Digital ballastlar da RF İNTERFERENCE sorunu

TegridyGrow

Yeni üye
LEDlerim eskidiği için HID grow yapmaya karar verdim ancak internet de RF interruption problemi yaşayıp nerdeyse afiş olan birkaç kişiyi okudum.
Dijital ballastlarda böyle bi problem yaşamış arkadaşlar var mı?
- Magnetic kulanmak kesin bir çözüm biliyorum ama Dijital daha rahat diye düşünüyorum.
- Aklımdaki ballast

LUCIUS Premium Balast 600W​

- Bu ballasta takmak için aldığım lambalar
- Lumitek 600w MH ve Lumii black 600w HPS

Yardımcı olan herkese teşekkürler sevgiler

WDT

Üye
LEDlerim eskidiği için HID grow yapmaya karar verdim ancak internet de RF interruption problemi yaşayıp nerdeyse afiş olan birkaç kişiyi okudum.
Dijital ballastlarda böyle bi problem yaşamış arkadaşlar var mı?
- Magnetic kulanmak kesin bir çözüm biliyorum ama Dijital daha rahat diye düşünüyorum.
- Aklımdaki ballast

LUCIUS Premium Balast 600W​

- Bu ballasta takmak için aldığım lambalar
- Lumitek 600w MH ve Lumii black 600w HPS

Yardımcı olan herkese teşekkürler sevgiler
Kanka 600 wat hps ye , foton balast kullanıyorum.ölçümler yapıyorum ve hiç bir sıkıntı yaşamadım.lümen lüx pdf hepsi düzgün seviyede.

WDT

Üye
Kanka ben gençlik dönemde bisüre elektrik eğitimi aldım. 220 giriş olan bi cihazda elle sarılmış bobin her zaman daha sağlıklı. Elektronik bi ürünün sağlıklı çalışmayacağını düşündüm. Foton balast ın ömrü 2 sene .Ama sağlam ve sağlıklı.

WDT

Üye
Kanka neden foton ballast tercih ettin?
Senin açından artıları ve eksileri nelerdi?
220 girişli bu elektronik balastta bobin açığını transistörlerle ve diyotlarla kapatıyorlar. Ancak diyotlar zamanla değer kaybetmeye başlıyo. Bu tüm cihazı etkiliyo. Işık kuvveti sürekli aşağa yönlü düşmeye başlıyor.

higthead

Jolly Green
bende elektornık balastcıyım 1000w kademelı var.Ne enerji dusuklugu nede baska bırsey var. Bu alttakı lınktekı prızı alın hem wıfı uzerınden acma kapama yapın hemde yaktıgı kwh ve cektıgı w yı gorun.

internet de RF interruption problemi yaşayıp nerdeyse afiş olan birkaç kişiyi okudum. Şu rf olayını bıraz acabılır mısın?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********