konu bile olmayacak düzeyde az bir DMT'yi de uyurken salgılıyor. Wiki'nin de, arkadaşlarımın da, benim de düşüncem, beyne DMT salgılama yolunu bilinç halinde açmış olduk. Sanırım bu bir DMT salgılama anıydı. Hiç beklemediğim bir anda yaşadığım için müthiş korku dolu bir andı. Eğer bir daha yaşarsam muhakkak teslim olacağım."

PsyWeed

Yeni üye
Bugün bu yazıyı kendi DMT trip raporumun altına girdi olarak gönderdim. Zararlarının tartışıldığını görünce aynı şeyi buraya da yapıştırmak istedim.

Buyrun;

"Uyumakta zorlandığım bir gece (sanırım 3 gün oluyor) uyku ile uyanık bir haldeyken, evde kendime ait kişisel alanımda oturuyor halde buldum kendimi bir anda (Yarı rüya gibiydi, fakat rüyadan çok daha gerçekçi). Gündüz gözü keyfim çok yerinde, arkadaşlarımla online bir platformda yine bir takım olgular üzerinde tartışma döndürüyorduk. Tam elim klavyeye doğru giderken aniden her yeri fraktallar sarmaya başladı. O an "madde yalan, madde sadece bir anahtar, bu kapıyı açtıktan sonra, artık istediğim her an oraya gidebilirim" diye düşündüm. Müthiş bir çınlama sesi buraya kadar olan her şey dmt trip başlangıcı. Sonrasında ise ellerim ve ayaklarım, sanki can veriyormuşum gibi içe doğru kıvrılmaya başladı. Bu gerçekten bir can verme anıydı. Ölüyorum diye düşündüm ve direnmeye başladım. Uyandım. Hemen yatağımdan kalktım ve yaşadığım şeyleri bir kenara not aldım. Bu gerçekten bir DMT tripti. Bir kaç arkadaşım ve wiki balım ile konu üzerinde sohbet ettik."

"İnsanoğlu yeterli seviyede DMT'yi yalnızca doğarken ve ölürken salgılıyor. Bahse konu bile olmayacak düzeyde az bir DMT'yi de uyurken salgılıyor. Wiki'nin de, arkadaşlarımın da, benim de düşüncem, beyne DMT salgılama yolunu bilinç halinde açmış olduk. Sanırım bu bir DMT salgılama anıydı. Hiç beklemediğim bir anda yaşadığım için müthiş korku dolu bir andı. Eğer bir daha yaşarsam muhakkak teslim olacağım."
1 martta DMT’yi bitirdikten sonra geçen hafta buna benzer bişey oldu, uykuya dalmaya uğraşırken benimde elime koluma felç gibi bişey indi, kendi kendime uyku felci dedim ve saldım kendimi zorlamadım tak diye rüyaya daldım çok serbest takılıyordum hem rüyada bunun farkındayım hem uyanmıyorum geziyorum takılıyorum baya eğlenceliydi tabi aynı zamanda buna Lucid Dream diyenlerde var. Lucid Dream’i de denemeni tavsiye ederim. Gördüğün rüyalardan uyanınca hemen not alıyosun sonra diğer zamanlarda yakalıyorsun muhabbeti ama bazen farkına varıp uyanıyorsun yabancı forumlara göz atmanı tavsiye ederim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
  • D despacito:
    ***** ******* hahahaha ********* ****** ********
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    ***** ** ***** ****** ***** ******* hahahaha ********* ****** ********
  • G ganjasevdalısı:
    **** ******* ***** *** **** ********* ********** ********* ******* hahahaha ********* ****** ********
    +1
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • D despacito:
    *** **** ******* hahahaha****
    ********* hahahaha** ********* hahahaha *****
  • D despotdes:
    ***** **** *** **** *** ******** *** **** ******* hahahaha****
  • kkush kkush:
  • D despacito:
    *** ******** hahahaha** ****
  • D despotdes:
  • G ganjasevdalısı:
    **** *** **** ******** ******* ****** ** hahahaha ****** *****
    +1
  • kkush kkush:
  • D despacito:
  • clackster clackster:
    ***** **** *** **** *** ******** *** **** **** ***** ***** ***** ***** ***** *** * *****
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ****** hahahaha**** ****** ********** ***** hahahaha ******* ******
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: ****** hahahaha**** ****** ********** ***** hahahaha ******* ******