DMT ve enhanced leaf tarifi veriyorum

• Konbuyu başlatan Üye silindi 31432
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 31432

Guest
Kankalar iyi aksamlar herkese, forumda isinize yarayacak bir seyin eksik oldugunu fark ettim ve size kiyamadim. Bir yerlerden aldigim tarifi kendi tecrubemi de katarak turkceye cevirdim umarim begenirsiniz. Eger yapacaksaniz lutfen en sonuna kadar okuyun malzeme hesabinizi vs iyi yapin.

Malzemeler:
  • 100g toz mimosa hostilis kok kabugu
  • Aritilmis ya da herhangi bir icme suyu - musluk suyu kesinlikle kullanmayin. Aritilmis su daha iyi olacaktir fakat marketten aldiginiz icme suyu da is gorur. Ayni zamanda dondurma evresini gecip saf su da kullanabilirsiniz. Ama bunu sadece malzemeniz tamamen toz halindeyse yapin.
  • Sodyum hidroksit - kaliteli oldugundan emin olun
  • 5% asetik asit iceren beyaz sirke (marketten alacaginiz bu seviyelerde olacaktir) - dumduz sirke, 10% da is gorur ama ona gore suyla inceltip ekleyin.
  • Iyotsuz sofra tuzu - dostlarim icinde hicbir sey olmasin, dumduz sodyum klorur. Iyot ya da baska bir sey olmasin
  • HeptaneNaphtha (siyah sisedeki zippo benzini is gorur) - kesinlikle buharlastirip bir sey kalip kalmadigini kontrol edin / temiz bir bardaga ya da herhangi bir cam kabin ustune birkac damla damlatip bir sey kalip kalmadigini kontrol edin.
Ekipman:
  • 1L borosilikat sise - tarifte sise dedigim yerde akliniza bu gelsin. Her sey bu sisenin icinde donecek. Her malzemeyi karistiracaginiz sise bu. Ayrica sisenin kendisi ya da 700-800ml isaretinden sonrasi ne kadar ince olursa o kadar iyi, genis agizli yerde zippo benzinini pipetle cekmek cok zor olur, ugrasirsiniz. Hatta tercihen 20-30ml ince bir mezur alabilirsiniz, buna ilerde donucem.
  • cam huni
  • 100ml ve 500ml kapasiteli 2 tane yuksek isiya dayanikli beherglas. (100ml olani 60 ml vs olcmek icin kullacaksiniz, olculerinizi cok dikkate alin) / isiya dayanikli olmasinin sebebi sodyum hidroksiti suya karistirinca cok fazla isinin ortaya cikmasi, o beherglas elinizde kirilirsa cok kotu yanarsiniz dostlarim
  • 5-10ml cam laboratuvar pipeti ve pipet pompasi
  • Mutfak tartisi 1-500 gram arasi olcmek icin kullanacaksiniz. Ayni zamanda miligram(0.001g) tartisi almanizi da kesinlikle oneririm, hatta alin yani onsuz olmaz sonradan cok ararsiniz
  • 4, tercihen 5 tane derin olmayan genis borcam (bunlari dmt ile yuklu zippo benzinini ustune fiskirtip buzluga atmak icin kullanacaksiniz, derinligi ne kadar az olursa dmt kristallerini kazimasi o kadar kolay olur)
  • Strec film
  • Sicak isi banyosu - kanka ekipmaniniz yoksa tencereyi suyla doldurup siseyi icine koymaniz yeterli olur, ama sous vide ya da benzer islevi olan bir aletiniz varsa mukemmel olur. Eger tencerede ya da isiyi direkt alttan alacagi bir sey kullaniyorsaniz tencere ile sise arasina havlu vs koyun. Hic isi kullanmadan yapmak da mumkun ama karisimi 50-60 derece arasinda tutmak verimliligi arttiracaktir
Koruyucu ekipman:

• Plastik ya da nitril eldiven
  • Guvenlik gozlugu
  • N95 maske

Adim 0: Baslamadan once

1. Buzlugunuzu iyice acin, genis borcamlari koyabileceginiz bi yer acin.
  2. Tencerede isi banyonuzu hazirlayin (30-60 derece arasi her isi is gorur)
  3. Kanka bi zahmet masayi ortami bi temizle, kedin kopegin varsa ortamdan uzaklastir, steril bir ortamda olman lazim, mutfakta yapiyosan bi zahmet bulasiklari da yika dunden beri orda duruyolar ****.
  4. Kanka bi de mantigini kullan koruyucu ekipmani ne zaman kullanacagini bil boyle seyler sakaya gelmez
Adim 1: mimosayi tart kanka

Kanka 100 gram kok kabugu tartmayi sana ben ogreteceksem burada birak zaten. Sadece ufak bir not, bu teknik en iyi toz halindeki kok kabuguyla calisir. Elinde butun ya da parcalanmis varsa tavisyem bi guzel ogutmenden yana. Tamamen toz olmayabilir, ufak ufak lifler kalabilir, sorun degil kanka sadece kalin parcalar olmadigindan emin ol.

Adim 1.5: Dondurma islemi

i. 100 gram mimosa hostilisi 300-400ml onceden bahsettigim sekilde suyla bi kavanozun icine koyun (mimosa tamamen toz halinde ise bu adimi gecip direkt eczaneden aldiginiz saf suyu kullanabilirsiniz. Hem zamandan tasarruf edersiniz hem de surekli dondurup cozdurmekle ugrasmazsiniz)

(Eger toz degilse ve toz haline getiremiyorsaniz bu adimi kesinlikle uygulayin, kalin parcalar da olmasin, ne kadar yuzey alani olursa o kadar iyi)

ii. 1 saat boyunca bu karisimi hafif isi banyosunda isitin.

iii. Sonra bu kavanozun kapagini kapatip buzluga koyun, dondurduktan sonra cikarip cozdurun. Bu dondurup cozdurme islemini 3 kere daha tekrarlayin.

Adim 2:

Eger dondurma islemini yaptiysaniz o karisimi kavanozdan direkt siseye aktarin. Yapmadiysaniz siseye 100g mimosa hostilis koyup 300-400 gram su ekleyin.

Adim 3:

1. Siseye 60ml sirke ekleyin.
  2. Sisenin kapagini kapatip hafif calkalayin ve altina bakin bi o mimosa tamamen karismis mi yoksa altta mi kalmis. Altta kaldiysa biraz daha calkalayin (calkalamak yerine cam cubukla karistirabilirsiniz. Biraz gec bir not olarak sunu da soyleyeyim, plastik hicbir sey kullanmayin dostlarim, tercihiniz camdan yana olsun)
  3. Sisenizi 8-10 saat isi banyosuna koyun, dedigim gibi eger tencerede yapiyorsaniz arada bir havlu vs olsun. Baktiniz isi yukseliyor kisin, baktiniz az geldi arttirin, mantigini kullan kanka iste
  4. Ara sira karistirin/calkalayin ve kapagi arada bi acip basinci salin
Adim 4:

1. 50 gram tuzu tart kanka.
  2. 150 ml su kaynatip beherglasa aktarin.
  3. 50 gram tuzu beherglasa aktardiginiz suya ekleyip tuzu icinde cozdurun. Baktin ne yaparsan yap cozulmuyo **** et isleme devam et kanka tuz karisimin icine girsin sonra karistirirsin yine
  4. Tuzlu suyu siseye aktar
Adim 5:

Kanka insiyatifi sana birakacaktim ama kiyamadim. Bu noktada gozluk maske eldiven falan ne varsa takip breaking bad baskili tisortunu giyiyosun.

Sodyum hidroksit sakaya gelmez arkadaslar, gozunuze elinize oraniza buraniza gelmesin, ortami da guzelce havalandirin, maske taksaniz da solumaktan kacinin.

Bir yere dokulurse sirkeyle temizleyebilirsiniz aklinizda bulunsun.

ASLA SUYU SODYUM HIDROKSITIN USTUNE DOKMEYIN, SODYUM HIDROKSITI SUYA EKLEYIN,yoksa amaniiinn.

1. Yine 50g tart kanka
  2. 250ml SOGUK suyu isiya dayanikli tas gibi beherglasina aktar
  3. Yavaassca, 10-20 gramlik asamalar halinde sodyum hidroksiti suya ekle. Tercihen cam cubuk, yoksa metal kasik ile iyice cozulene kadar karistirin. Tekrar soyluyorum, suyu kristale degil, kristali suya ekleyin. Her seferinde sodyum hidroksitin cozuldugunden emin ol kanka acelen yok.
  4. Siseyi isi banyosundan cikar bi havlunun falan ustune koy kanka sodyum hidroksit karisimi zaten cok sicak olmali su an.
  5. Cok dikkatlice cam huni yardimiyla karisimi siseye ekle.
  6. Hafifce calkalayip karistir; asiri fena kararmasi lazim sisedeki karisimin, nerdeyse siyaha donecek her seyi dogru yaptiysan. Kapagi acip basinc salmayi unutma. Bundan sonra bi 10-20dk bekle bi yerine otursun her sey. Kapagi gevset basinc sal ara ara
  7. Eger cok yogunsa karisimi 900-1000mlye tamamlayacak kadar su ekleyebilirsin.
Adim 6:

Kankacim buraya bir guvenlik uyarisi gecicem izninle. Bu asamada ortamda sigara yakmayin, tencereyi ocagin ustune koyup isi banyosu yapmayin, hicbir ates olmasin cakmak falan yakmayin. Ortami da havalandirirsan guzel olur.

1. 50ml heptane/naphtha (sen de benim gibiysen zippo benzinine bakiyosun su an) olc kanka temiz bi beherglasta. Sonra bunu siseye ekle.
  2. Bunu hafifce calkala kanka, bisiklet pedalinin donme seklinde falan calkalayabilirsin, amacin zippo benzininin olabildigince dmtye temas edip onlari yuzeye cikarmasi. 20-30 saniye yap bunu. Kapagi gevsetmeyi de unutma kanka bunu artik soylemicem sen her firsatta yap
  3. Zippo benzininin yuzeyde bi tabaka olusturmasini bekliyosun simdi kankacim. Ilk seferde 1 saati bulabilir. Tekrar ettigin zaman daha kisa surecek
  4. bunu 4 kere daha tekrar et.(kanka bunu soylememe umarim gerek yoktur, ama tekrar etme isleminden kastim calkalayip yuzeye cikmasini beklemek. Mal gibi her tekrarda daha fazla benzin ekleme. Ilk seferle birlikte 5 kere calkalayip ayirmis olacaksin. Amacin guzeeeeelcene dmt toplamak.)
Adim 7:
  1. Kanka, umarim elin titremiyordur, simdi yanda borcamini hazir et, strec film de orda olsun, cam pipetle o zippo benzini tabakasini cekip borcama aktaracaksin. Ucundan ucundan cek, asla ve asla siyah karisim gelmemeli. Gelirse geri siseye bosalt, pipet kirlendiyse pipeti yika ve tamamen kuruduktan sonra tekrar dene.
  2. Eger dedigim sekilde temiz cekemiyorsan (ya da sonlarda zorlaniyorsan, bunu tekrarlayacaksin o yuzden icin rahat olsun ufak bi tabaka birak.) cektigini bahsettigim ince mezurun icine aktarabilirsin, ince kapta tabaka daha yuksek olacak ve cekmesi daha kolay olur.
  3. Ilk cektigin tabaka biraz bulanik olacak, bu iyiye isaret kanka dmt dolu o.
  4. Ilk kez cekme islemini yaptiktan ve borcama aktardiktan sonra o borcami strec filmle iyice kapat ki buharlasmasin. Ikinci cekisten cikanlari da zippo benzini sig kaldigi ve ayni kivamda bulanik oldugu surece ayni borcama koyabilirsin. Oyle degilse her bir cekisini ayri ayri borcamlara koy. Oyleyse de ikinciden sonrakileri yine ayri borcamlara koy.
  5. Kanka simdi taaaa 6. Adimin zippo benzini ekleme yerinden yeni zippo benziniyle buraya kadar 4 kere daha tekrarliyorsun. Yani zippo benzini ekleyip ayristirma islemini yine 6. Adimdaki gibi yapacaksin. Sonra 7. Adimi da tekrarlayacaksin. Sana toplam 250ml zippo benzini gerekecek yani. Toplamda 5 kere zippo benzini ekleyip cekip borcama aktaracaksin. O borcamlari strec filmle iyice kapatmayi unutma.
  6. Eger bi borcamla isin bittiyse daha eklemeyeceksen ve strecle sardiysan, hadi hayirli olsun kanka buzluga atma zamani. Yer actigindan ve borcamlarin duzgun durdugundan emin ol
  7. At buzluga 18 saat beklesin kanka. Biliyorum bakmak isteyeceksin ama bakma birak rahat rahat dursun orda
Adim 8: e simdi napicaz?

Kanka cami pencereyi ac iyi havalansin ortam. Burada biraz hizli olman lazim

1. Kanka simdi borcamlardan birini cikarip baktiginda dmtnin kristal kristal benzinin altinda durdugunu goreceksin. Hemen benzini bi cam kavanoza dok, genc adamsin lazim olur. Borcama su falan damlamadigindan emin ol. Amacin zippo benzininden tamamen kurtulmak.
  2. Borcami bi vantilatorun onune koy kanka 20 dakika o naphtha tamamen buharlassin gitsin. Sadece dmt kalmasini istiyosun orda
  3. Bu sirada ayni islemi diger borcamlara da teker teker uygula. Hepsini ayni anda cikarirsan oda sicakligina dondukce dmt tekrar benzine karismaya baslayacak o yuzden teker teker yap. Hepsini ayni anda buzluktan cikarma
  4. Disarida yapiyorsan ustune gazete mazete bisey koy herhangi bir sey temas etmesin kanka
Bu asamada dmtnin kokusu gelecek, cicegimsi bir kokuyla yeni ayakkabi kokusu gibi bir sey olacak kanka.

Adim 10: dunyanin en guzel hislerinden biri

Kanka borcamlarda her seyi dogru yaptiysan beyaz, sarimtirak, sari kristaller ya da yag olacak. Bunlarin heeeeepsi, yag da dahil, dmt. Tabi beni dinlemeyip siyah karisimdan cektiysen oyle degil. Ama sen guzel bi kardese benziyosun oyle gormezden gelmeler falan sana yakismaz.

• Bi jilet yardimiyla kazi kanka bunlari.
  • Tartmak icin mg tartisinin uzerine kagit koyup her seyi ona koyup oyle tartabilirsin. Teoride %3 dmt cikarman mumkun olsa bile bayaaa bi zor. Bitkinin kalitesine vs bagli olarak her seyi dogru yaptiysan 1-2 gram dmt cikarmis olacaksin. Seni baska diyarlara goturen dmt dozunun 30-50mg oldugunu dusunursen baya iyi. Ne kadar ciktigini da yaz buraya.
  • Cikardigin her seyi cam kaplara koy kanka hadi gozun aydin. Tavsiyem kristalleri ve yaglari ayri kaplarda saklayip karistirmaman yonunde. O yaglara da dikkat et bu arada kucuk gozukuyo ama agirligi kristale gore daha fazla. 10mg kullandigini sanip 60-70mg yapma oyle.
  • KESINLIKLE PLASTIK POSETE FALAN KOYMAYIN UFAK CAM SISE FALAN KULLANIN YESIL DEGIL BU
Adim 11:

Kanka eger beni dinlemediysen ve cikardigin dmtde siyah lekeler falan varsa bunu yapman lazim. Dmtyi saflastiracaksin.

Gerekenler:
  • Shot bardagindan hallice, biraz daha buyuk bir cam kap.
  • Ufak bi cam kavanoz vs
  • A small beaker for heating the naphtha
  • Kucuk isi banyosu (kettle falan kullanin ocagi yakarsan patlarsin kanka)
Malzemeler:
  • DMT
  • Naphtha/Heptane (bizim zippo benzini)
----
  1. Dmtyi kucuk shot bardagindan hallice ince bi cam kaba koy
  2. 40-50ml YENI zippo benzinini kucuk kavanoza ekle
  3. Kavanozu isi banyosuna koy, dedigim gibi ocagi kullanma kettle ile yapabilirsin bunu. Kapagini da hafif gevsek tut sadece tam sikma
(Kanka soylememe gerek olmamasi lazim ama yanici madde(zippo benzini) + ates = felaket)

1. Isi banyosunu iyice isittiktan sonra birkac dakika kavanozu icinde tut ki zippo benzini isinsin
  2. Kavanozu isi banyosundan cikarip (dikkat et cok sicak olcak) dmtyi koydugun kaba dikkatlice dok. Pipet yardimiyla da yapabilirsin
  3. Her sey benzinin icinde cozulcek ve dmtyi kirleten seyler ayrilip asagiya inecek. Gerekirse o bardagi biraz isi banyosuna daldirabilirsin.
  4. Kanka o benzini yine buzluga girecek bi borcama aktariyosun ayni hesap, dikkatlice dok ya da pipetle cek, strec filmle kapat,
  5. O dmt koydugun bardaga biraz daha zippo benzini koy gerekirse isi banyosunda tut azcik. O bardak dmt yuklu kanka o yuzden ikinci kez bi kalanini almak mantikli bi karar olur.
  6. Sonra borcami strecleyip ayni sekil buzlukta 18 saat beklet.
  7. Sonra ayni hesap kurutacaksin ama bu sefer vantilatorun onunde biraz daha beklet. Dmt tabakasi kalin olacagi icin icindeki naphthanin tam buharlasmasi daha uzun surecek
  • Tabi bunu yaparsan tarttiginda daha hafif gelcek ama bunun sebebi dmt olmayan seyleri icinden ayiklamis olman

Evet kanka, kendine dmt yaptin. simdi bunu nasil iceceksin? Ya cam pipe ile ya da enhanced leaf yapip icmek en mantiklisi. Cam pipe ile dikkatli olman lazim youtubea yaz how to smoke dmt with a glass pipe diye, cikar illa.

Bu arada yalniz icmeyin, biri yakip size uzatmali kanka. Bayginken elinde o kadar sicak bi pipe ve cakmak olmasini emin ol istemiyosun.

Ha diyosan ki ben pipe yapmam, o zaman sana hemen enhanced leaf yapmayi da ogreteyim.

Enhanced Leaf
bunu tutunle, yesille, neyle istersen yapabilirsin ama en icimi rahat ve kafani rahatsiz etmeyecek seyler cay nane kekik tarzi bitkiler. Sigir kuyrugu otu ile karistirabilirsin.
  • Dmt/bitki orani 1/1 olcak, 1 gram dmt/1 gram bitki
  • Dmtyi 40ml izopropil alkolde coz (%95 ustu olsun kanka alkol) (en iyisi bitkinin 5-10mm yuksekliginde duracagi bi kapta yapman, cam bardak is gorur tahminen ama her zaman once sadece bitkiyi koyarak test et)
  • Bitkiyi ekle ve esit sekilde dagilacak sekilde kabi hafif salla
  • Hic rahatsiz etmeden, alkol tamamen buharlasip bitkiler kuruyana kadar bi yerde bekletmen, 4 gunu bulabilir tamamen kurumasi. Yapraklari tarttiginda dmt+bitkinin agirligi olmasi lazim

Ü

Üye silindi 31432

Guest
enhanced leaf yaparken aseton vb falan da kullanılabilir dmtyi cozmek icin fakat benim tavsiyem shot bardagına dmtyi koyduktan sonra ufak bi tavaya bir miktar su ekleyip suyu kaynattıktan sonra shot bardagını(icine su girmeyecek sekilde) daldırmak. bu sekilde dmt eriyor daha sonra bitkiyi ekleyip yaklasık 5 dakika boyunca sürekli karıstırarak hemen enhanced leaf yapabilirsiniz. acıkcası bu yontem cok daha kolay ve rahat ettirici. tek sıkıntısı büyük batchler yaparken mesela 1g dmtyi 1g bitkide yapıcakken hep eşit karışmayabiliyor bu yöntemle. o yüzden tavsiyem kullanacagınız kadar dmtyi bu yontemle yapmanız. büyük batchler icin cözücü kullanmak daha mantıklı eşit karışacağı için
Kanka bu biraz sol kulagini sol elinle tutmak yerine sag elini kafanin ustunden gecirip oyle tutmak gibi olmus.
Kendin icin yapiyosun nasil icecegini biliyosun coz alkolle dogru duzgun beklet zink bilmem kaç kullanimlik enhanced leaf hazir.

Ha diyorsan ki ben bunlarla ugrasamam sana bong yapma taktigi vereyim ama bunun icin bongun yuvasinin biraz derin olmasi lazim

kanka yuvanin %75 ini dmtyi beraber icecegin sey her neyse doldur

Ustune dmtyi koy sonra cakmagi uzaktan yakip dmtyi erit. 5 cm falan uzaktan tutarak basla gerekiyosa cok hafif yaklastir ama burada amacin dmtyi bitkinin ustune eritmek

Dmt eridikten sonra ustune ince bir kul tabakasi koy. Bu kul tabakasi kalkan gorevi gorecek. Sonra kalanini yine kullandigin bitki vs ne ise onunla doldur.

Bong kendi atesinde yanacak sekilde yak kanka hafif cek daha kul tabakasina bile gelmeden. Burada amacin bongun icerisindekilerin cakmak atesine ihtiyac olmadan yanabilmesi.

Sonra olabilgidince hizli bi sekilde icine cek bitir hepsini. Iyi ucuslar kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********* ** *** ********* hahahaha* **** ********* ***** **********
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ****** ** **** ******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Didrug Didrug:
    ******* ****** ********** ***** hahahaha*** ** ** ***** **** ******** ****** ******** *** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha* ***** ***** ****** **
  • Didrug Didrug:
    **
  • Didrug Didrug:
    *** ***** ** ** ** *** ********* ******** ********* **** ****** ** **** ********
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    **** *** ** ******* hahahaha ********** **** ******
    +1
  • K karaca23:
    *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    ********* *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • K karaca23:
    hahahaha**
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Didrug Didrug:
    ** ****** ****** ******* hahahaha ******** ** ******** hahahaha *******
  • D despotdes:
  • K karaca23:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • K karaca23:
    hahahahahahahaha*****
  • Mordecai Mordecai:
    ****** ******* ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • D despotdes:
    ***** ** hahahaha ***** ***** ********** ********* *** *** hahahaha* ******* ****** ******** ********* * * **** *** ******** ******* **** hahahaha*** hahahaha** hahahaha******
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** ***** ******* **** **** *** *** ******* *** **** ********* *** ********** * ****** ********* ********* *** ****** hahahaha **** ******* ** ******* hahahaha* *** **** *** ******** *** *** ********** ******** ***** ******* ***** ******* ***** *** **** **** ****** hahahaha ******* *** ******* ** ******** ** *** *** *** ******** *** **** *** *** ****** ******** **** *** *** **** *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha*** ******* **** ***** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    5.yaprak 5.yaprak: ******** ********* ******** ***